همه ساله در فصل بهار زمین لباس جدید و پر گلش را به تن می کند؛ درختان شکوفه دار و زمین ها سبز می شوند. همه در جستجو و تب و تاب پیدا کردن لحظاتی هستند تا کمی با طبیعت خلوت کرده و از زیبایی هایش لذت ببرند.

تمام نیم کره ی شمالی کره ی زمین در این ایام پوشیده از شکوفه و عطر بهاری می شوند. نوع گل ها و شکوفه ها مهم نیست فقط بهار باشد و بهار… این فصل بهترین زمان برای عکاسی و سفر است. طبیعت رنگارنگ تر از همیشه است و روزهایش را در انتظار مسافران پشت سر می گذارد و اگر دیر بجنبیم رخت تابستانی به تن می کند.

همیشه نام کشور هلند با گل و بهار در هم آمیخته و شاید همه آن را بهترین سرزمین برای لمس حقیقی این فصل بدانند. زمین های وسیع گل، خیابان ها و فروشگاه های مملو از عطر بهار و مردمانی شاد باعث شده تا بهار را با هلند بشناسیم. اما در سراسر جهان مکان های دیگری هم به زیبایی و طراوت زمین های پر از لاله ی هلند وجود دارند که بینندگانشان را در چند لحظه مست می کنند.

امروز باز هم سفری به دور دنیا داریم و سعی می کنیم تا زمین های رنگین و پر گل جهان را پیدا کنیم، مکان هایی که شبیه به رنگین کمان هایی فوق العاده و غیرقابل تصور هستند. فراموش نکنید که در بهار حتما باید به دیدار زمین و باغ های گل بروید تا شما هم کمی در شگفتی های زیبای جهان در این فصل فوق العاده شریک باشید.

با کارناوال همراه شوید تا با بهترین، زیباترین و مشهورترین زمین های گل در دنیا آشنا شویم.

طبیعت همیشه برایمان شگفتی های تازه ای دارد. در هر فصلی که به سراغش برویم می توانیم جلوه ای تازه را در آن ببینیم و آرامش را از آن هدیه بگیریم. ایران به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص خود، به سرزمین چهار فصل شهرت دارد و در هر زمانی از سال، گوشه گوشه ی آن، رنگ تازه ای به خود می گیرد. در این میان مناطقی وجود دارند که نمایشی خاص از هنرنمایی طبیعت هستند و می توانند برای ساعت ها با آغوشی پر از آرامش میزبان شما باشند. شمال ایران یکی از همین مناطق است که به عنوان دیار سبز ایران شناخته می شود و سایه اش را بر سر این سرزمین افکنده است.

استان مازندران یکی از استان هایی است که جاذبه های طبیعی مشهوری را در خود دارد و سالانه گردشگران زیادی را به ویژه از میان علاقه مندان به طبیعت گردی به سوی خود می کشاند.

زیبایی های این استان تمامی ندارد و ما را دوباره راهی جاده کرده است. این بار می خواهیم به گوشه ای دیگر از این خطه برویم و از طبیعت چشم نواز آن لذت ببریم. خودمان را به تنکابن می رسانیم و به یکی از دیدنی ترین مقاصد طبیعت گردی کشورمان می رسیم.

کارناوال را در سفر به دشت دریاسر همراهی کنید…

قاره ی آفریقا مملو از جاذبه های بکر گردشگری است؛ جنگل ها، دریاچه ها، صحراها، روستاها و… همه و همه آفریقا را به دوست داشتنی ترین قاره برای سفر تبدیل کرده اند، تنوع پوشش گیاهی و جانوری در این قاره آن قدر زیاد است که هنوز هم حیوانات ناشناخته در آن کشف می شود.

