برزیل

زنجیره های پیچ در پیچ شنی در میان استخرهایی از آب نقره گون در هم پیچیده و ترکیب بی نظیری از شاهکار طبیعت را پیش روی آدمی می گذارد!

این حجم از زیبایی بی بدیل نفس را در سینه حبس می کند و دست از سر ذهن بازیگوش گردشگران بر نمی دارد.

دریافتنش زیباست که چگونه شن و باد و باران دست در دست هم این منظره بی نظیر شنی را پدید آورده اند.

از بالا که نگاه می کنی، نوارهای سفید و آبی چشمانت را نوازش می دهند و مشتاقی تا هر چه زودتر به سطح زمین نزدیک شوی و واقعیت این اعجاب طبیعی را با دست لمس کنی.

چندی پیش تر از ۱۵ مکان عجیب و طبیعی کره زمین به اختصار سخن گفتیم و آن ها را برای شما معرفی کردیم؛ ۱۵ مکانی که بیش تر به سیاره ای عجیب شباهت دارند تا پارکی عادی بر پهنه سبز و آبی کره نام آشنای زمین. پارک ملی لینسویز ماراینسیز ( Lençóis Maranhenses National Park ) یکی از آن عجایب بود که مادر طبیعت با ذوق بی انتهای خود آن را پدید آورد و با سرور به تماشای مخلوق منحصر به فرد خود نشست.

اما از آن جا که چند خط توضیح، کنجکاوی همراهان کارناوالی را ارضا نمی کند، این بار خود کوله بار سفر بستیم و رفتیم سراغ این پدیده بی نظیر طبیعی.

شما نیز همراه کارناوال برای تماشا و گشت و گذار در پدیده تپه های دریایی و پارک ملی لینسویز ماراینسیز به برزیل بیایید.

امروز کارناوال شما را می برد به مکانی که همه جوره اعجاب انگیز است، به قدری که نه تنها نامش را در میان لیست عجایب هفتگانه جدید جهان می توان دید، بلکه یکی از برترین و پربازدید ترین جاذبه های گردشگری در دنیاست.

نقشه را می گذاریم پیش رویمان و آمریکای جنوبی را پیدا می کنیم. سراغی از شهر ساحلی و محبوب ریودوژانیرو می گیریم و کوله بار جمع کرده به قصد گردش در میان شهر پرسه میزنیم. برای رسیدن به مقصد مورد نظر، همین بس که باید در جنگلی آمازونی با پوشش گیاهی منحصربفرد و آب و هوای دلپذیر گردش کنید و از کوه کورکووادو بالا بروید. اما اشتباه نکنید! مقصد شما پارک جنگلی ریو و کوه مشهورش نیست. بلکه این مجسمه با ابهت و مهربان مسیح است که انتظار شما را می کشد.

مجسمه ای عظیم که بر فراز شهر ایستاده و شمایلی از حضرت مسیح است و با رأفتی بی مثال تمام جهان را در آغوش گرم خود گرفته است.

و بی گمان به همین سبب «مسیح منجی» نام گرفته است.

همراه با کارناوال به بازدید مجسمه مسیح منجی، نماد مشهور شهر ریو بیایید.

مجسمه مسیح منجی

پیش از سفر به هر شهری اولین دغدغه محل اقامت است. مواردی چون امکانات موردنظر هتل، قیمت مناسب آن و دسترسی مطلوب به سایر نقاط شهر خصوصا فرودگاه و جاذبه‌های مشهور، همه و همه باعث می‌شود تا ما را در انتخاب هتل موردنظرمان سردرگم کنند.

امروز کارناوال به سراغ هتل‌های شهر ریودوژانیرو آمده است. در لیست ۱۰ تایی پیش رو در ابتدا ۵ هتل لوکس و گران قیمت شهر ریو با امکانات فوق العاده و دسترسی‌های خیلی مناسب به سواحل معروف و مناطق مرفه آورده شده اند و در ادامه به معرفی چند هتل ۴ و ۳ ستاره و محدوده قیمت مناسب تر پرداخته ایم .

خوب است بدانید پیش از این کارناوال علاوه بر معرفی کلی شهر ریودوژانیرو، مجموعه‌ای از مطالب آشنایی بیش‌تر با ریو را تهیه کرده است.

