گاهی از همه چیز خسته می شویم.

گاهی آن قدر فشار کار و امور روزانه رویمان زیاد می شود که دوست داریم قید همه چیز را بزنیم و دور شویم، این موقع هاست که فکر مهاجرت و سفر برای همیشه و ترک دیار و سرزمین به سراغمان می آید.

آیا تا به حال شما هم به مهاجرت فکر کرده اید؟ آیا دوست دارید که مهاجرت کنید؟ آیا حاضر هستید که از سرزمین مادری دل بکنید و به سوی دنیایی جدید بروید؟

البته مهاجرت علاوه بر خستگی و دلزدگی از مشکلات دلایل دیگری هم دارد برخی به دلیل کسب علم و مهارت و یا شغل و درآمد بهتر مهاجرت می کنند و برخی دوست دارند کشوری جدید را برای زندگی امتحان کنند.

شاید خیلی وقت ها مکانی که در آن زندگی می کنیم امکانات رفاهی بسیار کمی داشته باشد و یا به علت جنگ و نا آرامی مجبور به مهاجرت دائم و یا موقت شویم. در هر صورت همه ساله افراد زیادی تصمصم به مهاجرت می گیرند و زندگی خود را در وطنشان رها کرده و به سمت آرزوهایشان می روند، برخی کشورها از آن ها با آغوشی باز استقبال کرده و بعضی کشورها آن ها نمی پذیرند. لازم است پیش از مهاجرت کاملا با کشور مقصدمان آشنا شویم.

برای گام اول امروز کارناوال تصمیم گردفته تا فهرستی از کشورهایی که می توان به راحتی به آن ها مهاجرت کرد را برایتان معرفی کند.

اگر شما هم از کسانی هستید که گاهی به مهاجرت می اندیشید با ما همراه باشید.

شاید بد نباشد قبل از خواندن این مطلب،  با  بهترین مقاصد مهاجرت برای کار و زندگی نیز آشنا شوید.

مهاجرت
photo by Ehsan Abbasi

1 ) آرژانتین 

اگر به دنبال کشوری با فرهنگ و پر از چیزهای جدید که تا به حال ندیده اید برای مهاجرت می گردید آرژانتین بهترین کشور برای شماست.

مهاجرت به آرژانتین را به خوردن یک تکه کیک خوشمزه تشبیه می کنند، به عبارتی دیگر می توان به راحتی به این کشور مهاجرت کرده و از آن لذت برد.

اگر شما سابقه ی جنایی نداشته باشید به آسانی می توانید ویزای پنج ساله ی این کشور را دریافت کنید و پس از آن هم در آن مشغول به کار یا تحصیل شوید و ویزای دائم بگیرید.

آرژانتین به مهاجرانش امکانات آموزشی، بهداشت و درمان، وکالت رایگان و حق الحاق به خانواده را می دهد و همین یکی از دلایلی است که مهاجرت به این کشور را به یک تکه کیک تبدیل می کند.

(حق الحاق  به معنی این است که هنگامی که یکی از اعضای خانواده به کشوری دیگر مهاجرت کرده باشد و بقیه اعضا در یکی از سرزمین های دارای حق الحاق خانواده باشند می توانند درخواست حق الحاق به خانواده بدهند و به دیگر اعضا ملحق شوند )

آرژانتین
آرژانتین

2 ) برزیل

برزیل پنجمین کشور بزرگ جهان است، با این حال جزو لیست آسان ترین کشورها برای مهاجرت قرار دارد.

افراد علاقمند به شروع کسب و کار یا به عبارت دیگر بیزینس من ها عاشق کار در برزیل هستند زیرا این کشور از اقتصاد بسیار قوی و مستحکمی برخوردار می باشد.

علاوه بر اوضاع اقتصادیِ خوب مهاجران در این کشور، آن ها کشوری خوش آب و هوا، ساحلی و دارای آفتاب گرم و دوست داشتنی را تجربه می کنند. مهم نیست که به چه دلیلی قصد مهاجرت دارید و از چه کشوری خارج شده اید مهم این است که حتما در برزیل جایی را پیدا می کنید که برایتان مناسب باشد.

برزیل
برزیل

3 ) امارات متحده عربی

امارات متحده ی عربی، این کشور مملو از نفت، یکی از مکان هایی است که به راحتی می توانید در آن اقامت دائم داشته باشید. یکی از دلایل مهم آسان بودن مهاجرت به این کشور نیاز آن به نیروی کار انسانی است که به همین دلیل در سال های اخیر مهاجران زیادی را از کشورهای آسیایی به خود جلب کرده است.

ساختمان های بلند و آسمان خراش های جدیدی که همه روزه در این کشور ساخته می شوند بدون شک نیاز به جذب نیروی انسانی برای بهتر شدن و پیشرفت دارند.

امارات متحده عرب
امارات متحده عربی

4 ) سوئد

این کشور به دلیل موقعیت های خوبی که در اختیار جوانان برای تحصیل قرار می دهد، مهاجران زیادی را به سوی خود کشیده است.

آن ها حتی به دانش آموزان دبیرستانی که از کشورهای دیگر آمده اند به صورت ماهانه 185 دلار ( حدودا 500 هزار تومان ) حقوق می دهند.

حتی اگر شما از دبیرستان فارغ التحصیل هم شده باشید باز هم در سوئد به شما خدمات آموزشی خوبی ارائه می دهند و شما کمی نامه نگاری با دانشگاه های این کشور می توانید اقامت دائم کسب کنید.

سوئد
سوئد

5 ) ایتالیا

اگر دوست دارید شما هم بخشی از کشوری غنی از نظر فرهنگ و تمدن باشید ایتالیا پذیرای شماست.

شما می توانید به راحتی با خرید یا حتی اجاره ی یک خانه در ایتالیا ویزای دائمی آن را کسب و به صورت قانونی مهاجرت کنید.

این کشور یکی از قوی ترین مناطق توریستی اروپا است و با این که هنوز هم به طور کلی از بحران اقتصادی سال 2008 بیرون نیامده اما مهاجران را به راحتی می پذیرد.

ایتالیا
ایتالیا

6 ) نروژ

اگر دوست دارید مردم کشوری که در آن زندگی می کنید همیشه لبخند بر لب داشته باشند و خبر از دزدی و قتل و غارت در آن نباشد نروژ از بهترین گزینه ها برای شما است، علاوه بر زندگی آرام در این مکان می توانید از مناظر دلپذیر و زیبایش لذت ببرید.

مردمان نروژ از سطح رفاه خوبی برخوردار اند و اغلب استاندارد های بالای زندگی را دارند برای مثال هنوز مدرسه رفتن در این کشور رایگان است.

به این کشور سرزمین عجایب مدرن هم میگویند، مکانی که می توانید در آن لذت زندگی با مردمانی شاد و سرزنده را تجربه کنید.

نروژ
نروژ

7 ) استرالیا

در گذشته اقامت دائم در این کشور کار آسانی بود، اما در حال حاضر یکی از سخت ترین کشورها برای جذب مهاجران است ولی به دلیل این که عده ی زیادی از مردمانش را افراد خارجی تشکیل داده اند و امیدوار هستیم باز هم به آسانی مهاجران را قبول کند در این لیست آن را جای داده ایم.

شاید الان مهاجرت به استرالیا سخت شده باشد اما یکی از بهترین مکان هایی است که با چند روز زندگی در استرالیا، آن را خانه ی خود خواهید دانست.

این کشور سرزمین رویاهاست؛ آموزش خوب، مناظر عالی، بیمه حتی برای اقشار پایین دست، امکانات پزشکی مدرن و ... تنها گوشه ای از این بهشت است باید خودتان سفر کنید و از نزدیک ببینید.