کارناوال تا به حال بارها و بارها به کشورهای گوناگون آفریقایی سفر نموده است اما هنوز هم نتوانسته گوشه ای از زیبایی های این سرزمین پهناور را به تصویر بکشد. با کلیک کردن روی لینک های زیر می توانید با برخی از جاذبه های گردشگری در آفریقا آشنا شوید:

آبشار ویکتوریا | همزاد با خوی وحشی آفریقا

سفری تصویری به مناطق محروم و دورافتاده آفریقا ; اتیوپی

دریاچه رتبا سنگال | پهنه صورتی آفریقا

هتل مانور زرافه کنیا | اقامتی غیر معمول در آفریقا

و…

امروز می خواهیم باز هم به آفریقا برویم؛ از جنگل ها و اماکن سرسبز دور شده و به قلب صحرا سفر کنیم. مقصدمان پارک ملی نامیب ناکلافت (Namib-Naukluft) است. این پارک ملی در دل صحرای نامیب و سمت غربی قاره ی آفریقا واقع شده. سرتاسر شن های سرخ و نارنجی دارد و با گشت و گذار در آن با بُعدی دیگر ازز آفریقا آشنا خواهید شد.

پس همراه کارناوال بیایید تا سفرمان را به سوی صحرای نامیب آغاز کنیم.

طبیعت ایران در هر نقطه به رنگی در می آید و به گونه ای شگفت انگیز زیبایی هایش را به نمایش می گذارد. جلوه های رنگارنگ این طبیعت بهانه ای شده تا به گوشه و کنار سرزمینمان سر بزنیم و از دیدنی های متنوع آن برای شما بگوییم. به اعماق جنگل رفتیم، زیبایی های دریاچه ها را به تماشا نشستیم و یا سقوط آب را از آبشارهای مختلف نظاره کردیم.

این بار می خواهیم قدم به منطقه ای کویری بگذاریم که جاذبه ای خاص را در خود جای داده است.

با شنیدن نام کویر، تصویری از سرزمینی بی آب و علف در ذهن همه شکل می گیرد که شاید ارزشی برای دیدن نداشته باشد اما همین گستره ی خشک و متروک گنجینه هایی تماشایی را در خود جای داده است که نگاه ها را به خود خیره می کنند. جاذبه هایی همچون دریاچه های نمک که طعم شور طبیعت را به زیباترین شکل آراسته و به نمایش گذاشته اند. پیش از این به یکی از آنها سر زدیم و در مطلب زیر آن را به طور کامل به شما معرفی نمودیم:

دریاچه نمک حوض سلطان قم | بزرگترین آینه طبیعی ایران

باز هم قصد سفر به یکی از همین دریاچه ها را داریم که با سپیدی نمک، لباسی همچون برف را بر تن کویر نشانده است.

قصد داریم راهی شهرستان خور و بیابانک در استان اصفهان شویم و قدم به دریاچه نمک خور بگذاریم…

با کارناوال در این سفر همراه باشید…

کویر زیبای بی ادعایی است که رازهای زیادی در سینه دارد و راز دل را تنها با انسان عمیق و نیک اندیش در میان می گذارد. پهنه ای وسیع از سکوت و آرامش که روزها با آفتاب سوزان رفیق و شب ها به آسمان نیلگون و پرستاره اش تجدید پیمان می کند. گرمای آغوش روز یا سوز و سرمای شب برایش فرقی نمی کند، باز هم استوار ایستاده و جلوه های تماشایی خود را به رخ بینندگانش می کشد.

برای رفتن به قلب این زیبایی ها باید سراسر چشم باشی و گوش. باید با نگاهت همه ی گوشه هایش را جستجو کنی تا بتوانی ذره ذره ی این گستره را از نظر بگذرانی. گوش هایت را برای شنیدن صدای باد کنار بگذار و دل به موسیقی آن بسپار. حال می توانی به ارمغان کویر و دنیایی از سکوت و آرامش دست پیدا کنی…

در قلب دشت کویر، جایی دور از شهرهای شلوغ، سرزمینمان ایران کویری دیدنی را در آغوش کشیده که نامی آشنا و دلنشین برای طبیعت دوستان و گردشگران است.

