کلمبیا

اگر سفر در طبیعت و ساختارهای عجیب و دیدنی طبیعی را دوست دارید این مطلب مخصوص شماست ، به صخره ای می رویم که عظمت و بزرگی اش شهره است و امروز خیلی ها به آن به چشم یک جاذبه ی گردشگری نگاه می کنند.

به صخره ی گواتاپی ( Guatapé ) خواهیم رفت ، تخته سنگی یک تکه و غول آسا که در روستای کوچکی در کلمبیا قرار گرفته است ، برای صعود به بالای این صخره لازم نیست صخره نورد و حرفه ای باشیم چون در شکاف صخره ی گواتاپی پلکانی ساخته شده است که به راحتی می توانیم از آن استفاده کنیم دوست داریم از این ایده ی زیبا و پلکان بالا برویم و ببینیم بر فراز این تخته سنگ چه می گذرد که از سراسر جهان برای صعود از آن به این نقطه می آیند.

با کارناوال همراه باشید تا باهم سفری کوتاه به کلمبیا را تجربه کنیم.

در دنیای امروز سیاره ی زمین در وضعیت نا مناسبی به سر می برد . محیط زیست به دلیل فعالیت های بشری دچار تغییرات زیادی شده و جنگل ها و حیوانات در خطر هستند . اگر همین رویه ادامه پیدا کند در آینده ای نه چندان دور شاهد بروز فجایعی بس بزرگ تر و وسیع تر خواهیم بود . شاید بتوان این گونه برداشت کرد که زندگی بر روی این سیاره بسیار سخت و یا حتی غیر ممکن خواهد شد .

انسان ها ممکن است برای زندگی بهتر و راحت تر شدن توجهی به محیط زیست نکنند ولی این را باید خوب بدانند که همه ی موجودات زنده بر روی زمین زندگی می کنند و خانه ی همه ی ما مشترک است .

ما تنها نیستیم ، زمین فقط برای انسان ها نیست .

در این مطلب به همراه هم سفری خواهیم داشت به یک روستای ماهیگیری در کلمبیا و با زندگی این مردمان در زمان حال آشنا می شویم و خواهیم دید که آسیب زدن به محیط زیست چه پیامدهای منفی برای همگان خواهد داشت .

با کارناوال همراه باشید .

دیدن و لمس رنگ و لعابی از نوع رنگین کمان ، آن هم یکجا بروی زمین بیشتر شبیه آرزوست تا واقعیتی تحقق یافته که در بیداری بتوان دید . اما در کلمبیا رودخانه ای وجود دارد که در آن برای لمس این رویا ، کافیست دست دراز کنید و مایع رنگین کمان را در دست بگیرید. اینجا جایی است که آسمان برای استراحت به زمین آمده است.

گاهی باید محو شد، مثل الان که می شود در این رنگهای طبیعی محو شویم و این همه زیبایی را لمس کنیم .

همراه کارناوال باشید تا این بار از رنگین کمانی مایع دیدن کنیم .

This is search results
در حال بارگذاری ...