آریزونا

امروز از دل صخره هایی بی نظیر  که گویی می خواهند هنر خداوند توانا را به طرز شگفت انگیزی به نمایش بگذارند، به استقبالتان آمده ایم. منظره هایی که امروز برایتان محیا کرده ایم گوشه ای از شگفتی خلقت صخره های عظیم آریزوناست که زیبایی اش زبان زد خاص و عام است. به هیچ وجه تماشای این ویدیو فوق العاده را از دست ندهید و ساعاتی رابه لذت بردن اختصاص دهید.

مقصد ایالت آریزونا در آمریکاست و از آن جا راهی یک پارک ملی بی نظیر می شویم؛ پارک ملی برایس کنیون ( Bryce Canyon National Park ).

از بالا که نگاهی بر این پهنه بیفکنی طیف رنگی نارنجی، قرمز و سفید خود نمایی می کند. حال اگر با دقت محو تماشا شوی شاید فکر کنی که بنایی قدیمی از سلسله ای دور است که بر جای مانده ولی شاید باورت نشود که این بار تنها طبیعت با دستانش هنر نمایی کرده و ریزش برف و باران و گذر دریاچه و رودخانه از سالیان دور  تاکنون این گونه در این منطقه زیر و بم این صخره ها را به شکل آمفی تئاتری طبیعی معماری نموده و این صحنه های خاص را بر این پهنه پدید آورده.

به همراه کارناوال محو تماشای این ویدیو زیبا شوید.

آمریکا؛ کشوری زیبا با جاذبه های طبیعی بسیار که سال ها زمان می برد تا تمام شگفتی های آن را ببینی و سر از داستانشان در بیاوری. پارک های ملی شگفت انگیز و زیبا، طبیعت بکر و دست نخورده، کوهستان های سر به فلک کشیده و دره های عمیق و ژرف که گویی راهی به دل زمین دارند، همه و همه زیباییی های این دیارند که باید ماجراجو باشی تا همه را ببینی.

این بار از میان تمام زیبایی ها می رویم به دل دره ای زیبا و اعجاب انگیز؛ دره ای که از آن با عنوان آنتلوپ کنیون Antelope Canyon ) یاد می شود.

بیایید و همراه کارناوال در ویدیویی زیبا در میان این دره قدم بگذارید. از میان راهروهایی عجیب عبور کنید و رقص نور خورشید را به تماشا بنشینید.

آنتلوپ کنیون دره ای عمیق و باریک است در جنوب غرب آمریکا، در ایالت آریزونا.

همراه کارناول محو در تماشای آنتلوپ کنیون شوید.

 

لازم نیست حتما سفر به فضا را تجربه کنید تا با پدیده های فرا زمینی آشنا شوید! گاهی حتی بر روی زمین هم با مواردی مواجه می شویم؛ که نشان از پدیده های فرازمینی دارد. شاید با گفتن نام شهاب سنگ، تصوری صحیح در ذهن شما شکل نگیرد؛ اما با دیدن جای برخورد یک شهاب سنگ با زمین قطعا تصورات شما رنگ و بوی واقعیت خواهد گرفت. بر روی زمین کم نیستند اماکن رمزآلودی که شاید دلیلی برای به وجود آمدنشان یافت نشود؛ هر چه بیشتر به دنبال پاسخ می گردی، کمتر به جواب می رسی. در کارناوال بارها به اماکن رمز آلود ایران سفر کرده ایم تا شاید پرده از رمز و رازهای آن ها برداریم؛ اماکنی مثل :

غار پرآو کرمانشاه | غار قاتل

باغ سنگی درویش خان کرمان | باغی اسرار آمیز

کویر ریگ جن | مثلث برمودای ایران

قنات قصبه گناباد | سفر به دالان های رمزآلود

کال جنی طبس | دره ای مرموز و اسرارآمیز

چمن متحرک چملی | جزیره شناور ایران

دریاچه تخت سلیمان | گنجینه رمزآلود تاریخ ایران 

زیارتگاه چک چک اردکان | رمزآلود مقدس زرتشتیان 

این بار اما می رویم به  شمال بیابان آریزونا در آمریکا تا با یک پدیده ی نادر آشنا شویم؛ پدیده ای که حرف و حدیث های زیادی پیرامون به وجود آمدنش وجود دارد؛ می خواهیم یکی از شناخته شده ترین گودال های به جا مانده، حاصل از برخورد شهاب سنگ ها را به شما معرفی نماید.

با کارناوال همراه باشید.

گرند کانیون یکی از جاذبه های گردشگری آمریکا است که در خود شگفتی ها و حذابیت های بسیاری دارد.گرند کانیون، ۱٫۸۰ متر عمق دارد که توسط رودخانه کلرادو در طول ۷۰ میلیون سال حفر شده است.  دیواره ها و صخره های این پارک شگفت انگیز در خود رازهای گذشته زمین را دارد که از سالیان دور به جا مانده است و حالا این پارک تاریخی یکی از مراکز محبوب گردشگری در آمریکاست.