برای رسیدن به این جلوه ی طبیعی باید کوله بارمان را ببندیم و راهی خور و بیابانک در استان اصفهان شویم.

با کارناوال به کویر مصر قدم بگذارید…

طبیعت همیشه در سرسبزی خلاصه نمی شود. گاه قلم آفرینش رنگ های دیگری را هم به آن افزوده و تصویری تازه خلق کرده است.

از کوه و کوهستان و جنگل و دریا که بگذریم در گوشه ای دیگر بیابان بی آب و علف نیز زیبایی هایی برای خودش دارد. این زیبایی ها گاه به حدی چشم نواز است که ما را راهی سرزمین های داغ از تابش آفتاب می کند.

شاید بار ها و بارها از کنار بسیاری از این زیبایی ها به سادگی گذشته ایم و فکرش را هم نکرده ایم که ممکن است بتوانیم یکی از جاذبه های منحصر به فرد را در آن ببینیم. در گوشه ای از ایران و در کنار اتوبانی پر رفت و آمد یکی از همین جاذبه ها خودش را به ما می نمایاند. تکه ای از طبیعت که لباس سپیدی از جنس نمک بر تن کرده و طعم شوری خود را در بستر بیایان گسترانیده است.

راهی اتوبان تهران – قم هستیم تا به تماشای دریاچه ای نمکین بنشینیم…

با کارناوال در سفر به دریاچه نمک حوض سلطان همراه باشید…

حوض سلطان

لازم نیست حتما سفر به فضا را تجربه کنید تا با پدیده های فرا زمینی آشنا شوید! گاهی حتی بر روی زمین هم با مواردی مواجه می شویم؛ که نشان از پدیده های فرازمینی دارد. شاید با گفتن نام شهاب سنگ، تصوری صحیح در ذهن شما شکل نگیرد؛ اما با دیدن جای برخورد یک شهاب سنگ با زمین قطعا تصورات شما رنگ و بوی واقعیت خواهد گرفت. بر روی زمین کم نیستند اماکن رمزآلودی که شاید دلیلی برای به وجود آمدنشان یافت نشود؛ هر چه بیشتر به دنبال پاسخ می گردی، کمتر به جواب می رسی. در کارناوال بارها به اماکن رمز آلود ایران سفر کرده ایم تا شاید پرده از رمز و رازهای آن ها برداریم؛ اماکنی مثل :

غار پرآو کرمانشاه | غار قاتل

باغ سنگی درویش خان کرمان | باغی اسرار آمیز

کویر ریگ جن | مثلث برمودای ایران

قنات قصبه گناباد | سفر به دالان های رمزآلود

کال جنی طبس | دره ای مرموز و اسرارآمیز

چمن متحرک چملی | جزیره شناور ایران

دریاچه تخت سلیمان | گنجینه رمزآلود تاریخ ایران 

زیارتگاه چک چک اردکان | رمزآلود مقدس زرتشتیان 

این بار اما می رویم به  شمال بیابان آریزونا در آمریکا تا با یک پدیده ی نادر آشنا شویم؛ پدیده ای که حرف و حدیث های زیادی پیرامون به وجود آمدنش وجود دارد؛ می خواهیم یکی از شناخته شده ترین گودال های به جا مانده، حاصل از برخورد شهاب سنگ ها را به شما معرفی نماید.

با کارناوال همراه باشید.

طبیعت در کشور عزیزمان ایران بساط سخاوتش را در هرگوشه ای پهن کرده است . با تمام وجودش هر آنچه دارد را به مردمان این سرزمین می بخشد .در گوشه ای آبی جاری ساخته و مایه ی حیات را به همه جا رسانده است . گاهی زمینی را پر از برکت ساخته و گاه هم رحمتش از آسمان بر زمین می ریزد .

