جمهوری چک

سفری شگفت انگیز خواهیم داشت به کشور جمهوری چک.

غرق در زیبایی های طبیعت آن می شویم و سپس به قدم زدن در شهرها خواهیم پرداخت.

همراه با کارناوال باشید.

زمانی که برای اولین بار چشمانمان به طبیعت کشور جمهوری چک می افتد ان چه که می بینیم را نمی توانیم باور کنیم. دشت و کوهستان هایی سرسبز و خارق العاده ما را محو تماشای خود کرده اند. باد که می وزد ابرها را می توان دید که به حرکت در می آیند و به سوی مقصد خود حرکت می کنند. رودخانه ها و دریاچه ها نیز خودشان را به ما نشان می دهند و یادآوری می کنند که همانند دیگر جاذبه های طبیعی این کشور زیبا و قابل ستایش هستند.

در این کشور چشمانت جز زیبایی هیچ نمی تواند ببیند، پس خوب نگاه کن و به خاطرت بسپار این سفر حیرت انگیز را.

بعد از گذشت مدتی و لذت بردن از طبیعت، حال نوبت به بازدید از شهرهایی می شود که از اعماق تاریخ تا به امروز باقی مانده اند. شاید خانه ها و بناها بسیار ساده و معمولی به نظر برسند ولی خوب این را بدانید که عمری برابر با تاریخ طولانی قاره ی اروپا دارند و خاطرات زیادی برای گفتن دارند.

در میان خیابان ها و کوچه ها قدم می زنیم، مردم را می بینیم که با شور و شوقی خاص در حال پرسه زدن و صحبت و خرید هستند.

این جا کشور زیبای جمهوری چک می باشد.

%d8%b4%d8%a7%d8%ae%d8%b5-%d9%88%db%8c%d8%af%db%8c%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa

انسان ها به این دنیا می آیند سپس در انتها آن را ترک می کنند و این گونه داستان زندگی آن ها به پایان می رسد . از دیرباز در بیشتر مناطق دنیا و جوامع انسانی رسم بوده تا مرده ها را در زیر خاک دفن کنند . برخی از جوامع می سوزانند و …

جسم فانی است و ولی روح نه . انسان ها با دفن کردن مرده ها و سر زدن به آن ها احساس بهتر و دلتنگی کمتری حس می کنند و شاید دلیل دفن کردن این باشد . در همه ی کشور ها قبرستان های قدیمی و تاریخی زیادی وجود دارد و هزاران نفر در طول تاریخ در آن آرامیده اند . به اروپا سفر خواهیم کرد ، کشور چک و شهر  پراگ . به مکانی می رویم که به آن قبرستان قدیمی چند لایه ی یهودی ها گفته می شود .

همراه کارناوال باشید تا سفرمان را آغاز کنیم . 

پیش به سوی پراگ …

قبرستان چند لایه یهودیان www.karnaval.ir100

کفش راحتی بپوش که امروز یک پیاده روی در پیش داریم . اما نه یک پیاده روی معمولی مثل آن چیزی که تا به امروز تجربه کردی ..

به میان زمین و آسمان می رویم , جایی که بعد از پشت سر گذاشتن هر پیچ از مسیر پر پیچ و خم پیش رو , آسمان را نزدیک تر حس می کنی …

مسیر هوایی www.karnaval.ir0
This is search results
در حال بارگذاری ...