بسیاری از افرادی که به استرالیا مهاجرت کردند توانسته اند موقعیت های شغلی بسیار خوبی کسب کنند.

استرالیا
ایترالیا

8 ) نیوزیلند

این کشور به دنبال نیروی کار جوان است البته از بسیاری از آن ها به عنوان کارگر استفاده می کند اما از آسان ترین کشورها برای مهاجرت می باشد. نیوزیلند از کم جمعیت ترین کشورهای جهان است و خرید زمین در آن کار سختی نیست و می توانید با کمی جستجو ملکی با قیمت مناسب پیدا کنید.

در سال 2010 میلادی نیوزیلند به دلیل اقتصاد پر رونق و نیاز به نیوری کار جوان به عنوان بهترین کشور برای مهاجرت شناخته شد.

نیوزیلند
نیوزیلند

9 ) بلژیک

حتما فکرش را هم نمی کردید که مهاجرت به بلژیک کار آسانی باشد، این کشور دومین سرزمین از نظر آسان بودن مهاجرت به آن است و سالانه تعداد زیادی مهاجر را به خود جذب می کند.

این کشور به عنوان بیشترین سرزمین دارنده ی الماس و شکلات در جهان هم معروف است. شما می توانید با پیدا کردن یک کار به راحتی به این کشور مهاجرت کنید و حتی اگر هنوز هم موفق به پیدا کردن کاری در این کشور نشده اید به راحتی به شما ویزای موقت می دهند تا بتوانید با سفر شغل خوبی در بلژیک برای خود دست و پا کنید.

بلژیک کشوری بسیار کوچک است اما می تواند به شما بهترین امکانات رفاهی را بدهد.

بلژیک
بلژیک

10 ) کانادا

بله کانادا هنوز هم بهترین کشور روی زمین برای مهاجرت است با این حال کسب اقامت دائم در آن هم کار سختی نیست.

تا زمانی که فرد ماهری هستید و شغل و حرفه ی خوبی بلد هستید و یا مشتاق یادگیری می باشید کانادا پذیرای شماست.

این کشور دارای فرصت های بیشمار شغلی برای افراد تحصیل کرده و ماهر می باشد. نرخ تورم و مالیات در کانادا بسیار پایین و خدمات بهداشتی، درمانی و آموزشی بسیار بالا و باور نکردنی است.

در نظر بسیاری از گردشگران کانادا بهترین مکان کره ی زمین برای داشتن یک زندگی بی دغدغه و آرام است. 

کانادا
کانادا

سخن آخر

آیا تا به حال به فکر مهاجرت بوده اید؟

بهترین و بدترین کشور برای مهاجرت از نظر شما کدام است؟

آیا به کشورهایی که در لیست ما آمده اند سفر کرده اید؟ زندگی در این مکان ها را چگونه می بینید؟

نظر و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاه ها

nima   |    یک ساعت پیش    |

0
0

سلام دوستان مهاجرت به عنوان كيث ورزشي چجوريه چيكار بايد كرد اطلاعات ميخواست سپاس

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش

0
0

سلام دوست عزیز کارناوالی برای پاسخ به این سوال نیاز به دانستن اطلاعات بیشتری چون رشته ی ورزشی، سن شما و سوابقتان نیاز داریم. با تشکر از دیدگاه شما

ترامپ کوچولو   |    یک ساعت پیش    |

0
0

سلام ایا برای رفتن باید حتما زبان انگلیسی بلد بود ؟من درس نخونده ام ولی علاقه دارم مهاجرت کنم چی پیشنهاد دارید درضمن برنامه نویسی موبایل انجام میدم

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش

0
0

سلام دوست عزیز کارناوالی اولین قدم برای مهاجرت در جوامع امروزی تسلط کامل بر زبان انگلیسی است در غیر این صورت نمی توانیم مشاوره ی کارآمدی برای مهاجرت به شما ارائه دهیم و مهاجرت موفقی نخواهید داشت. با تشکر از دیدگاه شما

*محمد   |    یک ساعت پیش    |

0
0

سلام‌خدمت دوستان ببخشید من ۱۸ سالمه و مکانیکی خودرو بلدم میتونم راحت پناهنده شوم یا نه

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش

0
0

سلام دوست عزیز کارناوالی ما هرگز مهاجرت از طریق پناهندگی را پیشنهاد نمی کنیم زیرا پناهندگان اغلب وضعیت خوبی ندارند و همچنین باید دلیل قانع کننده ای برای علت درخواست پناهندگیتان داشته باشید. برای پناهنده شدن تنها کافی است خود را به کشور مقصد برسانید اما از نظر ما حتما از راه های قانونی اقدام به مهاجرت کنید. شما هنوز سن کمی دارید و میتوانید از طریق اقدام برای تحصیل، درخواست مهاجرت دهید. با تشکر از دیدگاه شما

اريا   |    یک ساعت پیش    |

0
0

درود بر شما. ميشه كمكم كنيد؟ من ٢٧ سال و همسرم ٢٠ سال. ما خواستيم بريم پناهندگي المان. چون فاميل زياد داريم. و گفتند فقط بياين المان و بقيه رو ما اينجا كمك ميكنيم. و فرقي هم نميكنه چطور بياين المان. اخه برام در المان وكيل گرفتند. و فقط مشكلم رفتن است. بانو مهربان ميشه كمكم كنيد با خانمم برم المان؟ ويزا شنگن و.. كه اصلا فرق نميكنه. لطفا كمكم كنيد. يك ايران سپاس از شما بانو.

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش

0
0

سلام دوست عزیز کارناوالی پناهندگی و بخصوص پناهندگی در آلمان یکی از اشتباه ترین راه های مهاجرت است و در حال حاضر پناهندگان این کشور وضعیت خوبی ندارند. شما تا زمانی که پناهندگیتان کاملا رسمی نشود حتی اجازه ی کار هم نخواهید داشت و قبول شدن پناهندگی هم در آلمان آسان نیست. شما از هر طریقی که به آلمان بروید می توانید در آن کشور مانده و درخواست پناهندگی کنید اما وضعیت پناهندگان در این کشور اصلا مساعد نیست و این راه را اکیدا نهی می کنیم. در ضمن توجه داشته باشید که قبول یا رد پناهندگی حداقل 7ماه طول می کشد. به شما پیشنهاد می کنیم از روش های قانونی اقدام به مهاجرت کشور آلمان کنید که راه های زیاد و مطمئن تری دارد و ما به عنوان یک رسانه ی گردشگری نمی توانیم هیچ گونه راهنمایی درباره ی راه غیرقانونی پناهندگی در اختیارتان قرار دهیم. با تشکر از دیدگاه شما

S ahar   |    یک ساعت پیش    |

0
0

در ایران چگونه می توانیم با سفارت کانادا ارتباط برقرار کنیم؟

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش

0
0

سلام دوست عزیز کارناوالی متاسفانه در حال حاضر تنها از طریق وکیلان مهاجرت به کانادا در تهران می توانید امور خود را پیگیری نمایید و یا به صورت حضوری به سفارت مستقر در شهر آنکارای ترکیه مراجعه کنید. با تشکر از دیدگاه شما

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش

0
0

سلام دوست عزیز کارناوالی برای پاسخ دقیق و کارآمد به این سوال شما نیاز به کمی زمان داریم، در خواست شما در حال بررسی است.

