بلغارستان

در سال های اخیر بلغارستان یکی از مراکز مهم گردشگری ایرانیان تبدیل شده است، به همین دلیل می خواهیم به این کشور زیبا و جذاب سفر کوتاهی داشته باشیم تا بیشتر با جاذبه های گردشگری این کشور آشنا شویم.

بلغارستان از شرق به دریای سیاه متصل است و سواحل زیبایی دارد از شمال هم همسایه ی رومانی می باشد و مقدونیه و صربستان هم دیگر همسایگان این کشور زیبا هستند، بلغارستان در جنوب شرقی اروپا قرار گرفته و یکی از زیباترین مناطق این قاره است، جای تعجب نیست که این کشور بسیار مورد توجه گردشگران آسیایی قرار گرفته است چون در واقع بلغارستان از همه چیز کمی بهره برده است و انواع جاذبه های گردشگری را در خود جای داده ، در عین حال هزینه ی سفر به این منطقه هم به نسبت دیگر کشورهای اروپایی بسیار مناسب است.

صوفیه پایتخت بلغارستان است و به جرعت می توان گفت یکی از زیباترین و پر زرق و برق ترین شهرهای این کشور است ، اگر از مرکز این شهر به سمت حومه ی آن حرکت کنید قطعا محو تماشای زیبایی های طبیعی و انسانی این شهر خواهید شد.

با کارناوال همراه باشید تا به دیدنی ترین اماکن کشور بلغارستان سفر کنیم.

یک جفت چشم غول پیکر از آسمان تو را نظاره می کند…. آنقدر قرینه هستند که انگشت به دهان می مانی یعنی واقعا این دو سوراخ به طور طبیعی شکل یافته اند؟ با ما همراه شوید تا پرده از این راز برداریم …

This is search results
در حال بارگذاری ...