از آن جمله : ۱- جاذبه‌های توریستی شهر ریودوژانیرو ،۲- پیشنهادات محلی برای سفر به ریودوژانیرو ، ۳ – استادیوم های فوتبال ریودوژانیرو ، ۴ – ورزشگاه های ریودوژانیرو | قسمت اول ، ۵ – ورزشگاه‌های ریودوژانیرو | قسمت دوم ، ۶ – بهترین مراکز خرید ریودوژانیرو ، ۷ – بهترین رستوران‌های ریودوژانیرو – ارزان تا گران ، ۸ – بهترین غذاهای محلی ریودوژانیرو، ۹ – بهترین سواحل ریودوژانیرو ، ۱۰- پارک‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۱ – موزه‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۲ –  راه کارهایی برای حفظ سلامتی در سفر به برزیل است.

همراه با کارناوال اقامتی تکرار نشدنی در شهر ریو را تجربه کنید.

هتل‌ های ریودوژانیرو

شهرت شهر ساحلی و گران قیمت ریو بهانه خوبیست تا به برزیل برویم و با شهر ریودوژانیرو بیش‌تر آشنا شویم.

پس از رسیدن به هر شهری جاذبه‌ها و نقاط دیدنی مشهور آن شهر بیش از همه جذابیت دارد و امروز کارناوال لیست جامعی از جذاب ترین نقاط دیدنی شهر ریودوژانیرو تهیه کرده است تا راهنمای مناسبی برای شما باشد. ترتیب چینش و معرفی این جاذبه‌ها بر اساس شهرت و محبوبیت میان گردشگران است. از آنجا که جنگل‌های بی‌نطیر آمازون به شهر ریو نزدیک است، در این لیست ۱۵ تایی از جاذبه‌های ریو، به صورت اختصاصی به جنگل آمازون نیز پرداخته شده است.

خوب است بدانید پیش از این کارناوال علاوه بر معرفی کلی شهر ریودوژانیرو، مجموعه‌ای از مطالب آشنایی بیش‌تر با ریو را تهیه کرده است.

از آن جمله : ۱- بهترین رستوران‌های ریودوژانیرو – ارزان تا گران ،۲- پیشنهادات محلی برای سفر به ریودوژانیرو ، ۳ – استادیوم های فوتبال ریودوژانیرو ، ۴ – ورزشگاه های ریودوژانیرو | قسمت اول ، ۵ – ورزشگاه‌های ریودوژانیرو | قسمت دوم ، ۶ – بهترین مراکز خرید ریودوژانیرو ، ۷ – هتل‌ های ریودوژانیرو  ، ۸ – بهترین غذاهای محلی ریودوژانیرو، ۹ – بهترین سواحل ریودوژانیرو ، ۱۰- پارک‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۱ – موزه‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۲ –  راه کارهایی برای حفظ سلامتی در سفر به برزیل   است.

همراه با کارناوال به مشهورترین جاذبه‌های ریودوژانیرو بیایید.

جاذبه‌های ریودوژانیرو

پس از معرفی شهر ریو و جاذبه هایش فرصت ماسبی است تا با فرهنگ مردمان ریو و تاریخ این شهر آشنا شویم. پیش از این در طی مجموعه‌ای به معرفی ریودوژانیرو پرداخته ایم که از این قرار اند:

۱- جاذبه‌های توریستی شهر ریودوژانیرو ،۲- پیشنهادات محلی برای سفر به ریودوژانیرو ، ۳ – استادیوم های فوتبال ریودوژانیرو ، ۴ – ورزشگاه های ریودوژانیرو | قسمت اول ، ۵ – ورزشگاه‌های ریودوژانیرو | قسمت دوم ، ۶ – بهترین مراکز خرید ریودوژانیرو ، ۷ – هتل‌ های ریودوژانیرو  ، ۸ – بهترین غذاهای محلی ریودوژانیرو، ۹ – بهترین سواحل ریودوژانیرو ، ۱۰- پارک‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۱ –بهترین رستوران‌های ریودوژانیرو – ارزان تا گران  ، ۱۲ –  راه کارهایی برای حفظ سلامتی در سفر به برزیل

 

بعد از آنکه کمی تفریح و هیجان را در سواحل و پارک های ریو تجربه کردیم ، وقت آن است که کمی گردش علمی و تاریخی داشته باشیم. قرار است تا با هم به موزه های شهر ریودوژانیرو قدم بگذاریم و آن ها را از نزدیک بازدید کنیم؛ می‌خواهیم نگاهی به موزه‌های ملی، تاریخی و مدرن شهر ریو بپردازیم.

