هوتوان نمونه بارزی از علاقه شدید مادر طبیعت به بازسازی و بازپس گیری قلمرو خویش است

او در انتظار فرصت می نشیند تا در اولین فرصت، بخش های آسیب دیده اش را در آغوش سبزش بگیرد

و این بار سراغ کودک چینی اش، هوتوان رفته.

روستای هوتوان آمیزه ای از دستکاری بشر، و هنر باز پس گیری طبیعت است!

نیازی نیست خیلی دفتر تاریخ را ورق بزنیم. به قاعده ۵۰ سال که به دل تاریخ بروی می بینی آن روزهایی را که هوتوان زنده بود …

می بینی که مردمانش هر روز با امید به زندگی خانه ها را ترک می کردند و شب به عشق خانه و خانواده راه منزل را پیش می گرفتند .

مردمان ساده ای که تنها راه درآمدشان ماهی گیری بود.

اینجا هم به دلایل مختلف از سکنه خالی شد، دلایلی که روز به روز به گسترش شهر نشینی را سبب می شود.

وقتی که زمانه بسیاری از فرصت ها را تغییر داد و عرصه را برای زندگی روستاییان تنگ کرد، مردمان هوتوان تصمیم به ترک خانه هایشان گرفتند.

همراه کارناوال به زیباترین روستای متروک جهان، روستای هوتوان پا بگذارید.

روستای متروکه هوتوان

قبل تر به معرفی چشمه های پلکانی باداب سورت ایران و پاموک کله ترکیه پرداختیم. همان طور که در آن مطالب اشاره کرده بودیم، بایشوتا یکی دیگر از چشمه های پلکانی و قابل توجه در دنیاست که در کشور چین قرار دارد و عنوان بزرگ ترین چشمه سنگ آهکی در این کشور را از آن خود کرده است.

کارناوال راهی سفر می شود و این بار چین، این کشور پهناور را برای دیدن یکی از اعجاب طبیعی اش بر می گزیند.

راه خود را به سوی روستای شانگری و دامنه های سرسبز کوهستان هابا ادامه می دهیم. از پای کوهستان بالا می رویم و در همین حین گل های وحشی و رودخانه ای آرام در طی مسیر مجذوبمان می کنند.

آرام آرام مسیر را ادامه می دهیم تا در نهایت به چشمه هایی پلکانی با پس زمینه ای کوهستانی و جنگلی بر می خوریم، چشمه هایی به نام بایشوتا.

بایشوتا، چشمه های پلکانی سپید رنگی بوده که با افسونی طبیعی و جذاب همراهند و با این حال، چونان دیگر چشمه های پلکانی مورد هجوم آدم ها قرار نگرفته اند.

چشمه هایی که هزاران سال پیش، افسونش ملتی را تحت تأثیر قرار داد و موجب پدید آمدن آیین ها و رسم و رسوماتی شد.

همراه کارناوال به بازدید چشمه های پلکانی بایشوتا بیایید.

بایشوتا چین چشمه پلکانی

تا به امروز از جاذبه های کشور چین برایتان زیاد تعریف کردیم و به چندین منطقه جذاب این سرزمین زیبا سفر نمودیم.

اما زیبایی های چین بی پایان است و در گوشه گوشه اش جذابیت هایی را به نمایش گذاشته که هر کسی را راغب می کند برای یک بار هم که شده در زندگییش به این مکان سفر کند.

از جاذبه های گردشگری ناب این کشور می توان به دیوار چین، ارتش سفالین، طولانی ترین پل شیشه ای دنیا، تونل گولیانگ، جنگل سنگ و… اشاره کرد که کارناوال به تک تک آن ها سرزده است.

این بار می خواهیم به مکانی برویم که بدون شک غرق در زیبایی و لطافتش می شوید. مقصدمان دریاچه ی پنج گل در چین است؛ جایی که به وضوح می توان شکوه طبیعت را دید؛ دنیایی رنگارنگ در میان آب های شفاف دریاچه …

اینجا شبیه تابلوی نقاشی است، به انتخاب هزاران بازدیدکننده که از سراسر دنیا برای دیدن دریاچه ی پنج گل به چین می آیند اعتماد کنید و با کارناوال  همراه شوید تا باهم از طبیعت ناب لذت ببریم.

