ایلام

سفر آغاز راهی است پر ماجرا…

راهی پر از دیدنی و جذابیت ها و گاهی اندک خستگی…

اما هر طور شده باید راهی شد تا جلوه ای از قدرت لایزال الهی را از نزدیک دید و غرق در عظمت و قدرتش شد.

کارناوال برای سفر امروز خود طبیعتی فوق العاده را در دیار مردمان مهمان نواز ایلام برگزیده تا یکی دیگر از زیبایی ها سرزمینش را به همراهان خود معرفی کند.

تنگ رازیانه یکی از جاذبه های طبیعی و تماشایی ایلام است که آب و خاک با هم به منظره ای شگرف و حیرت انگیز را به وجود آورده اند. طبیعت سرسبز منطقه در لابه لای دره ای تنگ چشم اندازی منحصر به فرد و فوق العاده را به وجود آورده که هر گردشگری در برنامه سفر به ایلام، حتما تنگ رازیانه را  گنجانده و برای دیدنش لحظه شماری می کند.

در سفر به تنگ رازیانه با کارناوال همراه شوید…

تنگ رازیانه ایلام

طبیعت رنگارنگ در هر گوشه ای چشم انداز تازه ای را به نمایش گذاشته است . در گوشه گوشه ی کشورمان هم این زیبایی ها پراکنده اند . شرق و غرب و شمال و جنوب فرقی نمی کند . در هر قسمتی از کشور پر است از زیبایی هایی که شاید کمتر چشمی آنها را دیده باشد تا عظمت آفرینش را درک کند.

این طبیعت زیبا در هر گوشه ای به شکلی متفاوت آراسته شده است در جایی قهر آسمان کویری پدید آورده ، در جایی دیگر زمین به عرش رفته و قله ای بر فراز آسمانها شده و در جایی هم آب جاری شده و جلوه ای دیگر به طبیعت بخشیده است. هر چه که هست طبیعت با همه ی جلوه هایش تماشایی ترین تصاویر را در چشم ها می نگارد.

امروز می خواهیم شما را با گوشه ای از طبیعت منحصر به فرد کشورمان آشنا کنیم . مقصدمان جایی در یکی از استان های غربی کشور عزیزمان ایران است . جایی که طبیعت به زیبایی خود را به نمایش گذاشته و تصویر بی بدیلی را ایجاد کرده است .

به جنوب استان ایلام و شهرستان آبدانان می رویم تا تصویری دیگر از طبیعت ایران را در ذهنمان ثبت کنیم …

با کارناوال در سفر به دریاچه ی سیاه گاو همراه باشید

دریاچه سیاه گاو ایلام

پلی زیبا و تاریخی از دوران ساسانیان بر فراز رودخانه سیمره در دره شهر قرار دارد.

پل گاومیشان جلوه گر هنر معماری ساسانی است که روزگارها بر او گذشته و امروز مکانی دیدنی و جالب برای گردشگران و مسافران می باشد.
پل تاریخی گاومیشان ایلام، در مرز دو استان لرستان و ایلام واقع شده و با این که حدود ۹۰ درصد از سازه پل در لرستان قرار دارد اما به عنوان آثار تاریخی ایلام به ثبت رسیده است.
همراه کارناوال از این پل تاریخی دیدن خواهیم کرد .

This is search results
در حال بارگذاری ...