در ده ی گذشته آوازه ی گردشگری در کشور ترکیه نه تنها در آسیا بلکه در همه ی جهان پیچیده است، همسایه های خاورمیانه ای ترکیه به دلیل آب و هوای خوب و همچنین امکانات رفاهی مناسبی که در این منطقه برای مسافران مهیا شده به ترکیه سفر می کنند.

از دیگر دلایل افزایش روز افزون سفر گردشگران به این کشور هزینه ی نسبتا پایین اقامت، خرید و گشت و گذار در آن می باشد، برترین و محبوب ترین شهر ترکیه برای یک سفر تفریحی و شاد شهر آنتالیا است، این شهر ساحلی با نام مرکز گردشگری ترکیه شناخته می شود.

چندی پیش به استانبول سفر کردیم و با این شهر پر آوازه آشنا شدیم، امروز هم قصد داریم به آنتالیا برویم و با همه ی ابعاد توریستی و اجتماعی آن آشنا شویم، جالب اینجاست که علاوه بر مسافرانی که از آسیا به این شهر می آیند از شهرهای مختلف اروپایی بخصوص آلمان هم زیاد به آنتالیا سفر می کنند و این شهر مرکز تفریحی خوبی برای تعطیلات آخر هفته ی آن ها شده است.

اما چگونه آنتالیا موفق به جذب تعداد زیادی توریست در طی چند سال شده است؟

چه امکانات رفاهی و تفریحی خاصی در این شهر گرد هم آمده اند؟

هزینه ی یک سفر مفرح تفریحی به این شهر چقدر می شود؟

برای پاسخ دادن به این سوالات ابتدا باید کمی بیشتر با آنتالیا آشنا شویم، پس کارناوال را در سفر به این شهر همراهی کنید.

shakhes0

همه ساله سیل عظیمی از گردشگران به کشور زیبای ترکیه می روند ، افرادی که بیشتر برای گردش و تفریح و گذراندن اوقات فراغت ترکیه را انتخاب کرده اند اغلب رهسپار شهر آنتالیا می شوند ، در این شهر ساحلی امکانات رفاهی و گردشگری برای توریستان کاملا محیا است و حتی برخی مناطق تنها مخصوص سکونت و تفریح توریستان می باشد.

یکی از محله هایی که در شهر آنتالیا بسیار مورد توجه گردشگران و بخصوص ایرانیان قرار گرفته است لارا می باشد ، این منطقه که در امتداد ساحل دریای مدیترانه قرار گرفته ، پر است از هتل های لوکس و پنج ستاره  با امکانات عالی ، اما همین ازدیاد هتل ها و امکانات و قیمت های گوناگون آن ها سبب شده تا انتخاب محل اقامت برای گردشگران دشوار شود.

کارناوال امروز می خواهد یکی از هتل های پنج ستاره ی بسیار خوب با امکانات فراوان آنتالیا را به شما معرفی نماید تا کمی انتخابتان را آسان تر کند و همچنین بتوانید با خدماتی که در این هتل ارائه می شود به صورت کامل آشنا شوید.

هتلی که امروز می خواهیم به آن بپردازیم هتل شروود در منطقه ی لارای آنتالیا است با کارناوال همراه باشد تا به این هتل لوکس برویم.

shakhes0

جزیره ها همیشه طرفداران خاص خودشان را داشته اند، زمینی خشک در میان آب های بی کران کنجکاوی را بر می انگیزد، چه شد این جزیره در این آبها قرار گرفت ؟ یا رموز و عجایب این جزیره چیست؟

امروز می خواهیم به جزیره ای سر بزنیم در کشور ترکیه و شهر پر آوازه ی آنتالیا ، شهری که به دلیل موقعیت خوب آب و هوایی و هم جواری در کرانه ی مدیترانه معروف و پر از اماکن تفریح و خوش گذارنی است ؛ همه روزه گردشگران بسیاری از سراسر جهان برای تفریح و استراحت به آنتالیا می روند ، این شهر به دلیل نزدیکی و جذابیت های فراوانش یکی از مقاصد پر رفت و آمد برای ایرانیان است.

پس چه خوب است سری بزنیم به جزیره ای کوچک و زیبا به نام جزیره ی موش ( Island mouse ) که در همین نزدیکی ها است.

با کارناوال همراه باشید، سفری کوتاه و زیبا در پیش داریم.

shakhes0

امروز می خواهیم باهم به جایی برویم که بدون شک هیچ وقت خاطره اش از ذهنتان پاک نمی شود.

تفریح و هیجان در دل طبیعت

مقصد ما رافتینگ در آنتالیا است، نام قایق سواری در موج های خروشان و رافتینگ که به میان می آید ناگهان دلهره ای همراه با لذت و کنجکاوی وجودمان را فرا می گیرد، اما اینجا همه چیز کاملا امن است و قول می دهیم که از قایق بیرون نمی افتید و لذت قایق سواری در رودخانه ای پاک و پرتلاطم را تجربه می کنید.

این تور تفریحی پر هیجان همه روزه در اطراف شهر آنتالیای ترکیه  برگذار می شود، مکانی محبوب نزد ایرانی ها که آوازه ی تفریحات آن را زیاد شنیده ایم.

با کارناوال همراه باشید تا با هم روز شادی را تجربه کنیم.

shakhes0

امروز می خواهیم سراغ تفریحی بسیار محبوب در مکانی خوش آب و هوا برویم، جایی که می توانیم خاطراتی از یاد نرفتنی با خانواده و دوستانمان بسازیم، روزی پر از شادی و سرگرمی در پیش است، قصد داریم به پارک آبی ترکیه برویم، اگر بازی ، هیجان و شنا دوست دارید این مطلب را از دست ندهید.

مطمئن باشید امروز به بهترین پارک آبی آسیا خواهیم رفت و از بهترین وسایل و امکانات تفریحی آبی استفاده می کنیم، آکوالند بزرگترین پارک آبی کشور ترکیه است و همه روزه هزاران نفر برای تفریح به این پارک می آیند، همیشه صدای خنده و شادی در فضای این پارک به گوش می رسد.

پارک آکوا در غرب آنتالیا قرار دارد، با ما باشید تا آب بازی در خوش آب و هواترین نقطه ی جهان را تجربه کنیم.

با کارناوال همراه باشید.

پارک آبی0

آنتالیا شهری محبوب حداقل بین ما ایرانی هاست، و بازدید از این شهر طی سال های اخیر چند برابر شده است.

اکثر ما از این شهر تصور هتل های لوکس و یا تفریح در دریای مدیترانه را داریم که درست هم هست، اما کارناوال این بار شما را به بازدید از مقصدی کم تر شناخته شده دعوت می کند.

آبشاری گم شده در میان هیاهوی شهر که دارای دو دهنه می باشد ، جایی که آرامش اش شهر و شلوغی های آن را از یادتان می برد.

با کارناوال در کشف این مقصد همراه باشید .

آبشر دودن0
This is search results
در حال بارگذاری ...