%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%da%86%d9%87-5%da%af%d9%840

می رویم سراغ یکی از وسیع ترین، اعجاب انگیزترین و قدیمی ترین مجموعه های باستانی جهان که از کشفش هنوز یک قرن هم نمی گذرد

مجموعه ای که قدمتش به دو هزار سال پیش بر می گردد و یکی از بزرگ ترین مجموعه های زیر خاکی و عتیقه جهان است، اما با این حال به تازگی کشف شده و کل دنیا را انگشت به دهان گذاشته است و حتم دارم حتی نمی توانید تصور کنید قرار است چه چیزی را ببینید.

ارتش سفالین چین، اعجابی باستانی که لقب «هشمین مورد از عجایب هفتگانه و جدید جهان» را بر سینه خود دارد.

ارتشی متشکل از ۸۰۰۰ هزار سرباز سفالین که همگی ابعاد آدمی دارند و در نهایت تعجب نخواهید توانست دو مجسمه شبیه به هم پیدا کنید.

طوری که اگر از نزدیک نگاه شان کنید، این تصور در ذهن شما پدید می آید که گویی از روی آدمی زنده تجسم شده است

تصوری که باید بگویم در نهایت شگفتی، درست است!

شگفتی های مجموعه ارتش سفالین چین به اینجا محدود نمی شود و دیدن ارابه های بزرگ و اسب های برنزی در انتظار شماست

ارتش سفالین چین قطعا یکی از برترین جاذبه های دنیاست که نباید دیدنش را ازدست بدهید و وقتی با تمام جزئیات و تکنیک های هنری و فنی ساخت این مجموعه آشنا شوید، در خواهید یافت چرا موسسه معتبر ورد ترول اواردز (WTA) این ارتش اعجاب انگیز سفالین را در لیست برترین جاذبه های آسیا قرار داده است.

همراه کارناوال به چین می رویم، به بازدید هشتمین مورد از عجایب هفتگانه جدید جهان، ارتش سفالین چین.

%d9%84%d8%b4%da%af%d8%b1-%d8%b3%d9%81%d8%a7%d9%84%db%8c%d9%86-%da%86%db%8c%d9%860

برخی از آثار و اماکن تاریخی و دیدنی دنیا را حتما باید در طول زندگی ببینیم، آن ها آن قدر شگفت انگیز و خاص هستند که طی سال ها و قرون مختلف همچنان از پربازدیدترین اماکن جهان می باشند.

دیوار چین Great Wall of China ) یکی از گرانمایه ترین و نفیس ترین آثار دست ساز بشر و از عجایب هفتگانه ی دنیا است که کارناوال امروز قصد سفر به چین و بازدید از این دیوار را دارد، سازه ای که همچون اژدهایی غول آسا در میان کوهستان آرمیده است.

دیوار چین در عین حال که طولانی ترین دیوار دنیا است رمز و راز های عجیبی را هم در خود پنهان کرده که هر کسی را حیرت زده می کند. آیا تا به حال اندیشیده اید که چرا دیواری با این عظمت ساخته شده است؟

چرا حکمرانان چینی هزینه و زمان زیادی را صرف ساخت چنین ساختاری کرده اند؟ آیا تنها دلیل ساخت دیوار چین به رخ کشیدن شکوه فرمانروایی بوده است؟

با نظاره کردن بناهایی همچون دیوار چین که در دنیا در نوع خود بی همتا هستند سوالات زیادی در ذهن نقش می بندد و کنجکاوتر و کنجکاوترمان می کنند، تا پرده از این رموز برداریم. یکی از آسان و هیجان انگیزترین راه حل ها برای رسیدن به پاسخ سوالاتمان سفر و از نزدیک دیدن است.

با کارناوال در سفر پر ماجرایش به چین همراه باشید تا سر از داستان دیوار چین در بیاوریم.

دیوار چین

امروز به یکی از بزرگترین و قدیمی ترین کشورهای جهان در بخش شرقی قاره آسیا سفر کرده ایم. کشوری که از سلاطین تاریخی قاره آسیا به شمار می رود.

جمهوری خلق چین به پایتختی شهر پکن، جزو ۵ کشور بزرگ جهان و با ۱٫۳۵ میلیارد نفر جمعیت، پرجمعیت ترین کشور دنیا به حساب می آید. جمهوری خلق چین کشوری تک حزبی است و توسط حزب کمونیست چین اداره می شود و هم اکنون یک ابر قدرت در زمینه های سیاسی، اقتصادی و نظامی می باشد.