امروز راه مقصدی متفاوت را پیش گرفته ایم . اثری از رنگارنگی طبیعت در مقصدمان دیده نمی شود . تنها رنگ سفید خودش را بر سراسر زمین پاشیده است . گشت و گذارمان در سرزمینی است که یکی از جلوه های سخاوت طبیعت و نعمات خداوندی در آن به چشم می خورد .

جلوه ای که زیبایی هایش منحصر به فرد است و در استان خراسان جنوبی چشم به راه دوستداران طبیعت نشسته است . برای درک مقصد امروزمان حواس پنجگانه تان را آماده کنید . در سفر امروز باید ببینید ، لمس کنید و بچشید .

اشتباه نکنید ! مقصدمان پر از غذاهای رنگارنگ نیست ….

امروز می خواهیم جاری شدن شوری طبیعت را با تمام وجودمان حس کنیم تا تجربه ای تازه نصیبمان شود . آماده ی سفر شوید و با ما به استان خراسان جنوبی بیایید تا رودخانه ی نمکین طبس را با هم لمس کنیم .

با کارناوال در سفر به کال نمک طبس همراه شوید…

کال نمک طبس

کنجکاوی همیشه دردسرهایی برای آدمی به ارمغان آورده است . گاهی به سفری دست می زند که پایانش را هم نمی داند . کشف رمز و راز همیشه بازی خوبی را به راه انداخته و بشر را به سوی خود کشانده است .

این بشر کنجکاو از هر دری شده وارد می شود تا به کشف رمزها بپردازد و پاسخ سوالاتش را بیابد . نیاز به تجربه ی چالش های هیجان انگیز همیشه در وجود انسان جریان داشته و دارد . برخی دل به دریا می زنند و به قلب رمز و راز ها می روند و برخی دیگر به احتیاط روی می آورند و منتظر کشف واقعیت می شوند .

فرقی نمی کند که این رمزآلودها چه قدر با ما فاصله دارند . مساله ی مهم سوالاتی است که دست از سر ما بر نمی دارند و لحظه ای رهایمان نمی کنند . کشف واقعیت انگیزه ی راهی شدن در جاده ها را با خود به همراه می آورد .

امروز باز هم راهی دنیای رمزآلودی می شویم تا یکی از اماکن اسرارآمیز ایران را بشناسیم . رمز آلودی که در استان خراسان جنوبی جا خوش کرده و ما را به سوی دنیای پر رمز و رازش می کشاند .

برای سفر به این رمزآلود راهی شهرستان طبس می شویم …

فقط حواستان باشد که در این سفر نباید تنهایی به جاده زد حتی اگر رمزآلودها برایتان معنا نداشته باشند!

با کارناوال در سفر به قلب رمز و راز های کال جنی همراه باشید…

کال جنی طبس

در سفر به اماکن رمزآلود ، سر از کویری درآوردیم که به مثلث برمودای ایران شهرت دارد . کویری که با همه ی زیبایی هایش کمی هم نامهربان است . اگر مطلب کویر ریگ جن | مثلث برمودای ایران را خوانده باشید ، با افسانه ها و اسرار ریگ جن آشنا هستید و می دانید که این کویر رمزآلود چه قصه ها و داستان هایی را پشت سر گذاشته تا امروز به یکی از مقاصد گردشگری در ایران تبدیل شود.

اما امروز این کویر سوژه ی تحقیقات علمی بسیاری است . هستند کسانی که ترس و دلهره مانع کنجکاوی آنها نشده و به قلب ریگ جن سفر کرده اند . آنچه در قلب ریگ جن می گذرد با آنچه که مثل قصه ها ورد زبان مردم است بسیار متفاوت است.

تصویر نامهربانی که از ریگ جن ساخته اند شاید کمی به اغراق آلوده باشد. شاید هم افسانه ها مربوط به قسمت هایی است که هنوز محققان راه به آنجا پیدا نکرده اند.