با کارناوال در گشتی فرهنگی در شهر ریودوژانیرو همراه باشید.

سفری خواهیم داشت به برزیل و شهر ریودوزانیرو.

در میان خیابان های شهر و سواحل آن قدم می زنیم و از زیبایی ها لذت خواهیم برد.

همراه با کارناوال باشید.

در این ویدیو زیبایی های شهر ریودوژانیرو به تصویر کشیده شده است.

شما می توانید مطالبی که به مناسبت المپیک تابستانی ریو در کارناوال منتشر شده را نیز مطالعه کنید.

پیشنهادات محلی برای سفر به ریودوژانیرو ، استادیوم های فوتبال ریودوژانیرو ، ورزشگاه های ریودوژانیرو | قسمت اول ، بهترین مراکز خرید ریودوژانیرو ، بهترین رستوران‌های ریودوژانیرو ، بهترین سواحل ریودوژانیرو ، معرفی شهر ریودوژانیرو

مسابقات ورزشی المپیک ۲۰۱۶ در کشور برزیل برپا شد و توانست به خوبی از مسئولیت میزبانیش بر بیاید.

کارناوال به مناسبت این مسابقات مطالبی را برایتان مهیا کرده بود که از طریق این لینک ها می توانید آن ها را مطالعه نمایید.

۱- جاذبه‌های توریستی شهر ریودوژانیرو ،۲- پیشنهادات محلی برای سفر به ریودوژانیرو ، ۳ – استادیوم های فوتبال ریودوژانیرو ، ۴ – ورزشگاه های ریودوژانیرو | قسمت اول ، ۵ – ورزشگاه‌های ریودوژانیرو | قسمت دوم ، ۶ – بهترین مراکز خرید ریودوژانیرو ، ۷ – هتل‌ های ریودوژانیرو  ، ۸ –بهترین رستوران‌های ریودوژانیرو – ارزان تا گران، ۹ – بهترین سواحل ریودوژانیرو ، ۱۰- پارک‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۱ – موزه‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۲ –  راه کارهایی برای حفظ سلامتی در سفر به برزیل

اما در این مطلب می خواهیم به غذاهای محبوب ریودوژانیرو بپردازیم و بدانیم برزیل از میهمانانش با چه خوراکی هایی پذیرایی کرد و آیا اصلا غذاهای برزیلی باب میل ما هست یا نه ؟

باید توجه داشته باشید که برترین غذاهای ریودوژانیرو را معرفی نمودیم ، غذاهایی که در سفرهای به برزیل طرفداران بیشتری را توانسته اند به دست بیاورد ، المپیک گذشته بهانه ای شد تا بیشتر با فرهنگ غذایی و خوراکی های خوشمزه ی این کشور آشنا شویم.

با کارناوال همراه باشید تا خوشمزه های برزیل را بچشیم و با طعم های آن ها آشنا شویم.

بهترین غذا های محلی ریودوژانیرو

مسابقات المپیک بهانه ای برای گردش و تفریح است ، توریستان و علاقمندان به ورزش از نقاط مختلف دنیا همه در کشوری که قرار است المپیک در آن ها برگزار شود جمع می شوند تا سفری هیجان انگیز را تجربه کنند.

چندی پیش شاهد برپایی المپیک در ریودوژانیرو برزیل بودیم ، کشوری که با وجود مشکلات زیادی که داشت توانست به خوبی از میهمانانش پذیرایی نماید ، این مسابقات بهانه ای شد تا به ریو بیشتر توجه کنیم و ببینیم آیا شایعات وجود ویروس زیکادر برزیل درست بود یا نه ؟ اگر بخواهیم با همین شرایط به برزیل سفر کنیم لازم است چه نکاتی را رعایت کنیم تا سفر سالم در پیش داشته باشیم.