محمد قلی   |    یک ساعت پیش    |

0
0

عمو جان سلام . لطفا حالا اسم چند کشور رو بگو که مهاجرت به اونجا خیلی سخته .اینا اسوناش بود که اینطورن وای به حال سختاش . راستی چرا اینقدر محاجرت دوست شدیم.

NiiiGHT   |    یک ساعت پیش    |

0
0

عزیز دل کشورایی که ذکر کردی هیچکدوم تابعیت نمیدن به این راحتی! امارات که اقامت میده ، اگ بخای تابعیت بگیری باید از کشورای عربی باشه ک اونم اگ عرب باشی در صورت اقامت پونزده ساله یا بیشتر بهت تابعیت میدن! که این الان بنظرت خیلی راحته؟ ی تعداد دیگ از کشورایی که ذکر کردی هم باید سرمایه گذاری میلیون دلاری بکنی اونجا با دوسال اقامت ! یه تعدادیشونم اصن به ایران اقامت بزور میدن چه برسه تابعیت! ?

حمیده   |    یک ساعت پیش    |

0
0

با عرض سلام و تشکر از نگاه مثبت و امیدوارکننده شما دوست خوب اینجانب 46 ساله و همسرم 49 ساله هر دو دارای شغل دولتی هستیم و دارای دو فرزندپسر 17 و12 ساله.و خواهان مهاجرت در یک محیط امن و مساعدجهت پیشرفت فرزندان هستیم .در صورت امکان شرایط و کشور پیشنهادی خود را بیان نمایید.با تشکر فراوان از شما

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش

0
0

سلام دوست عزیز کارناوالی کشورهای زیادی از نظر امنیت و امکانات در سطح خوبی قرار دارند. شغل دولتی در مهاجرت تاثیری ندارد و تنها دانایی های شما و مهارت هایتان مهم می باشد. پیشنهاد می کنیم اگر سرمایه ی مناسبی دارید از طریق سرمایه گذاری اقدام به مهاجرت نمایید، اینگونه می توانید شما و همسرتان به درآمد رسیده و فرزندانتان در مدارس به تحصیل بپردازند. برای قدم اول میزان همه ی هزینه ای که می توانید برای مهاجرت صرف کنید را محاسبه کرده و سپس با وکیلی کاردان مشورت نمایید. پیش از هر اقدامی از این لینک نیز دیدن نمایید: http://karnaval.ir/essential-tips-migrate-foreign-countries/

یاس   |    یک ساعت پیش    |

0
0

با سلام خدمت دوستان من دارای مدرک کاردانی لجستیک بنادر و همچنین پیمانکار شرکت گاز و دارای تخصص جوشکاری در زمینه لوله های تجاری و صنعتی دارای دفتر کار وحق امضا در سازمان نظام مهندسی میباشم در صورتیکه یکی از کشورهایی مهاجر پز نیاز مشاغل مورد نظر را هم داشت بنده را در جریان کار قرار دهید با تشکر

تارا   |    یک ساعت پیش    |

0
0

با سلام و تشکر. فوق لیسانس معماری دارم و 150 میلیون سرمایه متاهل هستم و همسرم فوق دیپلم الکترونیک دارد.کدام کشور را پیشنهاد میکنید برای کار وآیا میتوان اقامت گرفت یا سرمایه بیشتری میخواهد؟یا اینکه بهتر است ادامه تحصیل بدهم در مقطع دکتری و بعد از تحصیل اقامت بگیرم

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش

0
0

سلام دوست عزیز کارناوالی شما با این سرمایه از طریق سرمایه گذاری نمی توانید اقدام نمایید باید یا به صورت تحصیلی و یا کاری اقدام به مهاجرت نمایید و پول خود را صرف هزینه های جانبی از جمله اقامت کنید. در ابتدا باید تصمیم بگیرید که قصد دارید در کشور مقصد به تحصیل بپردازید یا خیر. اگر قصد تحصیل دارید پیشنهاد می کنیم دکترای خود را در کشور مقصد بگیرید زیرا در این صورت می توانید با جو کشور آشنا شده و با افرادی برای کسب کار ارتباط برقرار نمایید. در حال حاضر مهاجرت به استرالیا به شما پیشنهاد می شود و می توانید در شهر هایی مثل ملبورن، کانبرا یا شهرهای بزرگ دیگر در جستجوی کار باشید. همسر شما هم می تواند هم به صورت تحصیلی و هم کاری اقدام به مهاجرت نماید. اما در نظر داشته باشید که در انتخاب کشور و مقصد مناسب علاقه ی شما نیز نقش مهمی دارد. همچنین می توانید پیش از مهاجرت از این مطلب کارناوال نیز دیدن نمایید: http://karnaval.ir/essential-tips-migrate-foreign-countries/ با تشکر از این که دیدگاهتان را با ما در میان گذاشتید.

فائزه   |    یک ساعت پیش    |

0
0

سلام، من بیست سالمه و پزشکی میخونم، مدرک آیلس دارم،میخوام برای مهاجرت اقدام بکنم ولی در حال حاضر پشتوانه مالی کافی ندارم ، میخوام بدونم بعد از اتمام دوره پزشکیم و تهیه مبلغ مورد نظر کدوم کشور برای مهاجرت بهتره؟ چون میخوام از همین حالا زبان اون کشور رو یاد بگیرم و اگر لازمه مقاله تحویل بدم یا روی ریزنمرات دانشگاهیم کار بکنم . منتظر جوابتون هستم و ممنونم .

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش

0
0

سلام دوست عزیز کارناوالی حقیقت این است که اگر رشته های پزشکی مدرک خود را در خارج از ایران بگیرند پیدا کردن کار برای آن ها آسان تر خواهد بود زیرا استادان دانشگاه ها دانشجویانشان را به مراکز مختلف معرفی می کنند. در حال حاضر مهاجرت پزشکان به سوئد و آلمان بیشتر انجام می شود و پیشنهاد می کنیم پس از اتمام درس و کسب مدرکتان باز کشورهایی که در آن زمان پزشکان را آسان تر قبول می کنند را بررسی نمایید زیرا همه ساله شرایط مهاجرت به کشورهای گوناگون در حال تغییر است. لازم به ذکر است که اگر مدرکتان را در ایران بگیرید باید برای کسب مهاجرت به کشورهایی چون سوئد مدرک خود را معادل کنید که این کار حدودا 2 سال زمان می برد. پیشنهاد می کنیم حد اقل دو مقاله در رزومه ی خود داشته باشید تا به عنوان پزشکی ماهر معرفی شده و آسان تر مهاجرت نمایید. اگر شرایط مالی مناسبی ندارید می توانید با تعداد مقاله ی بیشتر و معادل بالاتر برای کسب تخصص در یکی از دانشگاه های مورد نظرتان در کشور مقصد بورسیه شوید. با تشکر از دیدگاه شما

محمود   |    یک ساعت پیش    |

0
0

سلام مردم سرکار می گذاری شما اگر یک ویزای ساده توریستی نروژ بخواهی بگیری باید اون جا یک فامیل داشته باشی واقعا یک ذره صداقت خوب چیزی اون کشور کیک او یک شکلات ....وووووو

زهره   |    یک ساعت پیش    |

0
0

باسلام و عرض ادب فوق لیسانس حسابداری ام.متاهل ودارای یک فرزند۱۷ساله.۳۵سال سن دارم.برای مهاجرت به استرالیاچه اقدامی بایدانجام داد.من اصلا تابه حال هیچ اقدامی در این زمینه ندادم واگاهی ندارم.دوسال هم کنکوردکتری داده ام ولی متاسفانه قبول نشده ام.منظورم اینه که ایامیشه از طریق تحصیل و یا یافتن کاراقدام کنم.لطفاصمیمانه خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید.