چین حتی با داشتن جمعیت بالا همواره سعی کرده تا  مدیریت درست و مناسبی برای این تعداد از افراد را داشته باشد برای مثال سیاست تک فرزندی از اواخر سال ۱۹۷۹ در کشور آغاز شد و هر زوج می توانست تنها صاحب یک فرزند شود. البته این سیاست تا سال ۲۰۱۵ ادامه داشت و پس از آن با تصویب قانون جدید، اکنون هر زوج چینی می تواند صاحب ۲ فرزند شود. اجرای موفق این سیاست باعث کنترل جمعیت چین شد و به صورت تخمینی از به دنیا آمدن ۴۰۰ میلیون کودک جلوگیری کرد! البته این قانون در مدت اجرا استثنائاتی نیز داشت.

سفر امروزمان به چین نیز مرتبط با جمعیت بالای این کشور است و قصد داریم شما را با شلوغی و سبک زندگی چینی ها  با تصاویر فوق العاده جالبی که طی ۱۶ سال تهیه شده اند، آشنا کنیم.

با کارناوال همراه شوید.

karnaval-ir0

در سرتاسر جهان مردمانی هستند که با آب و هوای نامساعد و شرایط سخت زمین می جنگند تا مکانی مخصوص به خود را برای زیستن داشته باشند. محل زندگی عشایر، قبایل و بومیان بسیاری را می توان یافت که هیچ شهرنشینی حتی نیم روز زندگی در آن را تاب نیاورد. وضعیتی که زنده ماندن، دغدغه روزانه آدم هاست و قطعا متعجب خواهید شد که چگونه این جوامع تا به حال دوام آورده اند.

در میان زمین ناهموار و زمخت استان گایژو چین، قله هایی نفس گیر و باشکوه، غارها، رودخانه‌های زیرزمینی، آبشارها و قبایلی تاریخی می‌درخشند و در جنگل های انبوهش، دره هایی دیدنی و غارهایی دست نیافتنی به چشم می‌خورند. سال هاست یکی از این غارها مأمن قبیله‌ ایست که امروزه بسیاری از ماجراجویان و علاقه مندان طبیعت، سنت ها و آیین های روستایی را به سمت خود می کشاند.

روستایی که در پیچ و واپیچ ارتفاعاتی کوهستانی پنهان شده است.

جالب آن که هم اکنون حدود ۷۰ نفر این غار را خانه خود می نامند و نام آخرین طایفه غار نشین آسیا را بر دوش می‌کشند.

اگر می خواهید این سبک زندگی عجیب و تکرار نشدنی را ببینید،

همراه با کارناوال هر چه زودتر بار سفر ببندید، چرا که شاید دیگر اثری از این روستا نیابید.

zhongdong sh0

امروز سفری تصویری به نانجینگ شهر مرکزی استان جیانگسو در شرق کشور پهناور چین، خواهیم داشت. این شهر نقش بسیار مهمی در تاریخ و فرهنگ کشور چین داشته است و در دوره های مختلف تاریخی نقش پایتخت کشور را ایفا می کرده و اکنون در لیست ۴ پایتخت بزرگ باستانی چین قرار دارد.

این شهر علاوه بر اهمیت تاریخی و فرهنگی، همواره به عنوان شهری برتر در مراکز تحصیلی، پژوهشی، گردشگری و ترابری شناخته می شود و دومین مرکز بزرگ تجاری در شرق چین پس از شانگهای می باشد. نانجینگ بیش از ۸ ملیون جمعیت دارد و بنا بر سرگذشت خود، بناهای تاریخی بسیار زیادی را در آن می توان مشاهده کرد.

متاسفانه یکی از دردآور ترین کشتارها و حوادث چند دهه اخیر در این شهر رخ داده است. هنگامی که نانجینگ در سال ۱۹۳۷ میلادی توسط ارتش سلطنتی ژاپن اشغال شد، صدها هزار نفر از جمعیت شهر کشته شده و بسیاری از زنان مورد تجاوز قرار گرفتند.

نانجینگ را به این علت انتخاب کرده ایم، که این شهر را پس از آن کشتار و فاجعه بزرگ مشاهده کنید، شهری که آرامش و نظم آن کوچکترین نشانی از فاجعه رخ داده، ندارد.

عکس های فوق العاده ای از بناهای تاریخی، فرهنگ مردم، طبیعت و مناظر شهر را در ادامه خواهیم دید تا کمی با این مردمان آشنا شویم.