سایر مطالب کارناوال در مورد ریودوژانیرو را هم از دست ندهید :

پیشنهادات محلی برای سفر به ریودوژانیرو، استادیوم های فوتبال ریودوژانیرو،ورزشگاه های ریودوژانیرو | قسمت اول ،بهترین مراکز خرید ریودوژانیرو، بهترین رستوران‌های ریودوژانیرو،بهترین سواحل ریودوژانیرو،معرفی شهر ریودوژانیرو

همراه با کارناوال باشید و به دقت نکات را مطالعه کنید تا سلامت از سفر به ریودوژانیرو لذت ببرید.

راه کارهایی برای حفظ سلامتی در سفر به برزیل

مردم از گذشتگان دور برای شرکت در مسابقات و کسب هدایا به شهر و حتی کشورهای مختلف سفر می کردند ، در سال های اخیر هم زیاد شنیده ایم که به دلیل انجام ورزش های گوناگون مسافرت انجام می شود.

یکی از وقایعی که هر چهار سال یک بار سبب مسافرت تعداد زیادی گردشگر در دنیا می شود مسابقات جهانی المپیک می باشد ، علاوه بر ورزشکاران ، خانواده ها و دوستانشان هم برای تشویقشان حتما به اماکن مخصوص برپایی المپیک می روند ، علاقمندان به ورزش هم که بحث جداگانه دارند و به دلیل تماشای مسابقات از هر مکانی گرد هم می آیند ، یکی از اماکنی که المپیک در آن برگزار شد شهر ریو در برزیل بود که کارناوال به همین دلیل همه ی ابعاد ریو را بررسی کرده است که می توانید با کمک لینک های زیر با آن دوره از المپیک آشنا شوید.

۱- جاذبه‌های توریستی شهر ریودوژانیرو ،۲- پیشنهادات محلی برای سفر به ریودوژانیرو ، ۳ – استادیوم های فوتبال ریودوژانیرو ، ۴ – ورزشگاه های ریودوژانیرو | قسمت اول ، ۵ –بهترین رستوران‌های ریودوژانیرو – ارزان تا گران ، ۶ – بهترین مراکز خرید ریودوژانیرو ، ۷ – هتل‌ های ریودوژانیرو  ، ۸ – بهترین غذاهای محلی ریودوژانیرو، ۹ – بهترین سواحل ریودوژانیرو ، ۱۰- پارک‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۱ – موزه‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۲ –  راه کارهایی برای حفظ سلامتی در سفر به برزیل

این مطلب درباره ی معرفی ورزشگاه های ریو بود که قسمت اولش هم چندی پیش منتشر شد ، امیدواریم لذت ببرید ، در تمامی موارد بهترین راه دسترسی به مراکز ورزشی با وسایل نقلیه ی عمومی ذکر شده است و در انتها هم برای سهولت بیشتر سفرتان برخی نکاتی که می تواند مفید باشد را بیان کرده ایم .

با کارناوال همراه باشید.

ورزشگاه های ریودوژانیرو

شهر ریو یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیاست. وقت آن است است تا با شهر ریودوژانیرو و جذابیت‌های آن آشنا شویم. پیش از این مفصل از

۱- جاذبه‌های توریستی شهر ریودوژانیرو ،۲- پیشنهادات محلی برای سفر به ریودوژانیرو ، ۳ – استادیوم های فوتبال ریودوژانیرو ، ۴ – ورزشگاه های ریودوژانیرو | قسمت اول ، ۵ – ورزشگاه‌های ریودوژانیرو | قسمت دوم ، ۶ – بهترین مراکز خرید ریودوژانیرو ، ۷ – هتل‌ های ریودوژانیرو  ، ۸ – بهترین غذاهای محلی ریودوژانیرو، ۹ – بهترین سواحل ریودوژانیرو ، ۱۰- بهترین رستوران‌های ریودوژانیرو – ارزان تا گران  ، ۱۱ – موزه‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۲ –  راه کارهایی برای حفظ سلامتی در سفر به برزیل

گفته ایم و حالا وقت آن است تا کمی در فضای سبز و آمازونی ریو قدم بزنید.

ما برای شما لیستی کوتاه و کارآمد برای گشتی در باغات و بوستان‌های ریو آماده کرده ایم. در این لیست با پارک جنگلی و وسیع ریو، باغ گیاه‌شناسی و قدیمی‌ترین بوستان عمومی ریودوژانیرو آشنا خواهید شد و اطلاعات جزئیات دسترسی و ساعات بازدید هر کدام را برای شما ذکر کرده ایم.