اگر بخواهیم اما و اگر های مربوط به ریگ جن را یکی یکی نام ببریم خودمان قاتل وقت و فرصتمان شده ایم . پس بدون معطلی به قلب این کویر رمزآلود ایران می رویم تا با کمک محققان سر از کار این سرزمین در بیاوریم…

اگر شما هم به دنبال پاسخ سوال هایتان هستید با کارناوال همراه باشید.

کویر ریگ جن

کویر همیشه با گرمای سوزانش شناخته می شود . قدم به وادی آن که بگذاری حس سادگی سراسر وجودت را می گیرد. کمی که از ورودت به آن بگذرد سکوت عجیبی تو را در آغوش می کشد . شاید روزها تابش سوزان آفتاب آزارت دهد اما شب هایش تو را به تماشای تصویری به یاد ماندنی دعوت می کند . رقص ستارگان آسمان کویر ، شاهکار خلقت را به نمایش می گذارد .

کویر با همه سادگی و زیباییش ، پر از رمز و راز است . راز هایی سر به مهر که بسیاری از آنها هنوز ناشناخته مانده اند .همین رازهای ناشناخته انسان را به سوی خود می کشاند . رازهایی که برای کشف آنها باید وارد یک دنیای رمز آلود شد . دنیای رمز آلودی که سال ها رازهای سر به مهری را در خود حفظ کرده  و امروز سوالات زیادی را بی پاسخ گذاشته است .

ریگِ جن ، یکی از اماکن رمزآلود که به مثلث برمودای ایران شهرت دارد ما را به سوی دنیای اسرارآمیز خود می کشاند ….

در این مطلب با هیجانات و اسرار ریگ جن همراه می شویم و در مطلب کویر ریگ جن از نگاه نزدیک  به بررسی دقیق تر این منطقه خواهیم پرداخت.

با کارناوال در این سفر پر رمز و راز همراه باشید…

کویر ریگ جن

می دانم که بسیار از کویر و زیبایی هایش، از شب ها وآسمان پر ستاره اش و… شنیده ای!!

اما امروز برایت منطقه ای عجیب و حیرت انگیز را معرفی خواهم کرد، که هزاران بار گفتن و شنیدن درباره اش کم است و باید راهی سفر شد و از نزدیک آن را ببینی.

پس هر آنچه هست و نیست را فراموش کن و دل را روانه سفری لذت بخش و متفاوت کن؛ تا باهم به یکی از زیباترین کویرهای ایران و البته جهان که می گویند یکی از گرمترین نقاط روی زمین است، سفر کنیم.

اینجا، آسمان و زمین رنگ و بوی دگر دارند؛ باید برای یکبار هم که شده طلوع و یا غروب خورشید را در کلوت شهداد ببینی تا زیبایی بی حد و حصر کلوت را با عمق جان درک کنی.

کوله بار سفر را به مقصد استان کرمان می بندیم ، از آن جا به شهر شهداد و سپس به یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی آن می رویم.

شهداد یکی از شهرهای مهم باستانی می باشد که پیشینه آن به شش هزار سال پیش می رسد. جاذبه های طبیعی و تاریخی این منطقه بسیارند از جمله جاذبه ی طبیعی و شگفت انگیزی که در در شمال شرقی این با شهر قرار دارد و لقب یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی بکر ایران و حتی جهان را از آن خود کرده است ، این جاذبه کَلوت شهداد نام دارد .

دستت را به دستان کارناوال بسپار، تا سفری فوق العاده در کلوت شهداد را تجربه کنی.

دنیایی که در آن زندگی می کنیم پر از رمز و راز است . رازهایی سر به مهر که شاید در گذر زمان لباس رمزآلودگی را از تن به در کنند و به حقیقتی تبدیل شوند . گاه این راز ها شاهکار خلقت هستند و گاه اشرف مخلوقاتش ، انسان ، آنها را خلق می کند .

