آسان ترین کشورها برای مهاجرت

آسان ترین کشورها برای مهاجرت

مهاجرت , تحصیل , اقامت و کاربرترین ها
خلاصه مطلب

اطلاعات کلی

در این مطلب به کشورهای برتر و آسان تر برای مهاجرت پرداخته ایم.

می خواهیم بدانیم که چه کشورهایی آسان تر مهاجر می پذیرند، مهاجرت دلایل زیادی دارد که مهم ترین آن دلزدگی از محل اقامت امروزی است.

البته مهاجرت علاوه بر خستگی و دلزدگی از مشکلات دلایل دیگری هم دارد برخی به دلیل کسب علم و مهارت و یا شغل و درآمد بهتر مهاجرت می کنند و برخی دوست دارند کشوری جدید را برای زندگی امتحان کنند.

قوانین پذیرش مهاجر در هر سرزمین با جای دیگر متفاوت است به همین دلیل در این جا هر کشور با دلایل آسان بودن مهاجرت به آن جا بیان شده است.

باید تمامی مطلب را بخوانید تا بتوانید اطلاعات کاملی درباره ی کشورهای آسان مهاجر پذیر دنیا آشنا شوید.

آنچه در ادامه خواهید دید

در ادامه به بررسی مهاجرت در این کشورها می پردازیم:

۱ ) آرژانتین

۲ ) برزیل

۳ ) امارات متحده عربی

۴ ) سوئد

۵ ) ایتالیا

۶ ) نروژ

۷ ) استرالیا

۸ ) نیوزیلند

۹ ) بلژیک

۱۰ ) کانادا

گاهی از همه چیز خسته می شویم.

گاهی آن قدر فشار کار و امور روزانه رویمان زیاد می شود که دوست داریم قید همه چیز را بزنیم و دور شویم، این موقع هاست که فکر مهاجرت و سفر برای همیشه و ترک دیار و سرزمین به سراغمان می آید.

آیا تا به حال شما هم به مهاجرت فکر کرده اید؟ آیا دوست دارید که مهاجرت کنید؟ آیا حاضر هستید که از سرزمین مادری دل بکنید و به سوی دنیایی جدید بروید؟

البته مهاجرت علاوه بر خستگی و دلزدگی از مشکلات دلایل دیگری هم دارد برخی به دلیل کسب علم و مهارت و یا شغل و درآمد بهتر مهاجرت می کنند و برخی دوست دارند کشوری جدید را برای زندگی امتحان کنند.

شاید خیلی وقت ها مکانی که در آن زندگی می کنیم امکانات رفاهی بسیار کمی داشته باشد و یا به علت جنگ و نا آرامی مجبور به مهاجرت دائم و یا موقت شویم. در هر صورت همه ساله افراد زیادی تصمصم به مهاجرت می گیرند و زندگی خود را در وطنشان رها کرده و به سمت آرزوهایشان می روند، برخی کشورها از آن ها با آغوشی باز استقبال کرده و بعضی کشورها آن ها نمی پذیرند. لازم است پیش از مهاجرت کاملا با کشور مقصدمان آشنا شویم.

برای گام اول امروز کارناوال تصمیم گردفته تا فهرستی از کشورهایی که می توان به راحتی به آن ها مهاجرت کرد را برایتان معرفی کند.

اگر شما هم از کسانی هستید که گاهی به مهاجرت می اندیشید با ما همراه باشید.

شاید بد نباشد قبل از خواندن این مطلب،  با  بهترین مقاصد مهاجرت برای کار و زندگی نیز آشنا شوید.

مهاجرت
photo by Ehsan Abbasi

۱ ) آرژانتین 

اگر به دنبال کشوری با فرهنگ و پر از چیزهای جدید که تا به حال ندیده اید برای مهاجرت می گردید آرژانتین بهترین کشور برای شماست.

مهاجرت به آرژانتین را به خوردن یک تکه کیک خوشمزه تشبیه می کنند، به عبارتی دیگر می توان به راحتی به این کشور مهاجرت کرده و از آن لذت برد.

اگر شما سابقه ی جنایی نداشته باشید به آسانی می توانید ویزای پنج ساله ی این کشور را دریافت کنید و پس از آن هم در آن مشغول به کار یا تحصیل شوید و ویزای دائم بگیرید.

آرژانتین به مهاجرانش امکانات آموزشی، بهداشت و درمان، وکالت رایگان و حق الحاق به خانواده را می دهد و همین یکی از دلایلی است که مهاجرت به این کشور را به یک تکه کیک تبدیل می کند.

(حق الحاق  به معنی این است که هنگامی که یکی از اعضای خانواده به کشوری دیگر مهاجرت کرده باشد و بقیه اعضا در یکی از سرزمین های دارای حق الحاق خانواده باشند می توانند درخواست حق الحاق به خانواده بدهند و به دیگر اعضا ملحق شوند )

آرژانتین
آرژانتین

۲ ) برزیل

برزیل پنجمین کشور بزرگ جهان است، با این حال جزو لیست آسان ترین کشورها برای مهاجرت قرار دارد.

افراد علاقمند به شروع کسب و کار یا به عبارت دیگر بیزینس من ها عاشق کار در برزیل هستند زیرا این کشور از اقتصاد بسیار قوی و مستحکمی برخوردار می باشد.