کارناوال را در سفر به سوی شرق آسیا همراهی کنید.

ثثث0

در خیابان های شانگهای قدم می زنیم و از زیبایی ها لذت می بریم.

از کنار مردن عبور می کنیم،خیابان ها را یکی پس از دیگری پشت سر می گذاریم.

همراه با کارناوال باشید.

این ویدیو به روشی خاص فیلمرداری شده است. شخصیت اصلی که یک پسر است برعکس مردم دیگر حرکت می کند.

همه رو به عقب حرکت می کنند ولی او رو به جلو.

خوب به مناظر اطراف دقت کنید و زیبایی های شانگهای را لمس کنید.

شاخص-ویدیو-پست

جمعیت شهرها روز به روز بیشتر می شود و به دنبال آن نیز حمل و نقل سخت تر. ترافیک امروزه به یکی از بزرگترین مشکلات برای مردم و ساکنان شهرهای بزرگ تبدیل شده است و مسئولین در تمامی کشورها به دنبال یافتن راه حل هستند. پیشرفت در تکنولوژی نیز در این راه کمک زیادی کرده است، از ساخت تونل ها گرفته تا اتوبوس های تندرو و پل های هوایی. ولی یک سوال بوجود می آید، آیا این ها کافی است؟

کشور چین با جمعیت زیادی که دارد راه حلی را پیدا کرده و آن را نیز عملی نموده است. اتوبوس های حمل و نقل مرتفع که به انگلیسی Transit Elevated Bus نام دارد و به اختصار به آن TEB گفته می شود.

این اتوبوس نوین این امکان را بوجود می آورد که دیگر اتومبیل ها از زیر آن عبور کنند و اتوبوس نیز بتواند در ترافیک ز روی اتومبیل ها عبور کند. شاید این اتوبوس به کمتر شدن ترافیک و سریع تر رسیدن شهروندان به مقصد خود کمک بزرگی کند.

همراه با کارناوال باشید.

karnaval0

قصد سفر به چین و خرید دارید؟ با مراکز خرید آن آشنا نیستید و نمی دانید بین این همه مجتمع های تجاری مختلف کدام مناسب برای شماست؟

شاید ندانید اما پکن بهشت خرید و گشت و گذار چین است ،  امروز می خواهیم شما را یاری کنیم تا در سفر به پکن بهترین مراکز و اماکن خرید را انتخاب کنید و قول می دهیم از این مکان ها دست خالی بیرون نمی آیید.

ما در این مطلب ۱۰ مورد از برترین مراکز خرید پکن را معرفی خواهیم کرد ، پیش از این هم با مراکز خرید برتر شانگهای آشنا شده بویم، می خواهیم کمی کار شما را آسان تر کنیم تا با اطلاعات بیشتری خرید نمایید، همه ی این مراکز خرید قیمتی متوسط دارند پس اگر زیاد به خرید کردن علاقه ای ندارید یا نمی خواهید پول زیادی برای آن خرج کنید این مطلب را از دست ندهید.

در تمام ۱۰ مورد زیر راه های رسیدن ، آدرس محل ها و شماره تلفن ذکر شده تا با سهولت و آرامش بیشتری خرید کنید، با کارناوال همراه باشید.

مرکز خرید چین0

بعضی از جشنواره ها و مسابقات جهانی حتی نامشان هم جذاب و سوال برانگیز است، امروز کارناوال به یکی از همین جشنواره های جالب می رود تا از نزدیک شاهد اتفاقات جالب این پدیده باشد.

چین جایی است پر از عقاید، نظرات و جشنواره و مسابقات عجیب که درک آن ها برای بسیاری از مردم دشوار است، مسابقه ای که قصد شرکت در آن را داریم فلفل خوری است! بله در چین هر ساله مسابقه ای با عنوان فلفل خوری در آب سرد برگذار می شود که فقط مخصوص شرکت کنندگان شجاع است، در این مسابقه چینی های با دل و جرعت باید فلفل قرمز های تند و آتشین را سریع و پشت سر هم بخورند !

خیلی ها این مسابقات را احمقانه می دانند و فکر می کنند اصلا کار عاقلانه ای نیست اما چرا زنان و مردان چینی و حتی در سال های اخیر اروپائیان مشتاقانه در این مسابقات شرکت می کنند؟

با کارناوال همراه باشید تا به چین برویم و ببینیم در مسابقه ی فلفل خوری چه می گذرد و چه جایزه ای منتظر قهرمان مسابقه است.