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش

0
0

سلام دوست عزیز کارناوالی بله شما می توانید هم از طریق کار و هم تحصیلی اقدام به مهاجرت کنید، مهاجرت بنابر رشته ی تحصیلی شما و همسرتان مراحل گوناگونی دارد که می توانید با مراجعه به وکیل مهاجرت با مراحل آن آشنا شوید و یا اگر زمان کافی برای امور اداری دارید به سفارت مراجعه نمایید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند، خبر خوب برای شما این است که اگر در استرالیا برای اخذ مدرک دکترا اقدام نمایید احتمال اخذ مهاجرت و کار مناسب برای شما بسیار بالا تر است و اگر دکترا داشتید این کار برایتان دشوار تر بود. با تشکر از این که دیدگاهتان را با ما در میان گذاشتید.

سید شریف   |    یک ساعت پیش    |

0
0

ازکدام طریق میتوانیم مهاجرت کنیم لطفآمعلومات خودرادرزمینه واضع سازیدتشکردرصفحه فیسبوک من معلومات خودرابه بفرستید Sharif Aman Amani email adress: rokai.kamwar@gmail.com latifamani999@gmail.com

سالار   |    یک ساعت پیش    |

0
0

با ارز ادب من 39 سالمه مجردم لیسانس حقوق دارم و موزیسن هم هستم سرمایم 80 میلیون...به هر کشوری که بشه میخام مهاجرت کنم لطف کنید راهنماییم کنین...بهترین گزینه ها کدوم کشور ها هستند که راهتتر بشه رفت...از چه طریقی میتونم برم؟ منتظر جوابتون هستم وممنونم

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش

0
0

سلام دوست عزیز کارناوالی اگر در شاخه ی حقوق بین الملل تحصیل نموده اید امکان مهاجرت از طریق کار برای شما امکان پذیر است اما اگر در رشته های دیگر تحصیل کرده اید باید تحصیلی مهاجرت کرده و یک دوره را در کشور مقصد بگذرانید، 80 میلیون برای مهاجرت از طریق تحصیل کافی است اما به صورت سرمایه گذاری کمی دشوار می باشد زیرا شما خرج های جانبی زیادی هم در پیش خواهید داشت. لازم به ذکر است که کارناوال رسانه ی گردشگری می باشد و شما برای کسب اطلاعات جامع و انتخاب کشور مناسب برای مهاجرت باید به وکلای مهاجرت مراجعه نمایید. با تشکر از این که دیدگاهتان را با ما در میان گذاشتید.

Mii   |    یک ساعت پیش    |

0
0

سلام. میخوام برای تحصیلات برم الان این کشورا ک میگن سخته رفتن من چون تحصیلات دانشگاهی ندارم نمیشه برم؟

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش

0
0

سلام دوست عزیز کارناوالی بنابر شرایط اقتصادی و سیاسی موقعیت مهاجرت به کشورهای گوناگون به مرور زمان تغییر می کند و این دلیل کاربرانی است که اظهار می کنند مهاجرت به این کشورها دشوار است، حقیقت این است که امر مهاجرت به طور کلی کار آسانی نیست و برای شما که تحصیلات دانشگاهی ندارید بهتر است درخواست مهاجرت تحصیلی کنید زیرا با تحصیلات غیر دانشگاهی پیدا کردن کار مناسب بسیار سخت تر می شود اما غیر ممکن نیست و به کشور مقصد شما بستگی دارد. با تشکر از این که دیدگاهتان را با ما به اشتراک گذاشتید.

قیوم   |    یک ساعت پیش    |

0
0

سلام بنده لیسانس هستم خواستم بدونم کشورهای مثل قطروکویت هم مهاجرپذیرهستن وچگونه میشه دراین کشورهای که گفته ایدمیشه کارپیداکردیاشماکمک میکنیدبرای پیداکردن کارلطفااینجانب راراهنمایی کنیدممنون میشم

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش

0
0

سلام دوست عزیز کارناوالی بله کویت و قطر هم مهاجر پذیر هستند، اما باید در نظر داشته باشید که مهاجرت برای کار در این دو کشور معمول تر و آسان تر از دیگر انواع مهاجرت هستند، بهترین راه برای پیدا کردن کار فرستادن رزومه ی کاری و تحصیلی خود به موسسات و شرکت هایی است که در این کشورها و در زمینه ی تخصص شما فعالیت می کنند، همچنین شما می توانید ویزای 1 ماهه گرفته و به صورت حضوری به جستجوی کار در این سرزمین ها بپردازید. خیر؛ ما نمی توانیم در زمینه ی پیدا کردن کار به شما کمک کنیم، کارناوال رسانه ای گردشگری می باشد و برای کمک گرفتن در این زمینه باید به آژانس ها و وکلای مهاجرت مراجعه نمایید. با تشکر از این که دیدگاهتان را با ما به اشتراک گذاشتید.

حمیدرضا میهن خواه   |    یک ساعت پیش    |

0
0

با سلام و خسته نباشید برای مهاجرت به استرالیا و کانادا چه راهی پیشنهاد میکنید و چطور رزومه و سایر اطلاعات لازم را برایتان ارسال کنم ضمنا از اطلاعات کاملی که در دسترس قرار داده اید بسیار تشکر میکنم. با تشکر

میم   |    یک ساعت پیش

0
0

رزومه و مدارکتو میخوای ارسال کنی به این سایت؟!!!!

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش

0
0

سلام دوست عزیز کارناوالی برای مهاجرت به هر کشوری از جمله استرالیا و کانادا باید همه ی ویژگی های شخصی شما مورد بررسی قرار گیرد تا راهی مناسب شما انتخاب شود، کارناوال قبلا راه ها و روش های مهاجرت به کانادا و استرالیا را برای شما عزیزان توضیح داده است که می توانید از طریق لینک های زیر آن ها را ببینید و در مرحله ی بعد باید با وکلای خبره ی مهاجرت ارتباط برقرار کنید و لازم نیست رزومه خود را به ما ارسال نمایید. روش های مهاجرت به استرالیا: http://karnaval.ir/ways-emigrate-australia/ ارزان ترین و آسان ترین راه های مهاجرت به کانادا: http://karnaval.ir/fastest-cheapest-ways-immigrate-canada/

امید   |    یک ساعت پیش    |

0
0

من قصد جدی برای مهاجرت دارم ولی اصلا راه اولیشو نمیدونم نمیدونم باید از کجا شروع کنم خواهش میکنم راهنماییم کنین

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش

0
0

سلام دوست کارناوالی عزیز بنابراین که قصد مهاجرت به چه کشوری را دارید و مهاجرت از چه طریقی برای شخص شما مناسب است مراحل مختلفی پیش روی شما خواهد بود. پیشنهاد می کنیم پیش از هر اقدامی از لینک مندرج در زیر دیدن نمایید، سپس به آژانس مهاجرتی کشور مورد نظرتان مراجعه نمایید. ممنون از دیدگاهتان http://karnaval.ir/essential-tips-migrate-foreign-countries/

محمد   |    یک ساعت پیش    |

0
0

از ده تا گزینه ی بالا اماراتو نیوزلند بهترینه چون نیرو جوان میخانند

تندیس   |    یک ساعت پیش    |

0
0

ممکنه همه اینا که گفتی درست بوده امانه در زمان حال که همه اروپاو حتی آسیا و آمریکا مقررات سختی را در مقابل سیل مهاجرت اخیر از خاورمیانه و آفریقا وضع نموده و شدت عمل نشان میدهند.