علاوه بر اوضاع اقتصادیِ خوب مهاجران در این کشور، آن ها کشوری خوش آب و هوا، ساحلی و دارای آفتاب گرم و دوست داشتنی را تجربه می کنند. مهم نیست که به چه دلیلی قصد مهاجرت دارید و از چه کشوری خارج شده اید مهم این است که حتما در برزیل جایی را پیدا می کنید که برایتان مناسب باشد.

برزیل
برزیل

۳ ) امارات متحده عربی

امارات متحده ی عربی، این کشور مملو از نفت، یکی از مکان هایی است که به راحتی می توانید در آن اقامت دائم داشته باشید. یکی از دلایل مهم آسان بودن مهاجرت به این کشور نیاز آن به نیروی کار انسانی است که به همین دلیل در سال های اخیر مهاجران زیادی را از کشورهای آسیایی به خود جلب کرده است.

ساختمان های بلند و آسمان خراش های جدیدی که همه روزه در این کشور ساخته می شوند بدون شک نیاز به جذب نیروی انسانی برای بهتر شدن و پیشرفت دارند.

امارات متحده عرب
امارات متحده عربی

۴ ) سوئد

این کشور به دلیل موقعیت های خوبی که در اختیار جوانان برای تحصیل قرار می دهد، مهاجران زیادی را به سوی خود کشیده است.

آن ها حتی به دانش آموزان دبیرستانی که از کشورهای دیگر آمده اند به صورت ماهانه ۱۸۵ دلار ( حدودا ۵۰۰ هزار تومان ) حقوق می دهند.

حتی اگر شما از دبیرستان فارغ التحصیل هم شده باشید باز هم در سوئد به شما خدمات آموزشی خوبی ارائه می دهند و شما کمی نامه نگاری با دانشگاه های این کشور می توانید اقامت دائم کسب کنید.

سوئد
سوئد

۵ ) ایتالیا

اگر دوست دارید شما هم بخشی از کشوری غنی از نظر فرهنگ و تمدن باشید ایتالیا پذیرای شماست.

شما می توانید به راحتی با خرید یا حتی اجاره ی یک خانه در ایتالیا ویزای دائمی آن را کسب و به صورت قانونی مهاجرت کنید.

این کشور یکی از قوی ترین مناطق توریستی اروپا است و با این که هنوز هم به طور کلی از بحران اقتصادی سال ۲۰۰۸ بیرون نیامده اما مهاجران را به راحتی می پذیرد.

ایتالیا
ایتالیا

۶ ) نروژ

اگر دوست دارید مردم کشوری که در آن زندگی می کنید همیشه لبخند بر لب داشته باشند و خبر از دزدی و قتل و غارت در آن نباشد نروژ از بهترین گزینه ها برای شما است، علاوه بر زندگی آرام در این مکان می توانید از مناظر دلپذیر و زیبایش لذت ببرید.

مردمان نروژ از سطح رفاه خوبی برخوردار اند و اغلب استاندارد های بالای زندگی را دارند برای مثال هنوز مدرسه رفتن در این کشور رایگان است.

به این کشور سرزمین عجایب مدرن هم میگویند، مکانی که می توانید در آن لذت زندگی با مردمانی شاد و سرزنده را تجربه کنید.

نروژ
نروژ

۷ ) استرالیا

در گذشته اقامت دائم در این کشور کار آسانی بود، اما در حال حاضر یکی از سخت ترین کشورها برای جذب مهاجران است ولی به دلیل این که عده ی زیادی از مردمانش را افراد خارجی تشکیل داده اند و امیدوار هستیم باز هم به آسانی مهاجران را قبول کند در این لیست آن را جای داده ایم.

شاید الان مهاجرت به استرالیا سخت شده باشد اما یکی از بهترین مکان هایی است که با چند روز زندگی در استرالیا، آن را خانه ی خود خواهید دانست.

این کشور سرزمین رویاهاست؛ آموزش خوب، مناظر عالی، بیمه حتی برای اقشار پایین دست، امکانات پزشکی مدرن و … تنها گوشه ای از این بهشت است باید خودتان سفر کنید و از نزدیک ببینید.

بسیاری از افرادی که به استرالیا مهاجرت کردند توانسته اند موقعیت های شغلی بسیار خوبی کسب کنند.

استرالیا
ایترالیا

۸ ) نیوزیلند

این کشور به دنبال نیروی کار جوان است البته از بسیاری از آن ها به عنوان کارگر استفاده می کند اما از آسان ترین کشورها برای مهاجرت می باشد. نیوزیلند از کم جمعیت ترین کشورهای جهان است و خرید زمین در آن کار سختی نیست و می توانید با کمی جستجو ملکی با قیمت مناسب پیدا کنید.

در سال ۲۰۱۰ میلادی نیوزیلند به دلیل اقتصاد پر رونق و نیاز به نیوری کار جوان به عنوان بهترین کشور برای مهاجرت شناخته شد.

نیوزیلند
نیوزیلند

۹ ) بلژیک

حتما فکرش را هم نمی کردید که مهاجرت به بلژیک کار آسانی باشد، این کشور دومین سرزمین از نظر آسان بودن مهاجرت به آن است و سالانه تعداد زیادی مهاجر را به خود جذب می کند.