با کارناوال  به گشت و گذار در پارک‌های ریودوژانیرو بپردازید.

پارک‌های ریودوژانیرو

هر از چند گاهی صحبت از مسابقات ورزشی المپیک می شود و چندی پیش هم شاهد رقابت های ۲۰۱۶ بودیم ، در این مطلب می خواهیم به ورزشگاه های برزیل که مسابقات گوناگون از جمله تنیس ، بدمینتون ، انواع دو ، دوچرخه سواری ، ورزش های آبی و … در آن برگزار گشت نگاهی بیاندازم و ببینیم ریودوژآنیرو چگونه و در چه مکان هایی میزبان مسابقات جهانی المپیک بوده است.

کشور برزیل توانست با مشکلات اقتصادی که با آن رو به رو بود به خوبی و با تمام توانش از میهمانانش پذیرایی کند و لایق است تا به ورزشگاه هایی که برای این مسابقات آماده سازی کرده بود نگاهی دوباره کنیم.

کارناوال در رابطه با مسابقات المپیکی که پشت سر گذاشتیم مطالب مرتبط دیگری هم تهیه کرده است که از طریق این لینک ها می توانید آن ها را هم مشاهده کنید:

۱- جاذبه‌های توریستی شهر ریودوژانیرو ،۲- پیشنهادات محلی برای سفر به ریودوژانیرو ، ۳ – استادیوم های فوتبال ریودوژانیرو ، ۴ – بهترین رستوران‌های ریودوژانیرو – ارزان تا گران ، ۵ – ورزشگاه‌های ریودوژانیرو | قسمت دوم ، ۶ – بهترین مراکز خرید ریودوژانیرو ، ۷ – هتل‌ های ریودوژانیرو  ، ۸ – بهترین غذاهای محلی ریودوژانیرو، ۹ – بهترین سواحل ریودوژانیرو ، ۱۰- پارک‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۱ – موزه‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۲ –  راه کارهایی برای حفظ سلامتی در سفر به برزیل

با کارناوال همراه باشید تا به تک تک سالن های ورزشی المپیک ۲۰۱۶ برویم و آن ها را از نزدیک بررسی کنیم.

ورزشگاه های ریودوژانیرو

کارناوال بر آن شد تا پس از معرفی شهر ریو دوژانیرو، جاذبه‌های شهر ریو را به شما معرفی کند.

پیش از این به طور مفصل به این مطالب پرداخته ایم :

۱- جاذبه‌های توریستی شهر ریودوژانیرو ،۲- پیشنهادات محلی برای سفر به ریودوژانیرو ، ۳ – استادیوم های فوتبال ریودوژانیرو ، ۴ – ورزشگاه های ریودوژانیرو | قسمت اول ، ۵ – ورزشگاه‌های ریودوژانیرو | قسمت دوم ، ۶ – بهترین مراکز خرید ریودوژانیرو ، ۷ – هتل‌ های ریودوژانیرو  ، ۸ – بهترین غذاهای محلی ریودوژانیرو، ۹ –بهترین رستوران‌های ریودوژانیرو – ارزان تا گران ، ۱۰- پارک‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۱ – موزه‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۲ –  راه کارهایی برای حفظ سلامتی در سفر به برزیل

حالا نوبت آن است تا ساعاتی را در سواحل زیبای ریو بگذرانید.

همان طور که می‌دانید ریودوژانیرو شبه جزیره‌ای است که از سه طرف در مجاورت اقیانوس اطلس قرار دارد و به همین دلیل برای گردش، لیست بالابلندی از سواحل پیش روی شماست. از همین روی کارناوال در طی این مطلب لیستی ۱۵ تایی از بهترین، بکرترین، خلوت ترین و زیباترین سواحل ریو را تهیه کرده است. در بسیاری از این سواحل تفریحات و ورزش‌های آبی بسیار مورد استقبال است.

همراه با کارناوال کرم ضد آفتاب و وسایل خود را بردارید و در کنار آب‌های فیروزه‌ای به تماشای زیبایی‌های اقیانوس بنشینید.