ایرانی   |    یک ساعت پیش    |

0
0

عشق است وطنم.

امیر   |    یک ساعت پیش    |

0
0

با سلام و تشکر اگر منابع رو هم قرار بدید ممنون میشم

امیر   |    یک ساعت پیش    |

0
0

من شنیده بودم ویزای آرژانتین خیلی سخته و سختگیری زیادی داره.....

م ج   |    یک ساعت پیش    |

0
0

من هاضرم همه چییم را بدم ولی بهم در یکی از کشورهای اروپایی اقامت دایم بدهند اما حیف به همین راحتی ها نیست و اگر نه حتی راضیم بریم انطرف بمیرم چه رسد که زندگی کنم

حامد   |    یک ساعت پیش

0
0

شما اول املا تو درست کن بعد فکر چیز دیگه باش! ☺?

ارسلان تایماز   |    یک ساعت پیش    |

0
0

مهاجرت به چین چرا نیست؟ من میخوام‌به چین مهاجرت کنم به نظر من اسون ترین کشور مهاجرپذیر کشور چینه ماهانه به کسانی که در خواست مهاجرت یا پناهندگی بدن مبلغ پانصد دلار امریکا پرداخت میکنه . بچه پیش به سوی چین

بهنام   |    یک ساعت پیش    |

0
0

ما که تجربه 25 ساله داریم به 16 کشور رفتم امنیت ایران یه چیز دیگست

مهندس مکانیک تکنولوژی ساخت و تولید   |    یک ساعت پیش

0
0

جوک نگو

عباس   |    یک ساعت پیش

0
0

خخخخخخخخخخخخخخ

mohsen   |    یک ساعت پیش

0
0

جك ميگيد.؟!! ايران از نظر امنيت قعر جدول انگاري شما تو ايران زندگي نميكنيد.؟!

محمد   |    یک ساعت پیش    |

0
0

به نظر من اسان ترین کشور برای مهاجرت مغولستان است

علی   |    یک ساعت پیش    |

0
0

با سلام، دوستان عزیز باید توجه داشته باشید که برای یه سفر چند روزه آدم باید به اندازه کافی پول به همراه داشته باشه حالا شماها انتظار دارید با جیب خالی شما رو به کشوراشون راه بدن!!! گدا خونه که نیست، حداقل 100 هزار یورو یا دلار آمریکا نیازه تا آدم بتونه مهاجرت کنه، این 100 هزار تا حداقل ممکنه، نزدیک به چند 10 هزار تا هم برای 6 ماه اول آشنایی با کشور مقصد نیاز میشه.

ایرانی   |    یک ساعت پیش    |

0
0

سلام پسرمن 16 سال داره .دبیرستان درس میخونه وورزشکار هم هست .وعلاقه زیادی به کامپیوتر داره .چطور میتونه بره سوئد یا نروژ؟از راهنمایی تون متشکرم

مهندس مکانیک تکنولوژی ساخت و تولید   |    یک ساعت پیش

0
0

دنبال راهنمایی نباشید. خودتون برید سفارت یا تلفنی ازشون بپرسید . همه کشورها سفارت دارند . به امید یه روز خوب

امیر   |    یک ساعت پیش    |

0
0

اگر امکان و شرایط اعطای پذیرش و مدارک لازم هر کدوم رو میگفتید خیلی خوب میشد.

رحمت خان   |    یک ساعت پیش    |

0
0

بعضی کشور ها را دریافت روادید اینقدر آسان جلوه کردید مثل اینکه میخواهند بروند شاه عبدالعظیم .

حسین   |    یک ساعت پیش    |

0
0

سلام.چرا مهاجرت به آلمان یا اتریش را توضیح ندادید؟

راهی   |    یک ساعت پیش    |

0
0

مرسی از اطلاعات و عکس های قشنگی که گذاشتین ایشالا قسمت شه دست جمعی بریم نروژ عکس نروژ خیلی زیبا بود آدم اونجا تو دل طبیعت با بهترین امکانات شهر نشینی زندگی کنه فکر کنم پیر نشه و استرس نداشته باشه ای کاش جوایز شرکت ها سفر تفریحی به این کشورهای زیبا باشه تا یه امیدی به دیدنشون ازنزدیک تو آدم از بین نره.

EHSAN   |    یک ساعت پیش    |

0
0

منتظر ادامش هستیم. آراژنتین و برزیل شاید آسان مهاجر پذیر باشن ولی بقیه فک نکنم.

احمد   |    یک ساعت پیش    |

0
0

من آرزو دارم که هیچ مرزی بین کشورهای دنیا وجود نداشته باشه . ولی چیزهایی که این روزها بیشتردرمورد مشکلات مهاجران در کشورهای مخصوصا اروپایی میشنویم کمی باور این چیزها رو سخت میکنه .

م ج   |    یک ساعت پیش    |

0
0

اشتباهی نوشتید به راحتی نمیتوان به این کشورها رفت

رضا ثمره   |    یک ساعت پیش    |

0
0

با سلام مطالب بسیار زیبا و جذاب بودند لطفا راهنمایی بفرمایید برای مهاجرت به اروپا باید چکاری انجام داد با تشکر

بهزاد   |    یک ساعت پیش    |

0
0

مطالب این مقاله در مورد مهاجرت اصلاً با واقعیت تطابق ندارد.

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش

0
0

با سلام مطالب ارائه شده در این قسمت برگرفته از معتبرترین منابع مهاجرت می باشد، در هفته های آتی به صورت جزئی تر به مهاجرت این کشوها خواهیم پرداخت. در صورت تمایل می توانیم منابع استفاده شده در این مطلب را در اختیارتان قرار دهیم و یا شکیبا باشید و منتظر معرفی کامل تر مهاجرت کشوهای مختلف بمانید. با تشکر از این که دیدگاهتان را با ما در میان گذاشتید.

سجاد   |    یک ساعت پیش    |

0
0

درود بر شما با تشكر از اطلاع رساني جامع شما و پاسخ گويي هاي دلسوزانه بنده داراي مدرك تحصيلي ليسانس در رشته محيط زيست از دانشگاه سراسري بوده و هم اكنون به مدت سه سال است كه به عنوان مهمان دار هواپيما مشغول كار هستم و ٢٧ سال سن دارم و ميزان سرمايه نقدي اين جانب حدود ١٠٠ ميليون تومان است و مجرد هستم در حال حاضر مدرك آيلتس با نمره ٦ در اختيار دارم كه حدود يك سال ديگر اعتبار دارد در خصوص مهاجرت به كانادا اينجانب را راهنمايي بفرماييد سپاس گزارم

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش

0
0

سلام دوست عزیز کارناوالی با تشکر از انرژی مثبت شما خوشبختانه در حال حاضر رشته های زیست شناسی، جانورشناسی، داروسازی و ژنتیک از جمله رشته های تحصیلی مورد نیاز کشور کانادا هستند و شما می توانید در یکی از این رشته ها که به علایقتان نزدیک تر می باشد ادامه تحصیل داده و به راحتی کار پیدا کنید. شما وضعیت نسبتا خوبی دارید و با کمی دقت و سرعت عمل، مهاجرت خوبی خواهید داشت. اگر علاقمند هستید مهمانداری را در کانادا ادامه دهید باید بگوییم که رشته ی تحصیلی شما باید مرتبط باشد در غیر این صورت باید تحت آموزش قرار بگیرید. توجه داشته باشید که اگر بتوانید رزومه ای خوب و قوی در رشته ی تحصیلی خود نیز ارائه دهید امکان پیدا کردن شغل برای شما وجود دارد. در آخر این که پیشنهاد ما به شما دنبال کردن رشته ی زیست شناسی در کاناداست که در حال حاضر استقبال زیادی از آن می شود و آینده ی روشنی در کانادا خواهد داشت. می توانید بنابر شرایطتان سرمایه ی خود را صرف تحصیل یا گرفتن یک وکیل خبره ی مهاجرت به کانادا کنید. در نظر داشته باشید که بهترین راه برای پیدا کردن یک وکیل خوب استفاده از تجربیات آشنایانتان می باشد و متاسفانه ما نمی توانیم فردی خاص را به شما معرفی کنیم. جاوید و موفق باشید