این کشور به عنوان بیشترین سرزمین دارنده ی الماس و شکلات در جهان هم معروف است. شما می توانید با پیدا کردن یک کار به راحتی به این کشور مهاجرت کنید و حتی اگر هنوز هم موفق به پیدا کردن کاری در این کشور نشده اید به راحتی به شما ویزای موقت می دهند تا بتوانید با سفر شغل خوبی در بلژیک برای خود دست و پا کنید.

بلژیک کشوری بسیار کوچک است اما می تواند به شما بهترین امکانات رفاهی را بدهد.

بلژیک
بلژیک

۱۰ ) کانادا

بله کانادا هنوز هم بهترین کشور روی زمین برای مهاجرت است با این حال کسب اقامت دائم در آن هم کار سختی نیست.

تا زمانی که فرد ماهری هستید و شغل و حرفه ی خوبی بلد هستید و یا مشتاق یادگیری می باشید کانادا پذیرای شماست.

این کشور دارای فرصت های بیشمار شغلی برای افراد تحصیل کرده و ماهر می باشد. نرخ تورم و مالیات در کانادا بسیار پایین و خدمات بهداشتی، درمانی و آموزشی بسیار بالا و باور نکردنی است.

در نظر بسیاری از گردشگران کانادا بهترین مکان کره ی زمین برای داشتن یک زندگی بی دغدغه و آرام است. 

کانادا
کانادا

سخن آخر

آیا تا به حال به فکر مهاجرت بوده اید؟

بهترین و بدترین کشور برای مهاجرت از نظر شما کدام است؟

آیا به کشورهایی که در لیست ما آمده اند سفر کرده اید؟ زندگی در این مکان ها را چگونه می بینید؟

نظر و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

آسان ترین کشورها برای مهاجرت
4.4 42

 دیدگاه ها

 • بهزاد

  ۴۲

  ۵

  مطالب این مقاله در مورد مهاجرت اصلاً با واقعیت تطابق ندارد.

  • زهرا میرزایی

   ۶

   ۱۴

   با سلام
   مطالب ارائه شده در این قسمت برگرفته از معتبرترین منابع مهاجرت می باشد، در هفته های آتی به صورت جزئی تر به مهاجرت این کشوها خواهیم پرداخت.
   در صورت تمایل می توانیم منابع استفاده شده در این مطلب را در اختیارتان قرار دهیم و یا شکیبا باشید و منتظر معرفی کامل تر مهاجرت کشوهای مختلف بمانید.
   با تشکر از این که دیدگاهتان را با ما در میان گذاشتید.

   • صادق

    ۶

    ۳

    سلام لطفا جزییات راحت مهاجرت کردنو بگید چطوری میشه راحت مهاجرت کرد

   • مهندس مکانیک تکنولوژی ساخت و تولید

    ۴

    ۱

    سلام خانم میرزایی
    اجرتون با خداوند یکتا
    مهاجری هستم علاقه مند. به کار چه در. زمینه مدرک مهندسی اینجانب چه در زمینه فعالیت های بیزینسی . لطفا بنده را در صورت اطلاعات جدید و مفید راهنمایی بفرمایید.

   • وبویو

    ۷

    ۲

    در مورد ما ایرانی ها صدق نمیکنه
    این مطلب برای مهاجرت شهروندان کشورهای پیشرفته به یکدیگر هست
    نه بدبخت بیچاره ها

 • ایرانی

  ۳۵

  ۵

  چرا از این چیزی میذارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ارژانتین؟؟؟؟؟ کی میره اونجا؟؟؟؟؟؟؟؟ برزیل؟؟؟؟؟؟ امن نیست همه خلافن ادم کشن امارات؟؟؟؟؟؟ اقامت ۹۹ ساله داره فقط سوید؟؟؟؟؟؟ ایرانی راحت تونست بره بعد بگید ایتالیا؟؟؟؟؟؟ ایرانی جطوری بره؟؟؟؟؟؟ نروژژژژ؟؟؟؟ اخه راه میدن؟؟؟؟؟؟؟ استرالیا؟؟؟؟؟؟؟ اسونه اخه؟؟؟؟؟؟ نیوزلند بلژیک کانادا اخه؟؟؟؟؟ شمایی که نوشتی اسونه کجاشون اسونه؟ اگه بود همه اون جا بودن اگه اسونه ماشو برو ببین میشه یا خیر

  • مهندس مکانیک تکنولوژی ساخت و تولید

   ۷

   ۲

   پس بشینیم تو. خونه از. بیکاری و بی لذتی انقدر. یه قول دو قول بازی کنیم تا افسرگی مزمن بگیریم ؟!
   فکر کنم شما به اتاقت عادت کردی .
   هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد
   نابرده رنج گنج میسر. نمی شود هیچ کار موفقی آسون نیست .
   به امید یه روز خوب

  • مهرداد

   ۵

   ۰

   این کارا جرئت و جربزه میخواد ، شما خودتو درگیر نکن !!!

