توبی هریمن عکاس جوان ۲۵ ساله امریکایی در کلرادو متولد شده و امروزه ساکن سانفرانسیسکو است. او دوره کارشناسی خود را در دانشکده هنر گذرانده و در حال حاضر به عنوان عکاس تمام وقت مشغول به کار است. قبلا در مجموعه عکس‌های توبی در پرواز در میان ابر و مه ، دیده‌ایم که عکس‌های هوایی فوق العاده‌ای دارد. البته مهارت توبی در به تصویر کشیدن زیبایی تنها در عکس‌های هوایی نیست.

امروز با هم به یکی از پروژه‌های توبی نگاهی می‌اندازیم که خود نامش را « برشی از پاییز کلرداو » گذاشته است.

توبی درباره این مجموعه می‌گوید:

در طی اکتبر و سپتامبر سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ ، هر سال به قصد دیدن شکوه طبیعت پاییزی کلرادو، از سانفرانسیسکو تا خانه را با ماشین طی کردم. من کلرادو به دنیا آمدم و دوران نوجوانی‌ام را همان‌جا گذارندم اما آن زمان چیزی از اعجاز دوربین و عکاسی نمی‌دانستم. بنابراین حالا بسیار هیجان انگیز است وقتی به همان مکان برمی‌گردم و منظره‌هایی می‌بینم که انگار هیچ وقت ندیده بودم.

همراه با کارناوال و در این گرمای تابستان، پای در پاییز رویایی کلرادو بگذارید و چشمانتان را میهمان تصاویر توبی و زیبایی خیره کننده شان کنید.

پاییز در کلرادو ش0

برای همه ما پیش آمده که با دیدن کلبه ای در جنگل، رویای اقامت در آن را آرزو کنیم.
حتی شاید دکوراسیون داخل آن هم برایتان مهم نباشد و فقط به دنبال خانه ای باشید که بوی چوب و کاج بدهد.
به دنبال آرامشی از جنس طبیعت و راحتی به گرمی خانه.
امروز کارناوال رویای شما را برایتان در قالب اقامتگاهی رمانتیک و آرام، با هوایی پاک و سکوتی دلنشین در دل کوهستان های کلرادو آمریکا معرفی می کند.
بنابراین با ما همراه باشید در اقامت و گردشی بی نظیر در میان طبیعت بکر این منطقه …

عکس شاخص اقامتگاه دانتون www.karnaval.ir0

فستیوالی که شما را به دورانی می برد که گله های گاو های وحشی توسط گاوچران ها در دشت های زیبا به این طرف و ان طرف می رفتند . امروزه این گله ها از میان شهر می گذرد تا به میدان های گاو سواری برسند .

همراه ما باشید .

karnaval.ir0
This is search results
در حال بارگذاری ...