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش    |

0
0

سلام دوست عزیز کارناوالی کارناوال به دلیل تابعیت از قوانین جمهوری اسلامی نمی تواند شما را درباره ی مهاجرت به صورت پناهندگی راهنمایی نماید و این راه را هم به هیچ وجه توصیه نمی کند. بنابر تحقیقات انجام شده کانادا برای شما مناسب تر است و اگر حتما مد نظر شما کشور اروپایی باشد پیشنهاد می کنیم از طریق نامه نگاری با شرکت های سرمایه گذار در کشورهایی مانند انگلیس برای ایده ی خود اسپانسر پیدا کرده و به آسانی مهاجرت کنید، روند این شرکت ها به این صورت است که ابتدا رزومه ی کاری خود را ارسال می کنید و اگر از نظر آن ها مورد قبول باشد بازرسشان به دیدار شما خواهد آمد یا از شما دعوت به عمل می آید و در صورت توافق شرایط کاری خوبی پیدا خواهید کرد. خوشبختانه شما شرایط مناسبی برای مهاجرت دارید و تنها با هزینه ی حدود 40 الی 50 میلیون تومان به یک وکیل خبره حتما مهاجرت موفقی خواهید داشت. با تشکر از دیدگاه شما.

سجاد   |    یک ساعت پیش    |

0
0

با سلام و وقت بخیر من به همراه فرزند هفت ساله ام قصد داریم که برای داشتن یه زندگی بهتر و آینده روشن تر برای پسرم از ایران مهاجرت کنیم. سن من ۴۰ سال هست. تخصص اصلی من برنامه ریزی و کنترل پروژه و همچنین سازماندهی است. در ضمن بخاطر یه سری مشکلات زندگی، توانایی تامین مبالغ بالا برای سرمایه گذاری را هم ندارم. میشه راهنمایی کنید که من به کدوم کشور مهاجرت کنم. ترجیح خودم یکی از کشورهای اروپایی هست. در ضمن برای پناهندگی هم میتونم مدارکی را ارایه کنم. از لطف و راهنمایی شما سپاسگزارم.

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش

0
0

سلام دوست عزیز کارناوالی رشته های مهندسی، مدیریت و برنامه ریزی اغلب از طریق تحصیلی اقدام به مهاجرت می کنند و در این راستا آلمان و کانادا راحت تر مهاجران را می پذیرند. بنابر شرایط شما تصور بر این است که قصد تحصیل ندارید به همین دلیل برای راهنمایی دقیق تر لازم است آخرین مقطع تحصیلی شما را در اختیار داشته باشیم تا برای مهاجرت از طریق کار راهنمایی بهتری ارائه نماییم. در ضمن در نظر داشته باشید که کارناوال رسانه ای گردشگری می باشد و ما تنها در حد معرفی و راهنمایی می توانیم شما را راهنمایی کنیم و برای آشنایی با همه ی مراحلی که پیش روی شما خواهد بود حتما باید به وکلای مهاجرت مراجعه نمایید. مهاجرت از طریق پناهندگی هم به شما پیشنهاد نمی شود زیرا تا مهاجرت شما کاملا پذیرفته نشود حق کار یا تحصیل را نخواهید داشت و شرایط خوبی برای فرزند شما مهیا نخواهد شد و پذیرش پناهندگی هم زمانبر می باشد. با تشکر از دیدگاه شما

الهه   |    یک ساعت پیش    |

0
0

سلام ببینید هرکسی یچیز نوشته خب بنظرمن بدون پولم میشه خوش بود انقدنگیدبدبخت بیچاره کم بخودتون تلقین کنید.شماهیچیتون ازدیگران کمترنیست.فقط روحیتون افسرده شده قدرت ریسک ندارین من یدختر18سالم بدون پشتوانه مالی امامیخام این ریسکوبکنموبرم هرکاری سختی خودشوداره برای رسیدن بارزوهات بایدتلاش کنی باورکنی ک بزرگترین چیزهاازکوچیکترین چیزهادرست شده.اگه تصمیم هرکس قطعی رفتن باشه بالاخره میره امابقای زندگیت مهمه چطوربری چطورادامه بدب خوش باشی یا ن.من قصدنصیحت یاهیچ چیزی ندارم فقط نظرشخصیمه اگرکسی نظری داره یامیتونه درزمینه مهاجرت کمک کنه ومشاوره بده خوشحال میشم کمک کنه insta:elahee_official sajadfakhri1987@gmail.com موفق باشیدهمگی

saber   |    یک ساعت پیش    |

0
0

سلام او احترام من 29 سال سن دارم و فارغ التحصلی مدرک کارشناسی ارشد کشاورزی( مهندسی زراعت و اصلاح) هستم و دارای 5 مقاله برتر و چاپ شده در این زمینه نیز میباشم. برای کار در خارج کشور چه پیشنهاداتی دارید نیوزلند، هلند، نروژ، استرالیا شرایطشان چه فرقی می کند اینها مهد کشاورزی مخصوصا در حوزه زراعت هستند - ضمنا تمام مقاطع دانشگاهی بنده سراسری بوده، آزمون دکتری پارسال شرکت کرده و رتبه خوبی هم کسب کردم ولی بعلت مخارج زندگی و بیکاری قادر به ادامه تحصیل در مقطع دکتری نشدم. خواهشا اگه ممکنه راهنمایی کنید... حاضرم هند و ترکمنستان برم، دیگه بیکاری امان همه رو بریده.

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش

0
0

سلام دوست عزیز کارناوالی پرونده ی مهاجرت شما باید به صورت حضوری و با در نظر گرفتن تمامی جزئیات و علایق شما بررسی شود، پیشنهاد ما مراجعه به وکلای مهاجرت می باشد، زیرا در اینجا مجال پاسخ گویی وجود ندارد. با تشکر از این که دیدگاهتان را با ما در میان گذاشتید.

حامد حسنلو   |    یک ساعت پیش    |

0
0

سلام خواهش میکنم بطور کامل راهنماییم بفرمایید. من و خانمم هردو دبیر هستیم من علاوه بر دبیری عضو نظام مهندسی و دفتر طراحی ساختمان دارم(مدرک من مهندسی برق-قدرت از دانشگاه دولتی). کل سرمایه م رو جمع کنم حدود دویست هزار دلار آمریکا میشه. دوست دارم به کشوری برم که اولا دایمی باشه ثانیا امنیت کامل داشته باشه تنها دخترم در اونجا راحت و از تمامی امکانات براحتی استفاده کنه.من کاملا بی اطلاعم خواهش میکنم کانل توضیح بفرمایید.بیتهایت سپاسگزارم

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش

0
0

سلام دوست عزیز کارناوالی در مهاجرت لازم است بسیار از موارد دیگر علاوه بر مدرک تحصیلی و قدرت مالی شما بررسی شود، کارناوال رسانه ای گردشگری است و شما باید در این مرحله به آژانس های مهاجرت مراجعه نمایید تا راهنمایی دقیق تری دریافت نمایید. با تشکر از این که دیدگاهتان را با ما در میان گذاشتید.