بهترین سواحل ریودوژانیرو

همانطور که می دانید مسابقات المپیک ۲۰۱۶ در ریودوژانیروی برزیل برگزار شد ، اما شاید خیلی ها بنابر شرایط یا مشکلاتشان نتوانستند به ریو بروند و مسابقات هیجان انگیز المپیک را از نزدیک ببینند و حالا به دور از هیاهوی مسابقات می خواهند مسافر ریو شوند و در برزیل به گشت و گذار بپردازند ، این مطلب را برای افرادی مانند شما تهیه نموده ایم و امیدواریم مورد توجهتان قرار گیرد.

کارناوال مطالب مرتبطی با ریودوژانیرو تهیه کرده که می توانید از طریق این لینک ها آن ها را مشاهده نمایید:

۱- جاذبه‌های توریستی شهر ریودوژانیرو ،۲- بهترین رستوران‌های ریودوژانیرو – ارزان تا گران  ، ۳ – استادیوم های فوتبال ریودوژانیرو ، ۴ – ورزشگاه های ریودوژانیرو | قسمت اول ، ۵ – ورزشگاه‌های ریودوژانیرو | قسمت دوم ، ۶ – بهترین مراکز خرید ریودوژانیرو ، ۷ – هتل‌ های ریودوژانیرو  ، ۸ – بهترین غذاهای محلی ریودوژانیرو، ۹ – بهترین سواحل ریودوژانیرو ، ۱۰- پارک‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۱ – موزه‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۲ –  راه کارهایی برای حفظ سلامتی در سفر به برزیل

در ادامه به نکات مهمی اشاره می کنیم که باید در سفر به ریودوژآنیرو در نظر داشته باشید و بیشتر از سفرتان لذت ببرید ، این نکات را نشنال جئوگرافیک جمع آوری کرده است، نکاتی ضروری که حتما پیش از سفر به برزیل باید بدانید.

همراه با کارناوال باشید.

پیشنهادات محلی برای سفر به ریودوژانیرو

فوتبال ورزشی است که ناخود آگاه با زندگیمان عجین شده ، با برد تیم مورد علاقیمان شاد می شویم و جشن می گیریم و پای کوبی می کنیم و با باخت آن غمگین می شویم و گاهی گریه می کنیم ، شاید مردم عادی گاه گاه و زمانی که تیم مورد علاقیشان بازی دارند به فوتبال توجه می کنند ، اما برخی هستند که با تمام وجود عاشق فوتبال اند و برای تماشای بازی تیم های محبوبشان مدام به مناطق گوناگون سفر می کنند.

از بزرگ ترین مسابقات در سطح جهانی رقابت های المپیک است که پیر و جوان نمی شناسد همه برای دیدن آن مملو از شور و نشاط می شوند ، هر چهار سال به چهار سال المپیک برپا می شود که پرطرفدارترین ورزش آن هم فوتبال است ، علاوه بر برد و باخت همیشه این که ورزشگاه های آن چه کیفیتی دارند و کشوری که المپیک در آن قرار است برگزار شود می تواند از پس تعداد زیادی بازدیدکننده بر بیاید یا نه امر مهمی است ، کارناوال در این مطلب به استادیوم های فوتبال که در سال ۲۰۱۶ در برزیل میزبان ورزش فوتبال المپیک بود پرداخته و امیدوار است باب میلتان واقع شود.

۱- جاذبه‌های توریستی شهر ریودوژانیرو ،۲- پیشنهادات محلی برای سفر به ریودوژانیرو ، ۳ – بهترین رستوران‌های ریودوژانیرو – ارزان تا گران ، ۴ – ورزشگاه های ریودوژانیرو | قسمت اول ، ۵ – ورزشگاه‌های ریودوژانیرو | قسمت دوم ، ۶ – بهترین مراکز خرید ریودوژانیرو ، ۷ – هتل‌ های ریودوژانیرو  ، ۸ – بهترین غذاهای محلی ریودوژانیرو، ۹ – بهترین سواحل ریودوژانیرو ، ۱۰- پارک‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۱ – موزه‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۲ –  راه کارهایی برای حفظ سلامتی در سفر به برزیل

با کارناوال همراه باشید استادیوم های فوتبال المپیک ۲۰۱۶ را با هم مرور کنیم.

استادیوم های فوتبال المپیک 2016

پیش از این شهر ریو را برای شما معرفی کردیم و حالا به سراغ مراکز خرید ریو آمده ایم.

