اتریش

همه ساله با گذر از شب یلدا، به آرامی هوا سرد و سردتر می شود و باید کم کم شال گردن های مامان بافمان را از پستوی خانه بیرون بیاوریم و فکر خرید لباس های زمستانی باشیم. هوا زود تاریک می شود و شهر زودتر از قبل می خوابد. شاید این تاریکی زودهنگام هوا بهانه ای برای کسالت و بی حوصلگی باشد اما آن قدرها هم سخت نیست و می توانیم با کمی ایجاد تنوع در افکار و فعالیت هایمان، زمستان، این فصل سفید پوش و زیبا را به زمانی فوق العاده و به یادماندنی تبدیل کنیم.

مطمئنا از بهترین تفریحات زمستانی اسکی و برف بازی است. اگر اسکی کردن بلد نیستید جای نگرانی ندارد و امسال همان زمان موعود است که باید اسکی یاد بگیرید. امروز می خواهیم به یکی از معرکه ترین پیست های اسکی دنیا سفر کنیم، جایی که افراد مشهور و ثروتمند دنیا برای گذراندن تعطیلات زمستانی آن را انتخاب می کنند. تصمیممان سرک کشیدن در پیست اسکی لخ زورس ( lech zurs ) در کشور اتریش است؛ یکی از لوکس ترین، مشهورترین و مجهزترین پیستت های اسکی در دنیا که حتما گشت و گذار و اسکی در آن رویایی و شگفت انگیز خواهد بود.

این اولین سفر کارناوال به پیست های اسکی جالب و هیجان انگیز دنیا نیست، ما تا به حال چندین مکان را برای تفریح زمستانی معرفی نموده ایم که می توانید با کلیک روی لینک های زیر آن ها را مطالعه نمایید:

بهترین پیست های اسکی روی یخ | ویژه کریسمس

پیست اسکی نایسکو ، ژاپن | مقصد محبوب عاشقان برف

با کارناوال همراه شوید تا در پیست اسکی لخ زورس با مشاهیر دنیا اسکی کنیم.

پیست اسکی اتریش

به کشور اتریش و شهر هال‌اشتات سفر می کنیم و متفاوت شهر را می بینیم.

در میان دریاچه و شهر و خانه حرکت می کنیم.

همراه با کارناوال باشید.

این ویدیو به روشی که هایپر زوم ( Hyper zoom ) نام  دارد تهیه شده است.

اتریش

باز هم لذت غذا خوردن در رستورانی لوکس و متفاوت ، بهانه ای است برای بیرون رفتن از خانه.

اتریش مهد رستوران های شیک و غذاهای خوشمزه در دنیاست که از هر دری سخنی دارد ، در رستوران های این کشور ، شما می توانید انواع غذا ها از خوراکی های آفریقایی گرفته تا غذاهای موجود در منوی های پربار ایتالیایی را تست کنید . فقط کافیست تصمیم بگیرید که چه نوع غذایی هوس کرده اید ، رستوران های مختلف آماده پذیرایی و طبخ غذا به روش دلخواه شما هستند.

در میان تمام این رستوران های شیک و خاص ، مقصد این بار متفاوت است ؛ تفاوتی که حتی کوچکترین جز آ« کامل به چشم می آید ؛ چرا که آنقدر آیینه در اطرافتان هست که هیچ چیز از قلم نیافتد.

همراه کارناوال و میهمان او باشید تا امروز وعده ای در یک رستوران آیینه ای در اتریش نوش جان کنید…

رشته کوه های آلپ در اتریش میزبان یکی از هفت شگفتی برتر اروپا است .

“آیسریزنفیلتEisriesenwelt ، نام بزرگ ترین غار یخی جهان است که در رشته کوه های آلپ در میان مسیر پر پیچ وخم کوه های “هچ کجل” Hochkogel واقع شده است .

تابستان یا زمستان فرقی ندارد ، گویا همیشه در این غار بذر زمستان را پاشیده اند چون همیشه هوای داخل غار سرد است و یخ های غول پیکر آن هیچ گاه آب نمی شوند .

این غار بزرگ و یخی سالانه میزبان تعداد زیادی گردشگر است .

حال که کمی با این غار آشنا شدید ، با کارناوال همراه باشید تا درباره “آیسریزنفیلت” Eisriesenwelt بیشتر بدانیم .

This is search results
در حال بارگذاری ...