  • خواجوند

   ۰

   ۰

   با احترام
   سرکار خانم میرزایی , ممنون از ارائه مطالب خوبتون که برگرفته از مقالات معتبر هم هست.اما سوال خانم یا اقا ( با نام مستعار ایرانی ) که البته به شیوه بدی هم مطرح نمودند, این است که کشورهای نام برده , ایا منعی برای مهاجران ایرانی ندارند؟
   البته این موضوع کمی هم مربوط به جو ایران هراسی و مسلمان هراسی ایست که در کشورهای دیگر بوجود امده.

   • زهرا میرزایی

    ۰

    ۰

    سلام دوست عزیز کارناوالی
    مشخص است که شرایط مهاجرت به هر کشوری از جمله سرزمین های ذکر شده شرایط خاصی دارد و بنابر شرایط و رزومه ی هر فرد می تواند بسیار مختلف باشد. در این مقاله به صورت کلی مهاجرت از همه ی جهان را در نظر گرفته ایم اما ایرانیان دارای شرایط مناسب هم منعی برای مهاجرت به این کشورها ندارند برای مثال شاهدیم که در کشورهایی همچون برزیل یا امارات و… ایرانیان زیادی مشغول به زندگی هستند. اما ممکن است در شرایط سیاسی غیر متعادل امروزی ایران موانعی بر سر ایرانیان باشد، بخصوص در کشورهای آمریکایی.
    با تشکر از دیدگاه شما دوست گرامی

 • رضا ثمره

  ۲

  ۶

  با سلام مطالب بسیار زیبا و جذاب بودند لطفا راهنمایی بفرمایید برای مهاجرت به اروپا باید چکاری انجام داد با تشکر

 • م ج

  ۲۷

  ۳

  اشتباهی نوشتید به راحتی نمیتوان به این کشورها رفت

 • احمد

  ۱۱

  ۲

  من آرزو دارم که هیچ مرزی بین کشورهای دنیا وجود نداشته باشه . ولی چیزهایی که این روزها بیشتردرمورد مشکلات مهاجران در کشورهای مخصوصا اروپایی میشنویم کمی باور این چیزها رو سخت میکنه .

 • EHSAN

  ۹

  ۲

  منتظر ادامش هستیم.
  آراژنتین و برزیل شاید آسان مهاجر پذیر باشن ولی بقیه فک نکنم.

 • راهی

  ۸

  ۴

  مرسی از اطلاعات و عکس های قشنگی که گذاشتین ایشالا قسمت شه دست جمعی بریم نروژ عکس نروژ خیلی زیبا بود آدم اونجا تو دل طبیعت با بهترین امکانات شهر نشینی زندگی کنه فکر کنم پیر نشه و استرس نداشته باشه ای کاش جوایز شرکت ها سفر تفریحی به این کشورهای زیبا باشه تا یه امیدی به دیدنشون ازنزدیک تو آدم از بین نره.

 • حسین

  ۴

  ۷

  سلام.چرا مهاجرت به آلمان یا اتریش را توضیح ندادید؟

 • رحمت خان

  ۲۰

  ۴

  بعضی کشور ها را دریافت روادید اینقدر آسان جلوه کردید مثل اینکه میخواهند بروند شاه عبدالعظیم .

 • امیر

  ۵

  ۳

  اگر امکان و شرایط اعطای پذیرش و مدارک لازم هر کدوم رو میگفتید خیلی خوب میشد.

 • زهرا میرزایی

  ۶

  ۳

  با سلام خدمت شما عزیزان کارناوالی
  لطفا توجه داشته باشید که کشورهای معرفی شده در این مطلب به نسبت دیگر کشورهای جهان برگزیده شده اند و ما به این موضوع که مهاجرت بخصوص از ایران امری بسیار دشوار است مشرفیم.
  اما در این کشورها شرایطی وجود دارد که شما با دارا بودن آن ها، به عنوان مهاجر پذیرفته خواهید شد. شرایط اعطای پذیرش و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به هر منطقه متفاوت است، به همین دلیل در آینده به چگونگی مهاجرت به هرکدام از کشورهای محبوب ایرانیان به صورت جداگانه خواهیم پرداخت.

  هدف ما در این مطلب تنها معرفی کشورهایی بود که راحت تر مهاجر می پذیرند و آشنایی با شرایط مهاجرت به آلمان، اتریش و کشورهای اروپایی هم در برنامه ی آتی ما قرار دارند.

  با تشکر از به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خوبتان

  • mojtaba mousavi مجتبى موسوى

   ۰

   ۰

   باتشکراز اطلاعات مایلم براى راحت تربودن مهاجرت در یکى از جزایرداراى حکومت مستقل اما تحت تاثیر یکى از کشورهاى اروپایی راه ورود به اروپارا سهل و ممکن سازد ! امید دارم این جزیره را شما معرفى نماىید و مدت زمان لازم وهزینه ! من مدرک تحصیلى ندارم سرمایه اندک با فروش خانه و فعلاً تنها هستم وممکنه فرزند م و همسرش اضافه شوند یا بعد اضافه شوند! ومایل به استراحت هستم واصمیمم دارم اینجا بازنشسته شوم با حقوق خود زندگى نمایم بدون کار احبارى متشکرم راهنمایى بفرماىىید ! همسرفوت شده و دومى فقط براى بزرگ کردن فرزندان بود که جداشدند و تنها هستم و حتى اماده ازدواج سورىبراى راحتى کار میباشم !! البته مدرک تحصیلى فاقد اغتبار میباشد اما تحصیلاتى در رشته حقوق در دو رژیم قبلى و فعلى داشتم که فاقد مدرک انجام شده ! متشکرم موسوىد