تا یک دهه پیش شهر ریو تنها یک مقصد ساحلی ارزان قیمت محسوب می‌شد، ولی در حال حاضر قیمت‌های این شهر نه تنها از استانداردهای آمریکای لاتین بالاتر است، بلکه از استانداردهای اروپا و آمریکای شمالی نیز بالاتر است. در نتیجه شناخت مناطقی که قیمت‌های مناسب و اجناس مورد پسند داشته باشند، برای داشتن سفری خاطره انگیز به همراه سوغاتی لازم به نظر می‌رسد.

دوست دارید در مرکز خرید وسیعی با برندهای معروف دنیا به خرید بپردازید یا بازارهای محلی و شلوغ را ترجیح می‌دهید؟

کارناوال با در نظر گرفتن قیمت‌ها و سلیقه‌های متفاوت، مراکز خرید لوکس ریو تا بازارهای روزانه و هفتگی‌اش را در لیستی ده تایی پیش روی شما گذاشته است.

از دیگر مطالب و دانستنی های شهر ریو دوژانیرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- جاذبه‌های توریستی شهر ریودوژانیرو ،۲- پیشنهادات محلی برای سفر به ریودوژانیرو ، ۳ – استادیوم های فوتبال ریودوژانیرو ، ۴ – ورزشگاه های ریودوژانیرو | قسمت اول ، ۵ – ورزشگاه‌های ریودوژانیرو | قسمت دوم ، ۶ –بهترین رستوران‌های ریودوژانیرو – ارزان تا گران  ، ۷ – هتل‌ های ریودوژانیرو  ، ۸ – بهترین غذاهای محلی ریودوژانیرو، ۹ – بهترین سواحل ریودوژانیرو ، ۱۰- پارک‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۱ – موزه‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۲ –  راه کارهایی برای حفظ سلامتی در سفر به برزیل

همراه با کارناوال به بهترین مراکز خرید ریو بیایید و از خرید خود لذت ببرید. 

 

بهترین مراکز خرید ریودوژانیرو

با نزدیک شدن به مسابقات المپیک ۲۰۱۶، بار سفر بسته‌ایم تا ریو را بهتر از قبل بشناسیم. پیش از این به معرفی کاملی از شهر ریو پرداختیم و حال نوبت آن است تا وسایل خود را در هتل بگذارید و برای صرف غذا به دل شهر ریو برویم.

اما دوست دارید غذا را کجا صرف کنید؟ به چه نوع غذاهایی علاقه دارید؟  و یا می‌خواهید چقدر هزینه کنید؟

کارناوال به مناسبت المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو مطالب ویژه ای برایتان تهیه کرده است آن ها را از دست ندهید:

۱- جاذبه‌های توریستی شهر ریودوژانیرو ،۲- پیشنهادات محلی برای سفر به ریودوژانیرو ، ۳ – استادیوم های فوتبال ریودوژانیرو ، ۴ – ورزشگاه های ریودوژانیرو | قسمت اول ، ۵ – ورزشگاه‌های ریودوژانیرو | قسمت دوم ، ۶ – بهترین مراکز خرید ریودوژانیرو ، ۷ – هتل‌ های ریودوژانیرو  ، ۸ – بهترین غذاهای محلی ریودوژانیرو، ۹ – بهترین سواحل ریودوژانیرو ، ۱۰- پارک‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۱ – موزه‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۲ –  راه کارهایی برای حفظ سلامتی در سفر به برزیل

کارناوال برای شما به معرفی ۱۵ رستوران و کافه، با طیفی از هزینه‌ها از ارزان، مناسب، متوسط و گران در قسمت‌های مختلف شهر ریو پرداخته است و البته در این لیست تنوع منوی غذایی برای سلیقه‌های مختلف نیز رعایت شده است.

همراه با کارناوال به یک گشت و گذار خوشمزه در ریو بیایید.

کارناوال امروز به سراغ شهر پرآوازه ریو آمده تا با هم از این شهر دیدن کنیم.

بسیاری در زمستان و پاییز برای سفر به شهر ریودوژانیرو برنامه ریزی می کنند و یا نام ریو در میان لیست مقاصد سفرشان می‌درخشد. اما از ریودوژانیرو چه می دانید؟ برای بستن بار سفر چه لباس هایی را انتخاب می کنید؟ از زبان این مردم آگاهی دارید؟ و یا دوست دارید درباره نحوه حمل و نقل درون شهر ریو بیشتر بدانید؟ تمام اطلاعات ضروری سفر به شهر ریو را اینجا پیش روی شما گذاشته ایم.