هر چه که هست این اماکن رمزآلود انسان همیشه کنجکاو را به سوی خود می کشانند . گاه پدیده ها و وقایعی غیر قابل باور آنچنان انسان را در خود غرق می کند که تا جواب سوالاتش را پیدا نکند دست از کاوش بر نمی دارد .

این رمزآلودها در جای جای کشور عزیزمان ایران هم پراکنده اند . شاید کنجکاوی خیلی هایشان را شکست داده باشد اما اینبار مقصد اسرار آمیزمان ، رازی سر به مهر را در سینه دارد که کنجکاوی هم دیگر قدرت رویارویی با آن را ندارد .

با کارناوال در گشت و گذاری رمز آلود همراه باشید .

باغ سنگی درویش خان کرمان

چه تصوری از کشور پاکستان در ذهن دارید ؟

کشوری جنگ زده که چیزی برای عرضه به گردشگران ندارد…

اما اینطور نیست ؛ پاکستان پر است از بهشت های گمشده ای که کمتر کسی آن ها را می شناسد.

همه ی آن چیزی که یک طبیعت گرد به دنبال آن است در پاکستان مهیا است ، کوهستان های زیبا ، رودخانه های خروشان و طبیعتی سحرکننده…

اینجا کشوری بسیار زیبا  است که از دید جامعه ی بین الملل بهترین مناطق طبیعی را دارد، مخصوصا شمال آن و منطقه ی کشمیر که به دلیل کوهستان های سر به فلک کشیده، رودخانه های پاکیزه، دریاچه های درخشان و حیات وحش غنی بسیار مورد توجه است.

از مناطق معروف و کاملا منحصر به فرد پاکستان دره ی نیلوم  ( Neelum Valley ) و سوات ( Swat Valley ) و هونزا ( Hunza valley ) هستند که بسیار مورد توجه توریستان واقع شده اند.

کارناوال در این مطلب ۱۰ مورد از بهترین مناطق طبیعی پاکستان را معرفی می کند، جاهایی که در دنیا بی نظیر هستند.

با ما همراه باشید.

مصر پر است از صحرا های بزرگ و سوزان اما متاسفانه ما اغلب فقط کویر بزرگ آن را می شناسیم و حتی شاید فکر کنیم مصر تنها یک بیابان به نام کویر مصر دارد اما بد نیست بدانیم وادی های عظیم و زیبای دیگری هم در مصر هستند که شاید جذاب و زیبا تر از کویر بزرگ آن هم باشد .

در این مطلب می خواهیم به صحرای فرافره ( farafra ) که بعد از کویر مصر بزرگترین صحرای غرب مصر است و در عین حال کم جمعیت ترین کویر، سری بزنیم و ببینیم در آن چه می گذرد و چرا می گویند این صحرا زیبا و متفاوت است ، چرا این بیابان چهره ای برف آلود دارد ؟

با کارناوال همراه شوید تا با بیابان فرافره بیشتر آشنا شویم.

 کویر ، شن ها داغ و طلایی اش ، آفتاب سوزان و گرمای گاهی طاقت فرسایش ،می تواند زیبا و هیجان انگیز باشد، تماشای آسمان شب و رصد ستارگان و نشستن در سایه ی درختی برای پناه بردن از آفتاب کویر ، شاید شبیه به رویا باشد ،تصور کنید در حالی در یک تالاب فیروزه ای آب تنی می کنید که درختان نخل بر روی شما سایه افکنده اند و برق طلایی شن های کویری چشمانتان را نوازش می کند….

 واحه تحقق این رویا است .

واحه ها همچون گوهر و غنیمت در بیابان ها هستند و زیبایی آن را دو چندان می کند.

امروز سفری کویری داریم تا ۱۰ واحه زیبا در دنیا را با هم بشناسیم. واحه هایی که به لطف یک برکه ی آب و درختان نخل زندگی در آن ها جریان دارد.