زهرا میرزایی   |    یک ساعت پیش    |

0
0

با سلام خدمت شما عزیزان کارناوالی لطفا توجه داشته باشید که کشورهای معرفی شده در این مطلب به نسبت دیگر کشورهای جهان برگزیده شده اند و ما به این موضوع که مهاجرت بخصوص از ایران امری بسیار دشوار است مشرفیم. اما در این کشورها شرایطی وجود دارد که شما با دارا بودن آن ها، به عنوان مهاجر پذیرفته خواهید شد. شرایط اعطای پذیرش و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به هر منطقه متفاوت است، به همین دلیل در آینده به چگونگی مهاجرت به هرکدام از کشورهای محبوب ایرانیان به صورت جداگانه خواهیم پرداخت. هدف ما در این مطلب تنها معرفی کشورهایی بود که راحت تر مهاجر می پذیرند و آشنایی با شرایط مهاجرت به آلمان، اتریش و کشورهای اروپایی هم در برنامه ی آتی ما قرار دارند. با تشکر از به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خوبتان

mojtaba mousavi مجتبى موسوى   |    یک ساعت پیش

0
0

باتشكراز اطلاعات مايلم براى راحت تربودن مهاجرت در يكى از جزايرداراى حكومت مستقل اما تحت تاثير يكى از كشورهاى اروپايي راه ورود به اروپارا سهل و ممكن سازد ! اميد دارم اين جزيره را شما معرفى نماىيد و مدت زمان لازم وهزينه ! من مدرك تحصيلى ندارم سرمايه اندك با فروش خانه و فعلاً تنها هستم وممكنه فرزند م و همسرش اضافه شوند يا بعد اضافه شوند! ومايل به استراحت هستم واصميمم دارم اينجا بازنشسته شوم با حقوق خود زندگى نمايم بدون كار احبارى متشكرم راهنمايى بفرماىىيد ! همسرفوت شده و دومى فقط براى بزرگ كردن فرزندان بود كه جداشدند و تنها هستم و حتى اماده ازدواج سورىبراى راحتى كار ميباشم !! البته مدرك تحصيلى فاقد اغتبار ميباشد اما تحصيلاتى در رشته حقوق در دو رژيم قبلى و فعلى داشتم كه فاقد مدرك انجام شده ! متشكرم موسوىد

ایرانی   |    یک ساعت پیش    |

0
0

چرا از این چیزی میذارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ارژانتین؟؟؟؟؟ کی میره اونجا؟؟؟؟؟؟؟؟ برزیل؟؟؟؟؟؟ امن نیست همه خلافن ادم کشن امارات؟؟؟؟؟؟ اقامت 99 ساله داره فقط سوید؟؟؟؟؟؟ ایرانی راحت تونست بره بعد بگید ایتالیا؟؟؟؟؟؟ ایرانی جطوری بره؟؟؟؟؟؟ نروژژژژ؟؟؟؟ اخه راه میدن؟؟؟؟؟؟؟ استرالیا؟؟؟؟؟؟؟ اسونه اخه؟؟؟؟؟؟ نیوزلند بلژیک کانادا اخه؟؟؟؟؟ شمایی که نوشتی اسونه کجاشون اسونه؟ اگه بود همه اون جا بودن اگه اسونه ماشو برو ببین میشه یا خیر

مهرداد   |    یک ساعت پیش

0
0

این کارا جرئت و جربزه میخواد ، شما خودتو درگیر نکن !!!

مهندس مکانیک تکنولوژی ساخت و تولید   |    یک ساعت پیش

0
0

پس بشینیم تو. خونه از. بیکاری و بی لذتی انقدر. یه قول دو قول بازی کنیم تا افسرگی مزمن بگیریم ؟! فکر کنم شما به اتاقت عادت کردی . هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد نابرده رنج گنج میسر. نمی شود هیچ کار موفقی آسون نیست . به امید یه روز خوب

خواجوند   |    یک ساعت پیش

0
0

با احترام سرکار خانم میرزایی , ممنون از ارائه مطالب خوبتون که برگرفته از مقالات معتبر هم هست.اما سوال خانم یا اقا ( با نام مستعار ایرانی ) که البته به شیوه بدی هم مطرح نمودند, این است که کشورهای نام برده , ایا منعی برای مهاجران ایرانی ندارند؟ البته این موضوع کمی هم مربوط به جو ایران هراسی و مسلمان هراسی ایست که در کشورهای دیگر بوجود امده.

account_circle
email
فونت -
فونت +
عرض -
عرض +
فاصله متن -
فاصله متن +
تیره
خاکستری
روشن
بستن

آسان ترین کشورها برای مهاجرت |

گاهی از همه چیز خسته می شویم.

گاهی آن قدر فشار کار و امور روزانه رویمان زیاد می شود که دوست داریم قید همه چیز را بزنیم و دور شویم، این موقع هاست که فکر مهاجرت و سفر برای همیشه و ترک دیار و سرزمین به سراغمان می آید.

آیا تا به حال شما هم به مهاجرت فکر کرده اید؟ آیا دوست دارید که مهاجرت کنید؟ آیا حاضر هستید که از سرزمین مادری دل بکنید و به سوی دنیایی جدید بروید؟

البته مهاجرت علاوه بر خستگی و دلزدگی از مشکلات دلایل دیگری هم دارد برخی به دلیل کسب علم و مهارت و یا شغل و درآمد بهتر مهاجرت می کنند و برخی دوست دارند کشوری جدید را برای زندگی امتحان کنند.

شاید خیلی وقت ها مکانی که در آن زندگی می کنیم امکانات رفاهی بسیار کمی داشته باشد و یا به علت جنگ و نا آرامی مجبور به مهاجرت دائم و یا موقت شویم. در هر صورت همه ساله افراد زیادی تصمصم به مهاجرت می گیرند و زندگی خود را در وطنشان رها کرده و به سمت آرزوهایشان می روند، برخی کشورها از آن ها با آغوشی باز استقبال کرده و بعضی کشورها آن ها نمی پذیرند. لازم است پیش از مهاجرت کاملا با کشور مقصدمان آشنا شویم.

برای گام اول امروز کارناوال تصمیم گردفته تا فهرستی از کشورهایی که می توان به راحتی به آن ها مهاجرت کرد را برایتان معرفی کند.

اگر شما هم از کسانی هستید که گاهی به مهاجرت می اندیشید با ما همراه باشید.

شاید بد نباشد قبل از خواندن این مطلب،  با  بهترین مقاصد مهاجرت برای کار و زندگی نیز آشنا شوید.

مهاجرت
photo by Ehsan Abbasi

1 ) آرژانتین 

اگر به دنبال کشوری با فرهنگ و پر از چیزهای جدید که تا به حال ندیده اید برای مهاجرت می گردید آرژانتین بهترین کشور برای شماست.

مهاجرت به آرژانتین را به خوردن یک تکه کیک خوشمزه تشبیه می کنند، به عبارتی دیگر می توان به راحتی به این کشور مهاجرت کرده و از آن لذت برد.

اگر شما سابقه ی جنایی نداشته باشید به آسانی می توانید ویزای پنج ساله ی این کشور را دریافت کنید و پس از آن هم در آن مشغول به کار یا تحصیل شوید و ویزای دائم بگیرید.

آرژانتین به مهاجرانش امکانات آموزشی، بهداشت و درمان، وکالت رایگان و حق الحاق به خانواده را می دهد و همین یکی از دلایلی است که مهاجرت به این کشور را به یک تکه کیک تبدیل می کند.

