بارسلونا

هر ساله از سمت موسسه ورد ترول اواردز ( World Travel Awards ) برترین جاذبه های هر قاره اعلام می شوند و در آن میان به بهترین مکان، جایزه ای معتبر اهدا می‌شود. برنده سال ۲۰۱۶ این موسسه و برترین جاذبه گردشگری اروپا تایتانیک بلفاست اعلام شد. با نگاهی به لیست کاندیداها، نام دیگر جاذبه های پرطرفدار اروپا و مکان هایی چون برج ایفل پاریس ، آکروپلیس و ساگرادا فامیلیا به چشم می‌خورند. حتما تا به حال چیزهایی از برج ایفل و آکروپلیس شنیده اید، اما اگر از ساگرادا فامیلیا چیزی نمی دانید، خیلی عجیب نیست.

جالب است بدانید ساگرادا فامیلیا کلیسایی با ابهت در شهر بارسلونا اسپانیاست که بلندترین مکان مذهبی در دنیا نیز محسوب می‌شود.

ساگرادا فامیلیا این سازه عظیم و باشکوه، آمیزه ای از ابداع، خلاقیت، آموزه های مذهبی، الهامات طبیعی و رنگ و نور است. کلیسایی که با وجود آن که سازه ای نیمه تمام است، سالانه بازدیدکنندگانی میلیونی دارد و به طور متوسط هر سال هزینه ای ۲۵ میلیون یورو صرف ساخت، تزئین و تکمیل آن می‌شود.

ساگرادا فامیلیا، این جاذبه گردشگری پرطرفدار، مکانی مذهبی است که پشت ساخت هر بخش، برج و حتی ستون هایش فلسفه و ایده ای نهفته است.

همراه با کارناوال قدم به کلیسا با شکوه ساگرادا فامیلیا بگذارید و از شدت زیبایی و رنگ های خارق العاده ش انگشت به دهان بمانید.

ساگرادا فامیلیا

این بار بنایی در بارسلونا را به شما معرفی خواهیم کرد.

ساختمانی که مخلوق قدرت تخیل معماری زبر دست است.

این بنا هم چون گوهری در بارسلونا می در خشد و طراحی آن ترکیبی از مجسمه سازی و معماری است.

این معمار زبر دست از جادوی رنگ و نور به طرز ماهرانه ای بهره برده است.

و حالا بعد از گذشت یک قرن Casa Balto ( خانه استخوانی هم چنان پابر جاست و تبدیل به موزه ای از هنرهای معاصر بارسلونا شده است

آوازه شهرت خانه استخوانی در مرحله اول به دلیل خلاقیت معمار ماهرش و و در مرحله دوم به خواست آقای بالتو اولین خریدار خانه بوده است که از معمار گائودی در خواست کرد ساختمانی نمادین که تابه حال نمونه ای نداشته طراحی کند.

همراه کارناوال باشید تا به این خانه ی استخوانی برویم و بازدیدی از آن داشته باشیم.

خانه استخوانی ؛ بارسلونا | Casa Balto

حتما برای شما هم پیش آمده که صبح های زود،‌ با استشمام بوی نان تازه ی رهگذری حسی خوب پیدا کرده باشید….

این بار می خواهیم به جایی در مرکز بارسلونا بریم، که همیشه بوی نان تازه اونجا میاد، هتلی با یک نانوایی بزرگ و مجهز ،یکی از مزیت های رقابتی این هتل این است که  علاوه بر ارائه خدمات لوکس و مدرن، هزینه های کم تری رو از مهمانانش می گیره! وهمین موضوع باعث افزایش محبوبیت این هتل شده،‌این جا جایی نیست جز هتل نانوایی Pratik.

This is search results
در حال بارگذاری ...