 • ایرانی

  ۱

  ۸

  سلام پسرمن ۱۶ سال داره .دبیرستان درس میخونه وورزشکار هم هست .وعلاقه زیادی به کامپیوتر داره .چطور میتونه بره سوئد یا نروژ؟از راهنمایی تون متشکرم

  • مهندس مکانیک تکنولوژی ساخت و تولید

   ۰

   ۳

   دنبال راهنمایی نباشید. خودتون برید سفارت یا تلفنی ازشون بپرسید . همه کشورها سفارت دارند . به امید یه روز خوب

 • علی

  ۵

  ۴

  با سلام، دوستان عزیز باید توجه داشته باشید که برای یه سفر چند روزه آدم باید به اندازه کافی پول به همراه داشته باشه حالا شماها انتظار دارید با جیب خالی شما رو به کشوراشون راه بدن!!! گدا خونه که نیست، حداقل ۱۰۰ هزار یورو یا دلار آمریکا نیازه تا آدم بتونه مهاجرت کنه، این ۱۰۰ هزار تا حداقل ممکنه، نزدیک به چند ۱۰ هزار تا هم برای ۶ ماه اول آشنایی با کشور مقصد نیاز میشه.

 • محمد

  ۱۵

  ۵

  به نظر من اسان ترین کشور برای مهاجرت مغولستان است

 • بهنام

  ۴

  ۳۴

  ما که تجربه ۲۵ ساله داریم به ۱۶ کشور رفتم امنیت ایران یه چیز دیگست

  • عباس

   ۱۰

   ۲

   خخخخخخخخخخخخخخ

  • مهندس مکانیک تکنولوژی ساخت و تولید

   ۶

   ۲

   جوک نگو

  • mohsen

   ۳

   ۲

   جک میگید.؟!! ایران از نظر امنیت قعر جدول انگاری شما تو ایران زندگی نمیکنید.؟!

 • ارسلان تایماز

  ۴

  ۵

  مهاجرت به چین چرا نیست؟ من میخوام‌به چین مهاجرت کنم به نظر من اسون ترین کشور مهاجرپذیر کشور چینه ماهانه به کسانی که در خواست مهاجرت یا پناهندگی بدن مبلغ پانصد دلار امریکا پرداخت میکنه . بچه پیش به سوی چین

 • م ج

  ۷

  ۱۳

  من هاضرم همه چییم را بدم ولی بهم در یکی از کشورهای اروپایی اقامت دایم بدهند اما حیف به همین راحتی ها نیست و اگر نه حتی راضیم بریم انطرف بمیرم چه رسد که زندگی کنم

  • حامد

   ۱۳

   ۴

   شما اول املا تو درست کن بعد فکر چیز دیگه باش!
   ☺😉

 • امیر

  ۳

  ۲

  من شنیده بودم ویزای آرژانتین خیلی سخته و سختگیری زیادی داره…..

 • امیر

  ۲

  ۴

  با سلام و تشکر اگر منابع رو هم قرار بدید ممنون میشم

 • ایرانی

  ۳

  ۲۸

  عشق است وطنم.

 • تندیس

  ۲

  ۱

  ممکنه همه اینا که گفتی درست بوده امانه در زمان حال که همه اروپاو حتی آسیا و آمریکا مقررات سختی را در مقابل سیل مهاجرت اخیر از خاورمیانه و آفریقا وضع نموده و شدت عمل نشان میدهند.

 • محمد

  ۱

  ۳

  از ده تا گزینه ی بالا اماراتو نیوزلند بهترینه چون نیرو جوان میخانند

 • حامد حسنلو

  ۲

  ۲

  سلام خواهش میکنم بطور کامل راهنماییم بفرمایید. من و خانمم هردو دبیر هستیم من علاوه بر دبیری عضو نظام مهندسی و دفتر طراحی ساختمان دارم(مدرک من مهندسی برق-قدرت از دانشگاه دولتی). کل سرمایه م رو جمع کنم حدود دویست هزار دلار آمریکا میشه. دوست دارم به کشوری برم که اولا دایمی باشه ثانیا امنیت کامل داشته باشه تنها دخترم در اونجا راحت و از تمامی امکانات براحتی استفاده کنه.من کاملا بی اطلاعم خواهش میکنم کانل توضیح بفرمایید.بیتهایت سپاسگزارم

  • زهرا میرزایی

   ۱

   ۱

   سلام دوست عزیز کارناوالی
   در مهاجرت لازم است بسیار از موارد دیگر علاوه بر مدرک تحصیلی و قدرت مالی شما بررسی شود، کارناوال رسانه ای گردشگری است و شما باید در این مرحله به آژانس های مهاجرت مراجعه نمایید تا راهنمایی دقیق تری دریافت نمایید.
   با تشکر از این که دیدگاهتان را با ما در میان گذاشتید.