(حق الحاق  به معنی این است که هنگامی که یکی از اعضای خانواده به کشوری دیگر مهاجرت کرده باشد و بقیه اعضا در یکی از سرزمین های دارای حق الحاق خانواده باشند می توانند درخواست حق الحاق به خانواده بدهند و به دیگر اعضا ملحق شوند )

آرژانتین
آرژانتین

2 ) برزیل

برزیل پنجمین کشور بزرگ جهان است، با این حال جزو لیست آسان ترین کشورها برای مهاجرت قرار دارد.

افراد علاقمند به شروع کسب و کار یا به عبارت دیگر بیزینس من ها عاشق کار در برزیل هستند زیرا این کشور از اقتصاد بسیار قوی و مستحکمی برخوردار می باشد.

علاوه بر اوضاع اقتصادیِ خوب مهاجران در این کشور، آن ها کشوری خوش آب و هوا، ساحلی و دارای آفتاب گرم و دوست داشتنی را تجربه می کنند. مهم نیست که به چه دلیلی قصد مهاجرت دارید و از چه کشوری خارج شده اید مهم این است که حتما در برزیل جایی را پیدا می کنید که برایتان مناسب باشد.

برزیل
برزیل

3 ) امارات متحده عربی

امارات متحده ی عربی، این کشور مملو از نفت، یکی از مکان هایی است که به راحتی می توانید در آن اقامت دائم داشته باشید. یکی از دلایل مهم آسان بودن مهاجرت به این کشور نیاز آن به نیروی کار انسانی است که به همین دلیل در سال های اخیر مهاجران زیادی را از کشورهای آسیایی به خود جلب کرده است.

ساختمان های بلند و آسمان خراش های جدیدی که همه روزه در این کشور ساخته می شوند بدون شک نیاز به جذب نیروی انسانی برای بهتر شدن و پیشرفت دارند.

امارات متحده عرب
امارات متحده عربی

4 ) سوئد

این کشور به دلیل موقعیت های خوبی که در اختیار جوانان برای تحصیل قرار می دهد، مهاجران زیادی را به سوی خود کشیده است.

آن ها حتی به دانش آموزان دبیرستانی که از کشورهای دیگر آمده اند به صورت ماهانه 185 دلار ( حدودا 500 هزار تومان ) حقوق می دهند.

حتی اگر شما از دبیرستان فارغ التحصیل هم شده باشید باز هم در سوئد به شما خدمات آموزشی خوبی ارائه می دهند و شما کمی نامه نگاری با دانشگاه های این کشور می توانید اقامت دائم کسب کنید.

سوئد
سوئد

5 ) ایتالیا

اگر دوست دارید شما هم بخشی از کشوری غنی از نظر فرهنگ و تمدن باشید ایتالیا پذیرای شماست.

شما می توانید به راحتی با خرید یا حتی اجاره ی یک خانه در ایتالیا ویزای دائمی آن را کسب و به صورت قانونی مهاجرت کنید.

این کشور یکی از قوی ترین مناطق توریستی اروپا است و با این که هنوز هم به طور کلی از بحران اقتصادی سال 2008 بیرون نیامده اما مهاجران را به راحتی می پذیرد.

ایتالیا
ایتالیا

6 ) نروژ

اگر دوست دارید مردم کشوری که در آن زندگی می کنید همیشه لبخند بر لب داشته باشند و خبر از دزدی و قتل و غارت در آن نباشد نروژ از بهترین گزینه ها برای شما است، علاوه بر زندگی آرام در این مکان می توانید از مناظر دلپذیر و زیبایش لذت ببرید.

مردمان نروژ از سطح رفاه خوبی برخوردار اند و اغلب استاندارد های بالای زندگی را دارند برای مثال هنوز مدرسه رفتن در این کشور رایگان است.

به این کشور سرزمین عجایب مدرن هم میگویند، مکانی که می توانید در آن لذت زندگی با مردمانی شاد و سرزنده را تجربه کنید.

نروژ
نروژ

7 ) استرالیا

در گذشته اقامت دائم در این کشور کار آسانی بود، اما در حال حاضر یکی از سخت ترین کشورها برای جذب مهاجران است ولی به دلیل این که عده ی زیادی از مردمانش را افراد خارجی تشکیل داده اند و امیدوار هستیم باز هم به آسانی مهاجران را قبول کند در این لیست آن را جای داده ایم.

شاید الان مهاجرت به استرالیا سخت شده باشد اما یکی از بهترین مکان هایی است که با چند روز زندگی در استرالیا، آن را خانه ی خود خواهید دانست.

این کشور سرزمین رویاهاست؛ آموزش خوب، مناظر عالی، بیمه حتی برای اقشار پایین دست، امکانات پزشکی مدرن و ... تنها گوشه ای از این بهشت است باید خودتان سفر کنید و از نزدیک ببینید.

بسیاری از افرادی که به استرالیا مهاجرت کردند توانسته اند موقعیت های شغلی بسیار خوبی کسب کنند.

استرالیا
ایترالیا

8 ) نیوزیلند

این کشور به دنبال نیروی کار جوان است البته از بسیاری از آن ها به عنوان کارگر استفاده می کند اما از آسان ترین کشورها برای مهاجرت می باشد. نیوزیلند از کم جمعیت ترین کشورهای جهان است و خرید زمین در آن کار سختی نیست و می توانید با کمی جستجو ملکی با قیمت مناسب پیدا کنید.

در سال 2010 میلادی نیوزیلند به دلیل اقتصاد پر رونق و نیاز به نیوری کار جوان به عنوان بهترین کشور برای مهاجرت شناخته شد.

نیوزیلند
نیوزیلند

9 ) بلژیک

حتما فکرش را هم نمی کردید که مهاجرت به بلژیک کار آسانی باشد، این کشور دومین سرزمین از نظر آسان بودن مهاجرت به آن است و سالانه تعداد زیادی مهاجر را به خود جذب می کند.

این کشور به عنوان بیشترین سرزمین دارنده ی الماس و شکلات در جهان هم معروف است. شما می توانید با پیدا کردن یک کار به راحتی به این کشور مهاجرت کنید و حتی اگر هنوز هم موفق به پیدا کردن کاری در این کشور نشده اید به راحتی به شما ویزای موقت می دهند تا بتوانید با سفر شغل خوبی در بلژیک برای خود دست و پا کنید.

بلژیک کشوری بسیار کوچک است اما می تواند به شما بهترین امکانات رفاهی را بدهد.

بلژیک
بلژیک

10 ) کانادا

بله کانادا هنوز هم بهترین کشور روی زمین برای مهاجرت است با این حال کسب اقامت دائم در آن هم کار سختی نیست.

تا زمانی که فرد ماهری هستید و شغل و حرفه ی خوبی بلد هستید و یا مشتاق یادگیری می باشید کانادا پذیرای شماست.

این کشور دارای فرصت های بیشمار شغلی برای افراد تحصیل کرده و ماهر می باشد. نرخ تورم و مالیات در کانادا بسیار پایین و خدمات بهداشتی، درمانی و آموزشی بسیار بالا و باور نکردنی است.

در نظر بسیاری از گردشگران کانادا بهترین مکان کره ی زمین برای داشتن یک زندگی بی دغدغه و آرام است. 

کانادا
کانادا

سخن آخر

آیا تا به حال به فکر مهاجرت بوده اید؟

بهترین و بدترین کشور برای مهاجرت از نظر شما کدام است؟

آیا به کشورهایی که در لیست ما آمده اند سفر کرده اید؟ زندگی در این مکان ها را چگونه می بینید؟

نظر و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

زهرا میرزایی