کارناوال همچنین به معرفی جاذبه ها و دانستنی های شهر ریو پرداخته است که از این قرارند:

۱- جاذبه‌های توریستی شهر ریودوژانیرو ،۲- بهترین رستوران های ریودوژانیرو  ، ۳ – استادیوم های فوتبال ریودوژانیرو ، ۴ – ورزشگاه های ریودوژانیرو | قسمت اول ، ۵ – ورزشگاه‌های ریودوژانیرو | قسمت دوم ، ۶ – بهترین مراکز خرید ریودوژانیرو ، ۷ – هتل‌ های ریودوژانیرو  ، ۸ – بهترین غذاهای محلی ریودوژانیرو، ۹ – بهترین سواحل ریودوژانیرو ، ۱۰- پارک‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۱ – موزه‌های شهر ریودوژانیرو ، ۱۲ –  راه کارهایی برای حفظ سلامتی در سفر به برزیل ۱۳- پیشنهادات محلی برای سفر به ریودوژانیرو

در ابتدا به سراغ خود شهر ریو می‌رویم تا ببینیم قرار است دقیقا به کجا سفر کنیم.

همراه با کارناوال به آمریکای جنوبی بیایید و شهر ساحلی ریو را از نزدیک ببینید.

شهر ریو دو ژانیرو

امروز کارناوال به همراه چارلز وود ( Charles Wood ) یک عکاس جوان راهی کشور برزیل شده تا از نزدیک از پارک ملی Lençóis Maranhenses در شمال شرقی در این کشور بازدید کند.

این پارک ملی که به تپه های شنی اش معروف است هر ساله در فصل های بارانی دچار پدیده ای عجیب می گردد…

این منطقه با چشم انداز بیابانی اش در فصل ها بارانی و در اوج آن ماه جولای میزبان پدیده ای عجیب و زیبا است که آن را “دریای تپه های شنی” می نامند. بارانی که در این منطقه می بارد باعث ایجاد تالاب های  زیبایی در دل این منطقه بیابانی می شود.

اما امروز با لنز دوربین چارلز وود ( Charles Wood ) و کارناوال همراه شوید تا در سفر او به پارک ملی Lençóis Maranhenses با او همسفر شویم و این زیبایی ها را در قاب تصویر ببینیم.

طبیعت در هرجای کره ی زمین زیبا است و انسان را با زیبایی های خود به دنیایی دیگر می برد .

برزیل با داشتن جنگل هایی بارانی و پهناور به یکی از بهترین مقصد برای طبیعت دوستان بدل گشته است .

تغییرات آب و هوایی بسیاری از جنگل های برزیل با خطر نابودی رو به رو شده اند و حتی آمازون نیز در خطر است . قطع بی رویه درختان نیز ار دیگر عوامل رخ دادن این اتفاق ناگوار است که به انسان ها ، حیوانات و کره ی زمین صدماتی جدی و غیر قابل جبرانی وارد خواهد ساخت .

بیایید در کنار هم از طبیعت حفاظت کنیم و آن را برای آیندگان نگه داریم تا بتوانند مانند ما از طبیعت زیبای اطراف خود لذت ببرند .

همراه کارناوال باشید تا به دل طبیعت کشور برزیل سفر کنیم .

سقوطی آزاد از فراز آسمان تا اعماق زمین

چیزی بدون شک متفاوت با آن چه تا به حال تجربه کردید و یا حتی خواهید کرد …

اول به اوج آسمان می رویم ، دستانمان را پشت سرمان قفل می کنم و روی یکی از بزرگترین و مرتفع ترین سرسره های آبی دنیا خواهیم نشست …

بعد از آن دیگر هیچ چیز تحت کنترلتان نیست ، جریان آب شما را هدایت خواهد کرد …

هیجانی جنون آمیز را تجربه خواهیم کرد .

همراه کارناوال سقوطی داریم از یکی از بلندترین سرسره ی آبی دنیا

صفحه 1 از 212
This is search results
در حال بارگذاری ...