شاخص0

در جهان چند کشور هستند که از لحاظ تولید بالای کالاهای متخلف و بازار خرید مورد توجه همگان قرار گرفته اند مثل ترکیه، آلمان، چین، کره و …

چین به دلیل جمعیت بالا و قیمت پایین نیروی انسانی سرعت بالایی در تولید دارد و به یکی از ابر قدرت های تولید کالا در جهان تبدیل شده است ، قائدتا چنین کشوری باید بازار و مراکز خرید انبوهی هم داشته باشد، شاید بسیار شنیده باشیم که از چین کالا با قیمت های مناسب وارد می شود، اما از کجا؟ از کدام مناطق چین؟ و شاید ندانیم بین آن همه بازار و کالاهای مختلف کدام بازارچه کالاهای باب میل ما را دارد.

این کشور بزرگ چند شهر دارد که برخی از آن ها مراکز خرید بیشتر و غنی تری دارند ، مانند شانگهای و پکن؛ امروز کارناوال تصمیم دارد شما را با برترین مراکز خرید شانگهای آشنا کند تا در آیند بتوانیم به طور جزئی تر به هر یک از آن ها بپردازیم، همه ی این مراکز خرید که با آنها آشنا خواهیم شد لوکس و دارای رستوران های با کیفیت و عالی هستند.

همراهمان باشید تا به شانگهای ، بهشت خرید آسیا سر بزنیم.

شاخص0

شاید سالیان گذشته فکر ساخت پلی شیشه ای بر فراز کوه ها فکری عجیب و دور از ذهن بوده باشد اما حالا شاهد بازگشایی مرتفع ترین و بلند ترین و در عین حال مستحکم ترین پل شیشه ای جهان در ##چین## هستیم. به چین سفر می کنیم تا این پل شیشه ای شگرف را از نزدیک ببینیم.

همراهمان باشید گویا آن قدر این پل ترسناک است که بازدیدکنندگان از راه رفتن بر روی این پل شیشه ای وحشت دارند و خیلی ها ابتدای راه پشیمان می شوند.

این پل که قبلا چوبی بوده در مقایسه با طراحی امروزیش اصلا ترسناک نبوده است. امروز روز هیجانی خواهد بود ، بدون شک گام برداشتن بر روی پل شیشه ای ۳۰۰ متری چین تجربه ای فراموش نشدنی خواهد بود …

این پل یک سال است که یعنی از سال ۲۰۱۵ به صورت آزمایشی بازگشایی شده است  اما در ۲۲ آگوست مصادف با دوم شهریور ۱۳۹۵ برای ورود عموم قابل بازدید شده است.

با کارناوال در این روز هولناک همراه باشید.

شاخص0

چین امروزه به یک کشور قدرتمند و پیشرفته در تمامی زمینه ها تبدیل شده است . برنامه ریزی هایی که این کشور از آینده برای خود دارد بسیار جالب و عظیم هستند و باعث خواهند شد چین از آن چیزی که هست قدرتمند تر شود . در ۱۰ سال آینده یکی از برنامه های این کشور این است تا حدود ۲۵۰ میلیون نفر از جمعیت مردمان چین را به شهرهای بزرگی که در حال ساخت و توسعه هستند انتقال دهد .

پول های زیادی برای رسیدن به این اهداف چینی ها خرج می شود و تمام تلاش خود را می کنند . بیشتر این سرمایه ها صرف زیر ساخت ها می شود تا در آینده ای نه چندان دور شاهد تغییراتی شگرف باشند .

بزرگراه های عظیم و طولانی ، انواع نیروگاه ها و … همگی از برنامه های این کشور هستند .

در این مطلب به همراه هم به بررسی قسمت سوم و آخرین قسمت این مجموعه خواهیم پرداخت .

شما می توانید قسمت های اول، دوم و سوم را نیز مطالعه کنید.

همراه کارناوال باشید .

چین0

چین امروزه به یک کشور قدرتمند و پیشرفته در تمامی زمینه ها تبدیل شده است . برنامه ریزی هایی که این کشور از آینده برای خود دارد بسیار جالب و عظیم هستند و باعث خواهند شد چین از آن چیزی که هست قدرتمند تر شود . در ۱۰ سال آینده یکی از برنامه های این کشور این است تا حدود ۲۵۰ میلیون نفر از جمعیت مردمان چین را به شهرهای بزرگی که در حال ساخت و توسعه هستند انتقال دهد .