 • saber

  ۰

  ۲

  سلام او احترام
  من ۲۹ سال سن دارم و فارغ التحصلی مدرک کارشناسی ارشد کشاورزی( مهندسی زراعت و اصلاح) هستم و دارای ۵ مقاله برتر و چاپ شده در این زمینه نیز میباشم. برای کار در خارج کشور چه پیشنهاداتی دارید نیوزلند، هلند، نروژ، استرالیا شرایطشان چه فرقی می کند اینها مهد کشاورزی مخصوصا در حوزه زراعت هستند – ضمنا تمام مقاطع دانشگاهی بنده سراسری بوده، آزمون دکتری پارسال شرکت کرده و رتبه خوبی هم کسب کردم ولی بعلت مخارج زندگی و بیکاری قادر به ادامه تحصیل در مقطع دکتری نشدم. خواهشا اگه ممکنه راهنمایی کنید… حاضرم هند و ترکمنستان برم، دیگه بیکاری امان همه رو بریده.

  • زهرا میرزایی

   ۲

   ۱

   سلام دوست عزیز کارناوالی
   پرونده ی مهاجرت شما باید به صورت حضوری و با در نظر گرفتن تمامی جزئیات و علایق شما بررسی شود، پیشنهاد ما مراجعه به وکلای مهاجرت می باشد، زیرا در اینجا مجال پاسخ گویی وجود ندارد.
   با تشکر از این که دیدگاهتان را با ما در میان گذاشتید.

 • امید

  ۰

  ۲

  من قصد جدی برای مهاجرت دارم ولی اصلا راه اولیشو نمیدونم
  نمیدونم باید از کجا شروع کنم
  خواهش میکنم راهنماییم کنین

  • زهرا میرزایی

   ۵

   ۱

   سلام دوست کارناوالی عزیز
   بنابراین که قصد مهاجرت به چه کشوری را دارید و مهاجرت از چه طریقی برای شخص شما مناسب است مراحل مختلفی پیش روی شما خواهد بود.
   پیشنهاد می کنیم پیش از هر اقدامی از لینک مندرج در زیر دیدن نمایید، سپس به آژانس مهاجرتی کشور مورد نظرتان مراجعه نمایید.
   ممنون از دیدگاهتان
   http://karnaval.ir/essential-tips-migrate-foreign-countries/

 • حمیدرضا میهن خواه

  ۱

  ۲

  با سلام و خسته نباشید برای مهاجرت به استرالیا و کانادا چه راهی پیشنهاد میکنید و چطور رزومه و سایر اطلاعات لازم را برایتان ارسال کنم
  ضمنا از اطلاعات کاملی که در دسترس قرار داده اید بسیار تشکر میکنم. با تشکر

  • زهرا میرزایی

   ۳

   ۰

   سلام دوست عزیز کارناوالی
   برای مهاجرت به هر کشوری از جمله استرالیا و کانادا باید همه ی ویژگی های شخصی شما مورد بررسی قرار گیرد تا راهی مناسب شما انتخاب شود، کارناوال قبلا راه ها و روش های مهاجرت به کانادا و استرالیا را برای شما عزیزان توضیح داده است که می توانید از طریق لینک های زیر آن ها را ببینید و در مرحله ی بعد باید با وکلای خبره ی مهاجرت ارتباط برقرار کنید و لازم نیست رزومه خود را به ما ارسال نمایید.
   روش های مهاجرت به استرالیا:
   http://karnaval.ir/ways-emigrate-australia/
   ارزان ترین و آسان ترین راه های مهاجرت به کانادا:
   http://karnaval.ir/fastest-cheapest-ways-immigrate-canada/

  • میم

   ۱

   ۰

   رزومه و مدارکتو میخوای ارسال کنی به این سایت؟!!!!

 • قیوم

  ۰

  ۲

  سلام بنده لیسانس هستم خواستم بدونم کشورهای مثل قطروکویت هم مهاجرپذیرهستن وچگونه میشه دراین کشورهای که گفته ایدمیشه کارپیداکردیاشماکمک میکنیدبرای پیداکردن کارلطفااینجانب راراهنمایی کنیدممنون میشم

  • زهرا میرزایی

   ۱

   ۰

   سلام دوست عزیز کارناوالی
   بله کویت و قطر هم مهاجر پذیر هستند، اما باید در نظر داشته باشید که مهاجرت برای کار در این دو کشور معمول تر و آسان تر از دیگر انواع مهاجرت هستند، بهترین راه برای پیدا کردن کار فرستادن رزومه ی کاری و تحصیلی خود به موسسات و شرکت هایی است که در این کشورها و در زمینه ی تخصص شما فعالیت می کنند، همچنین شما می توانید ویزای ۱ ماهه گرفته و به صورت حضوری به جستجوی کار در این سرزمین ها بپردازید.
   خیر؛ ما نمی توانیم در زمینه ی پیدا کردن کار به شما کمک کنیم، کارناوال رسانه ای گردشگری می باشد و برای کمک گرفتن در این زمینه باید به آژانس ها و وکلای مهاجرت مراجعه نمایید.
   با تشکر از این که دیدگاهتان را با ما به اشتراک گذاشتید.