وجود واحه ها در بیابان ها برای ایحاد راه ترابری و بازرگانی در گذشته و حتی امروز اهمیت زیادی داشته و محلی مناسب برای استراحت و توقف کاروان ها به حساب می آید.

همراه کارناوال باشید تا ۱۰ واحه ی زیبا در بیابان های مختلف در دنیا را با هم بشناسیم.

از این مطلب گرما می بارد، راجع به جایی سخن می گوییم که مانند ماه می درخشد و گرمایی دارد همانند خورشید.

باید اهل تجربه های نو و متفاوت باشی تا همراهمان بیایی …

اینجا جایی است که درخشش زمین چشمانت را به بازی می گیرد، اینجا اردن است، کشور خشکی و صحرا، به بیابانی آمده ایم که به گرما شهره است و چون مثل ماه در اردن می درخشد و نورش را پراکنده می کند به دره ی ماه معروف شده است، بی تابیم برای قدم زدن در این پهنای بی کران.

عینک آفتابیتان را بردارید و بیایید که سفری خاطره انگیز در پیش است.

با کارناوال همراه باشید.

در گوشه ای از این سرزمین ، در میان سکوت کویر ، بنایی خشتی که با قامتی خمیده ، سردی و گرمی روزگار را تاب آورده ، شکوه تاریخ معماری ایران را به نمایش گذاشته است . بنایی منحصر به فرد که امروز در سکوت کویر فراموش شده و شواهدش را همچون رازی در دل خود نگاه داشته است. قلعه کرشاهی که روزگاری محافظ سپاه ایران در برابر هجوم مغولان و دشمنان این خاک بوده و بعد ها دست روزگار آن را به جولانگاه راهزنان و یاغیان تبدیل کرده است. دژی مستحکم که هر گوشه اش نشانی از زیرکی سازندگان آن در طول تاریخ دارد.

کارناوال شما را به خواندن تاریخ پر رمز و راز قلعه کرشاهی مهمان می کند.

کارناوال در صدد برآمد تا بخشی‌ از زیبایی‌های طبیعت بکر ایران عزیزمان را با گزارشی اختصاصی از دشت ارغوان ارائه کند.

دشتی به وسعت ۹۸ هکتار و در نزدیکی شهر مشهد.

کارناوال عزم گشت و گذار در دره‌ی درختان عشق می‌کند و همراه با دوربین و لبخندش راهی طرقبه، دیار دشت‌های ارغوان می‌شود.

از کوه‌ها بالا می‌رویم و جاده‌های پیچ در پیچ را پشت سر می‌گذاریم. در حین پایین رفتن از کوه برای رسیدن به دره، کم کم با تجلی ارغوانی عشق مواجه می‌شویم.

در خود درّه، منظره بکر درختان ارغوان و برکه‌های بهاری چشمانت را در آغوش می‌کشند.

و سوغات این گردش، چیزی است از جنس عکس و عشق بنفش طور!

با کارناوال همراه باشید و مسحور شدن در تنها دشت بزرگ ارغوان را لمس کنید.

دبی کشوریست که سالانه تعداد زیادی از مسافران هم‌وطن‌مان را به خود جذب می‌کند

در این میان یکی از عمده دلایل سفر به دبی کویر زیبای دبی و تفریحات هیجان انگیزش است.

و حال کارناوال بر آن شده تا گزارش کاملی از تفریحات کویری دبی را در اختیار شما بگذارید.

گزارشی سرشار از هیجان با کیفیت بالا!

در طی این گزارش بر بالا و پایین تلماسه‌های طلایی خواهید رفت و در کسری از ثانیه آدرنالین شما به ۱۰۰ می‌رسد!

همراه با کارناوال باشید و به تفریح در کویر دبی بپردازید.

صفحه 1 از 212
This is search results
در حال بارگذاری ...