فعالیت های تفریحی بسیاری در این پارک تفریحی در انتظار بازدید کنندگان خواهد بود، کوه نوردی، پیاده روی، رفتینگ و…. می باشد.

در ادامه همراه با کارناوال با زوج جوانی همسفر خواهیم شد که سه روز گرند کانیون را کاوش کردند و لحظه لحظه ی آن را با تصاویری زیبا به ثبت رسانده اند و این مجموعه تصاویر را با دیگران به اشتراک گذاشته اند.

همراه کارناوال  باشید تا با هم با این زوج همراه شویم و به گرندکانیون سفر کنیم.

در میان دره و صخره های آن قدم می زنی ، باد صورت تو را نوازش می کند .
کمی جلوتر که می روی به رودخانه ای می رسی ، آن را دنبال کن ، به دشتی می رسی
که تا انتهای دنیا ادامه دارد و پایانی برای آن وجود ندارد .در این ویدیوی زیبا به آریزونا و یوتا سفر خواهیم کرد و مناطق Grand Canyon ، Glen Canyon ، Bryce Canyon ، Zion Canyon را از نزدیک خواهیم دید .

در ساخت این ویدیو سعی شده تا از دیگر انسان ها و اتومبیل ها دوری شود تا طبیعت اطراف زیباتر به تصویر کشیده شوند . 

سازنده ی این فیلم چند شب را در Bryce Canyon برای به تصویر کشیدن ماه کامل گذرانده است .

موسیقی این ویدیو کاری است از Nicholas Gunn به نام Entering Twin Falls از آلبوم Music of the Grand Canyon .

همراه با کارناوال باشید تا سفری به دره های آمریکا را تجربه کنیم .

خود را آماده کنید ، در چند لحظه ی آینده خود را میان طبیعتی بکر و زیبا خواهید دید .

آسمان شب ، دره هایی عمیق ، دشت هایی وسیع را خواهید دید و مجذوب آن ها خواهید شد .

همراه کارناوال باشید تا به همراه هم وارد سرزمینی جادویی آریزونا در آمریکا شویم .

آریزونا یکی از زیباترین طبیعت های آمریکا را به خود اختصاص داده است و گردشگران زیادی برای لذت بردن از آن به این منطقه سفر می کنند . در ایم ویدئو سعی شده تا بهترین مناظر برای شما به تصویر کشیده شود .

موسیقی زیبا و فوق العاده ای بر روی این ویدئو قرار گرفته است که اثر JOHN MURPHY است و نام آهنگ ADAGIO IN D MINOR می باشد .

از دیدن این ویدئوی زیبا لذت ببرید .

چند کیلومتری است که از شهر پیج (Page) خارج شده ای و راهی رودخانه کلرادو.

در صحرای آریزونا و انتهای دره گلن، پیچی تند و U شکلی توجه بسیاری را به خود معطوف می‌کند.

ماشین را به شانه جاده می‌رسانی و پارک می کنی و از ماشین پیاده می شوی.

شکوه و عظمت صخره‌ و رود پیچان و خروشان کلرادو تماما نظرت را جلب می‌کند.

پیچی معروف به نام نعل اسب.

همراه با کارناوال به سوی پیچ نعل اسبی خواهیم رفت و سفری شگفت انگیز را تجربه می کنیم .

امروز می خواهیم کلیسایی را به شما معرفی کنیم ، که نه در مرکز شهری بزرگ و نه در روستایی دور افتاده بلکه بر بالای صخره های بلند آریزونا ساخته شده است .

این کلیسا در بر روی صخره های آریزونا همانند سازه ای عجیب خود نمایی می کند .

با این که نیم قرن از ساخت آن می گذرد اما هم چنان به عنوان سازه ای مدرن شناخته می شود و هر ساله افراد زیادی برای بازدید از آن راهی آریزونا می شوند .

با کارناوال همراه باشید تا از این کلیسا بیشتر بدانیم .

اسب ها حیوانات زیبا و تاثیر گذاری هستند. کم تر کسی است که از تماشای یال های بلند و قامت استوار آن لذت نبرد.  نجیب و با محبت ، فقط کافی است حس کند دوستش دارید اگر به شما اعتماد کند و محبت شما را حس کند، حتما پاسخ خواهد داد.

 اما امروز علاوه بر زیبایی، چیزهای دیگری هم هست که شما را متحیر خواهد کرد، شاید چیزی شبیه نیروی شفا!!

بله نیروی شفا بخش اسب!

این روزها واژه اسب درمانی متداول شده است. از اسب ها برای درمان بیماری ها استفاده می شود، اوتیسم، فلج مغزی، بیماری های روانی و  شخصیتی و شاید خیلی بیماری های دیگر که ما ازآنها بی خبریم.

امروز زندانی های آمریکا با استفاده از اسب ها احساساتی را تجربه می کنند که تا به حال در زندگی آنها سابقه نداشته است……

با کارناول همراه باشید .

This is search results
در حال بارگذاری ...