 • Mii

  ۱

  ۱

  سلام. میخوام برای تحصیلات برم
  الان این کشورا ک میگن سخته رفتن
  من چون تحصیلات دانشگاهی ندارم نمیشه برم؟

  • زهرا میرزایی

   ۱

   ۰

   سلام دوست عزیز کارناوالی
   بنابر شرایط اقتصادی و سیاسی موقعیت مهاجرت به کشورهای گوناگون به مرور زمان تغییر می کند و این دلیل کاربرانی است که اظهار می کنند مهاجرت به این کشورها دشوار است، حقیقت این است که امر مهاجرت به طور کلی کار آسانی نیست و برای شما که تحصیلات دانشگاهی ندارید بهتر است درخواست مهاجرت تحصیلی کنید زیرا با تحصیلات غیر دانشگاهی پیدا کردن کار مناسب بسیار سخت تر می شود اما غیر ممکن نیست و به کشور مقصد شما بستگی دارد.
   با تشکر از این که دیدگاهتان را با ما به اشتراک گذاشتید.

 • سالار

  ۱

  ۱

  با ارز ادب من ۳۹ سالمه مجردم لیسانس حقوق دارم و موزیسن هم هستم سرمایم ۸۰ میلیون…به هر کشوری که بشه میخام مهاجرت کنم لطف کنید راهنماییم کنین…بهترین گزینه ها کدوم کشور ها هستند که راهتتر بشه رفت…از چه طریقی میتونم برم؟ منتظر جوابتون هستم وممنونم

  • زهرا میرزایی

   ۲

   ۰

   سلام دوست عزیز کارناوالی
   اگر در شاخه ی حقوق بین الملل تحصیل نموده اید امکان مهاجرت از طریق کار برای شما امکان پذیر است اما اگر در رشته های دیگر تحصیل کرده اید باید تحصیلی مهاجرت کرده و یک دوره را در کشور مقصد بگذرانید، ۸۰ میلیون برای مهاجرت از طریق تحصیل کافی است اما به صورت سرمایه گذاری کمی دشوار می باشد زیرا شما خرج های جانبی زیادی هم در پیش خواهید داشت.
   لازم به ذکر است که کارناوال رسانه ی گردشگری می باشد و شما برای کسب اطلاعات جامع و انتخاب کشور مناسب برای مهاجرت باید به وکلای مهاجرت مراجعه نمایید.
   با تشکر از این که دیدگاهتان را با ما در میان گذاشتید.

 • سید شریف

  ۰

  ۱

  ازکدام طریق میتوانیم مهاجرت کنیم لطفآمعلومات خودرادرزمینه واضع سازیدتشکردرصفحه فیسبوک من معلومات خودرابه بفرستید
  Sharif Aman Amani
  email adress: rokai.kamwar@gmail.com
  latifamani999@gmail.com

 • زهره

  ۰

  ۱

  باسلام و عرض ادب
  فوق لیسانس حسابداری ام.متاهل ودارای یک فرزند۱۷ساله.۳۵سال سن دارم.برای مهاجرت به استرالیاچه اقدامی بایدانجام داد.من اصلا تابه حال هیچ اقدامی در این زمینه ندادم واگاهی ندارم.دوسال هم کنکوردکتری داده ام ولی متاسفانه قبول نشده ام.منظورم اینه که ایامیشه از طریق تحصیل و یا یافتن کاراقدام کنم.لطفاصمیمانه خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید.

  • زهرا میرزایی

   ۱

   ۰

   سلام دوست عزیز کارناوالی
   بله شما می توانید هم از طریق کار و هم تحصیلی اقدام به مهاجرت کنید، مهاجرت بنابر رشته ی تحصیلی شما و همسرتان مراحل گوناگونی دارد که می توانید با مراجعه به وکیل مهاجرت با مراحل آن آشنا شوید و یا اگر زمان کافی برای امور اداری دارید به سفارت مراجعه نمایید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند، خبر خوب برای شما این است که اگر در استرالیا برای اخذ مدرک دکترا اقدام نمایید احتمال اخذ مهاجرت و کار مناسب برای شما بسیار بالا تر است و اگر دکترا داشتید این کار برایتان دشوار تر بود.
   با تشکر از این که دیدگاهتان را با ما در میان گذاشتید.

 • محمود

  ۲

  ۱

  سلام مردم سرکار می گذاری شما اگر یک ویزای ساده توریستی نروژ بخواهی بگیری باید اون جا یک فامیل داشته باشی واقعا یک ذره صداقت خوب چیزی اون کشور کیک او یک شکلات ….وووووو

 • فائزه

  ۰

  ۰

  سلام، من بیست سالمه و پزشکی میخونم، مدرک آیلس دارم،میخوام برای مهاجرت اقدام بکنم ولی در حال حاضر پشتوانه مالی کافی ندارم ، میخوام بدونم بعد از اتمام دوره پزشکیم و تهیه مبلغ مورد نظر کدوم کشور برای مهاجرت بهتره؟ چون میخوام از همین حالا زبان اون کشور رو یاد بگیرم و اگر لازمه مقاله تحویل بدم یا روی ریزنمرات دانشگاهیم کار بکنم . منتظر جوابتون هستم و ممنونم .