پول های زیادی برای رسیدن به این اهداف چینی ها خرج می شود و تمام تلاش خود را می کنند . بیشتر این سرمایه ها صرف زیر ساخت ها می شود تا در آینده ای نه چندان دور شاهد تغییراتی شگرف باشند .

بزرگراه های عظیم و طولانی ، انواع نیروگاه ها و … همگی از برنامه های این کشور هستند .

در این مطلب به همراه هم به بررسی قسمت دوم از سه مجموعه خواهیم پرداخت .

شما می توانید قسمت های اول، دوم و سوم را نیز مطالعه کنید.

همراه کارناوال باشید .

چین0

نمی دانیم که کارتون راپونزل را دیده اید یا نه؟ راپونزل دختری با موهای بلند که …

همیشه فکر می کردیم که راپونزل فقط در کارتون هایست که دیدم، اما شهری هست پر از راپونزل های واقعی !

در هانگلو یائو حدود ۸۲ خانوار وجود دارد که در جایی با طبیعتی فوق العاده مانند همه روستاهای چین زندگی می کنند ، اما آنچه این شهر را معروف کرده است بلندی موی زنان این روستاست .

همراه کارناوال باشید تا به این شهر برویم و با زنان مو بلند آن آشنا شویم.

بببب551180

چین امروزه به یک کشور قدرتمند و پیشرفته در تمامی زمینه ها تبدیل شده است . برنامه ریزی هایی که این کشور از آینده برای خود دارد بسیار جالب و عظیم هستند و باعث خواهند شد چین از آن چیزی که هست قدرتمند تر شود . در ۱۰ سال آینده یکی از برنامه های این کشور این است تا حدود ۲۵۰ میلیون نفر از جمعیت مردمان چین را به شهرهای بزرگی که در حال ساخت و توسعه هستند انتقال دهد .

پول های زیادی برای رسیدن به این اهداف چینی ها خرج می شود و تمام تلاش خود را می کنند . بیشتر این سرمایه ها صرف زیر ساخت ها می شود تا در آینده ای نه چندان دور شاهد تغییراتی شگرف باشند .

بزرگراه های عظیم و طولانی ، انواع نیروگاه ها و … همگی از برنامه های این کشور هستند .

در این مطلب به همراه هم با ۱۰ مورد از این ابر پروژه ها آشنا می شویم .

شما می توانید قسمت های اول، دوم و سوم را نیز مطالعه کنید.

همراه کارناوال باشید .

چین30

با کارناوال ، امروز سفری متفاوت و دنیایی از پیش بینی نشده‌های ترسناک را لمس کنید.

می‌رویم به سمت شرق و روی نقشه دست می‌گذاریم بر کشور پهناور چین .

می‌خواهیم برسیم به روستایی در پشت کوهستان سنگی و عظیم تایهانگ.

و درست همینجاست که همه چی سرنوشت ساز است.

برای رسیدن به روستا باید پا بگذارید به تونل اعجاب انگیز گولیانگ، یکی از مرگبار ترین جاده‌های دنیا.

گذر از تونل و جاده‌ای باریک در لبه کوهستان و پرتگاه گونه ، تونلی که هیچ اشتباهی را از سمت رانندگان و مسافرانش بر نمی‌تابد!

اگر قلبتان ضعیف نیست و عاشق هیجان هستید ، با ما پا به لبه ی خطرناک دنیا بگذارید

شاخص0

قصر “دیو و دلبر ” را به یاد دارید؟

یا ” زیبای خفته ” را ؟

جاهایی که واقعی نبودند اما به معنای کلمه مجلل و زیبا بودند .

اما اگر بدانید که می توانید مثل یک شاهزاده ی دیزنی در یک اقامتگاه به مراتب لوکس تر و مجلل تر از قصر زیبای خفته و یا هر چیزی که تا به حال دیدید , اقامت کنید , عکس العملتان چیست ؟!

هتلی لوکس و بی نظیر که به واقعیت پیوسته تا دنیا را مجذوب خود کرده باشد !

شاید در سری جدید دیو و دلبر یا زیبای خفته از این کاخ الهام بگیرند و این بار آن ها باشند که بخواهند در قصر شما اقامت کنند !

همراه کارناوال باشید.

هتل قصر چین- karnaval.ir-شاخص0
صفحه 1 از 212
This is search results
در حال بارگذاری ...