همراه باشید با  BunChan، عکاسی که کامبوج و زیبایی های آن را به تصویر می کشد. او یک ماه پیش همزمان با ماه بارندگی در کامبوج که همان ماه آگوست ( نیمه اول مرداد – نیمه دوم شهریور ) است، با دوستانش سفری به این کشور آسیایی داشته تا زندگی مردمان این دیار را طورِ دیگری ترسیم کند. در این فصل از سال مردمان کامبوج به به دلیل مساعد بودن شرایط، به کشاورزی مشغول می شوند، پیشه ای که از دوران باستان تا به امروز برایشان بسیار اهمیت داشته است.

تصاویری که در ادامه می بینید، حاصل سفر این عکاس و دوستانش به کامبوج است؛ تصاویری که با هدف نشان دادن زندگی مردمان کامبوج و شغل باستانی شان گرفته شده اند.

او و دوستانش در این سفر، تصاویر فوق العاده ای از کشاورزانِ خوشروی کامبوجی ثبت کرده اند؛ کشاورزانی که شاید در نهایت خستگی و اوج کار، باز هم لبخند را به لنز دوربین BunChan هدیه و  آن ها را برای ناهار هم دعوت کردند.

خوب است بدانید که کامبوج، کشوری در جنوب شرقی آسیا است. کشاورزی جزو جدا نشدنی از زندگی مردم کامبوج از دوران باستان بوده و هست و در فصلی از سال که بارندگی زیاد می شود، کشاورزی به دوران اوج خود در این کشور می رسد.

همراه کارناوال باشید تا با هم نگاهی بیاندازیم به آلبوم این عکاس و سفری تصویری به کامبوج را تجربه کنیم.

تصاویری از زیبایی های کامبوج
This is search results
در حال بارگذاری ...