  • زهرا میرزایی

   ۱

   ۰

   سلام دوست عزیز کارناوالی
   حقیقت این است که اگر رشته های پزشکی مدرک خود را در خارج از ایران بگیرند پیدا کردن کار برای آن ها آسان تر خواهد بود زیرا استادان دانشگاه ها دانشجویانشان را به مراکز مختلف معرفی می کنند.
   در حال حاضر مهاجرت پزشکان به سوئد و آلمان بیشتر انجام می شود و پیشنهاد می کنیم پس از اتمام درس و کسب مدرکتان باز کشورهایی که در آن زمان پزشکان را آسان تر قبول می کنند را بررسی نمایید زیرا همه ساله شرایط مهاجرت به کشورهای گوناگون در حال تغییر است.
   لازم به ذکر است که اگر مدرکتان را در ایران بگیرید باید برای کسب مهاجرت به کشورهایی چون سوئد مدرک خود را معادل کنید که این کار حدودا ۲ سال زمان می برد.
   پیشنهاد می کنیم حد اقل دو مقاله در رزومه ی خود داشته باشید تا به عنوان پزشکی ماهر معرفی شده و آسان تر مهاجرت نمایید.
   اگر شرایط مالی مناسبی ندارید می توانید با تعداد مقاله ی بیشتر و معادل بالاتر برای کسب تخصص در یکی از دانشگاه های مورد نظرتان در کشور مقصد بورسیه شوید.
   با تشکر از دیدگاه شما

 • تارا

  ۰

  ۰

  با سلام و تشکر. فوق لیسانس معماری دارم و ۱۵۰ میلیون سرمایه متاهل هستم و همسرم فوق دیپلم الکترونیک دارد.کدام کشور را پیشنهاد میکنید برای کار وآیا میتوان اقامت گرفت یا سرمایه بیشتری میخواهد؟یا اینکه بهتر است ادامه تحصیل بدهم در مقطع دکتری و بعد از تحصیل اقامت بگیرم

  • زهرا میرزایی

   ۰

   ۰

   سلام دوست عزیز کارناوالی
   شما با این سرمایه از طریق سرمایه گذاری نمی توانید اقدام نمایید باید یا به صورت تحصیلی و یا کاری اقدام به مهاجرت نمایید و پول خود را صرف هزینه های جانبی از جمله اقامت کنید.
   در ابتدا باید تصمیم بگیرید که قصد دارید در کشور مقصد به تحصیل بپردازید یا خیر. اگر قصد تحصیل دارید پیشنهاد می کنیم دکترای خود را در کشور مقصد بگیرید زیرا در این صورت می توانید با جو کشور آشنا شده و با افرادی برای کسب کار ارتباط برقرار نمایید.
   در حال حاضر مهاجرت به استرالیا به شما پیشنهاد می شود و می توانید در شهر هایی مثل ملبورن، کانبرا یا شهرهای بزرگ دیگر در جستجوی کار باشید. همسر شما هم می تواند هم به صورت تحصیلی و هم کاری اقدام به مهاجرت نماید.
   اما در نظر داشته باشید که در انتخاب کشور و مقصد مناسب علاقه ی شما نیز نقش مهمی دارد.
   همچنین می توانید پیش از مهاجرت از این مطلب کارناوال نیز دیدن نمایید:
   http://karnaval.ir/essential-tips-migrate-foreign-countries/

   با تشکر از این که دیدگاهتان را با ما در میان گذاشتید.

 • یاس

  ۰

  ۰

  با سلام خدمت دوستان من دارای مدرک کاردانی لجستیک بنادر و همچنین پیمانکار شرکت گاز و دارای تخصص جوشکاری در زمینه لوله های تجاری و صنعتی دارای دفتر کار وحق امضا در سازمان نظام مهندسی میباشم در صورتیکه یکی از کشورهایی مهاجر پز نیاز مشاغل مورد نظر را هم داشت بنده را در جریان کار قرار دهید با تشکر

 • حمیده

  ۰

  ۰

  با عرض سلام و تشکر از نگاه مثبت و امیدوارکننده شما دوست خوب
  اینجانب ۴۶ ساله و همسرم ۴۹ ساله هر دو دارای شغل دولتی هستیم و دارای دو فرزندپسر ۱۷ و۱۲ ساله.و خواهان مهاجرت در یک محیط امن و مساعدجهت پیشرفت فرزندان هستیم .در صورت امکان شرایط و کشور پیشنهادی خود را بیان نمایید.با تشکر فراوان از شما

  • زهرا میرزایی

   ۰

   ۰

   سلام دوست عزیز کارناوالی
   کشورهای زیادی از نظر امنیت و امکانات در سطح خوبی قرار دارند. شغل دولتی در مهاجرت تاثیری ندارد و تنها دانایی های شما و مهارت هایتان مهم می باشد.
   پیشنهاد می کنیم اگر سرمایه ی مناسبی دارید از طریق سرمایه گذاری اقدام به مهاجرت نمایید، اینگونه می توانید شما و همسرتان به درآمد رسیده و فرزندانتان در مدارس به تحصیل بپردازند.
   برای قدم اول میزان همه ی هزینه ای که می توانید برای مهاجرت صرف کنید را محاسبه کرده و سپس با وکیلی کاردان مشورت نمایید.
   پیش از هر اقدامی از این لینک نیز دیدن نمایید:
   http://karnaval.ir/essential-tips-migrate-foreign-countries/

پاسخ دهید

موارد مشخص شده با * الزامی هستند.

This is search results
در حال بارگذاری ...