اکوادور

غرق در مه، بناهایی شگفت انگیز به جا مانده از دوران گذشته و نامی که شاید برایت چندان آشنا نباشد. مقصد امروزمان پایتخت کهن کشور اکوادور شهر کوئیتو می باشد. شاید تا به حال حتی نامش را هم نشنیده باشی اما به هیچ وجه تماشای این ویدیو را از دست نده زیرا که لحظاتی باور نکردی برایت فراهم شده و با تماشای این ویدیو قطعا این نام در ذهنت ثبت خواهد شد.

اکوادور کشوری در شمال غربی آمریکای جنوبی که پایتختی تاریخی با بناهای بینظیر برایش به یادگار مانده است. این شهر به سان فرانسیسکو د کویتو نیز مشهور است. زمانی که به همراه کارناوال به تماشای این ویدیو بنشینی ابتدا لحظاتی از شهر را مشاهده خواهی کرد.

پس زمان را از دست ندهید و به همراه کارناوال به تماشای این شهر زیبا بنشینید و با کمی ماجراجویی به کشف ناشناخته ها بپردازید.

سال ها پیش در بانوسِ اکوادور در نزدیکی کوه آتشفشانی به نام تونگوراهوا کلبه ای ساخته شد به نام “کاسادل آربول” تا از آن مامور یا مامورانی بنشینند و فعالیت های این کوه را رصد کنند و احتمالا اگر چیز عجیبی در رفتار روزانه کوه دیدند سریعا به همه اطلاع دهند.

اما شاید آن موقع این را نمی دانستند یا حتی به آن فکر هم نمیکردند که کلبه شان بشود یکی از هیجان انگیز ترین نقاط دنیا یعنی لبه دنیا…

با سوار شدن به این تاب یک پرواز واقعی تا ارتفاع ۲۶۰۰ متری از سطح دریا را تجربه خواهید کرد.

همراه کارناوال باشید .

This is search results
در حال بارگذاری ...